Багато чоловіків страждають від густого волосяного покриву на спині. Це вкрай неестетичне явище викликає багато незручностей. Самостійно поголити цю зону неможливо, депіляція такої великої ділянки тіла дуже болісна. До того ж велика кількість волосся викликає надмірне потовиділення та створює дискомфорт.  Лазерна епіляція спини вирішить всі ці питання одного разу й назавжди.

3 ukr

НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

За 10-14 днів до проведення процедури не відвідувати солярій та не засмагати під прямим сонячним промінням.
За 14 днів до сеанса не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхинолонам.
За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити будь-які різновиди депіляції, крім гоління.
Не пізніше, ніж за 10 годин до процедури ретельно поголити зону, на якій буде проводитись лазерна епіляція (слід уникати нанесення кремів, дезодорантів, тощо)
Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту за 3 дні до та 3 дні після проведення процедури.
ВАЖЛИВО дотримуватись рекомендованого лікарем графіка відвідувань, а також усіх правил проходження лазерної епіляції.

ДОТРИМАННЯ ПРАВИЛ - ГАРАНТІЯ РЕЗУЛЬТАТУ!

Важливо уважно ознайомитись з правилами підготовки до процедури лазерної епіляції спини. Відгуки клієнтів свідчать про те, що результати справді бездоганні. Але не слід нехтувати простими діями, від яких залежить стан шкіри і здоров’я загалом. Лазерна епіляція майже не має протипоказань, крім деяких хронічних захворювань. Обов”язково враховуйте всі рекомендації перед тим, як записатись на процедуру та насолоджуйтесь гладенькою шкірою.

НАЙКРАЩЕ ОБЛАДНАННЯ 

Діодний лазер LUMENIS LightSheer DESIRE, який використовується в нашому Центрі, визнаний «золотим стандартом» лазерної епіляції в усьому світі. Цей інноваційний апарат обладнаний вакуумною технологією, що забезпечує комфортні відчуття під час процедури. Велика площа робочої насадки вдвічі скорочує тривалість сеансу в порівнянні з іншими лазерними системами. Великою перевагою даного апарата також є всесезонність, тобто процедуру можливо проводити в будь-яку пору року, а також незалежно від фототипу шкіри. Прийшовши до нас Ви позбудетесь зайвого клопоту, заощадите свій час та будете мати гладеньку й здорову шкіру.

Лазерна епіляція спини та живота

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 5.00[1 Голосувати]