Мабуть, багатьом жінкам знайома така проблема – на животі починає рости волосся. Дуже часто таке явище виникає під час вагітності або в разі інших гормональних змін, чи внаслідок прийому певних медичних препаратів. Як позбутися волосся в цій делікатній зоні, не викликавши подразнень, алергії, почервоніння? Насправді, дуже просто – методом лазерної епіляції. Це найсучасніший та найефективніший метод видалення небажаного волосся на будь-який частині тіла чи на обличчі. Зробивши лазерну епіляцію живота, Ви зможете собі дозволити відкриті топи або улюблений купальник – більше нічого не псує Вашої краси.

58 ukr

ЗАПИТАЙТЕ У ЛІКАРЯ!

В нашому Центрі працюють фахівці з вищою медичною освітою. Перш, ніж розпочати курс лазерної епіляції, Ви отримаєте вичерпну безкоштовну консультацію, лікар залюбки відповість на всі питання. Слід пам’ятати, що правильна підготовка та виконання всіх рекомендацій по догляду за шкірою до та після процедури, є важливою складовою кінцевого результату. Дотримання всіх правил виключає ризик появи негативних наслідків.

НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

За 10-14 днів до проведення процедури не відвідувати солярій та не засмагати під прямим сонячним промінням.
За 14 днів до сеанса не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхинолонам.
За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити будь-які різновиди депіляції, крім гоління.
Не пізніше, ніж за 10 годин до процедури ретельно поголити зону, на якій буде проводитись лазерна епіляція (слід уникати нанесення кремів, дезодорантів, тощо)
Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту за 3 дні до та 3 дні після проведення процедури.
ВАЖЛИВО дотримуватись рекомендованого лікарем графіка відвідувань, а також усіх правил проходження лазерної епіляції.

ОБЕРІТЬ КРАЩИХ ФАХІВЦІВ!

Обираючи салон лазерної епіляції, шукайте заклад з багаторічним досвідом діяльності, кваліфікованими спеціалістами та прогресивним обладнанням. Наш Центр – це представник великої мережі центрів лазерної епіляції та косметології, яка вже 11 років працює на ринку естетичних послуг України та за її межами. Ми гарантуємо послуги самої найвищої якості, європейський сервіс та доступні ціни. Приходьте та переконайтесь!

Лазерна епіляція спини та живота

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 3.00[2 Голосів]