логотип Люменис
Оцените полезность статьи
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 3.61[28 голосов]
Устанавливайте наши приложения
GooglePlayAppStore

Отзывы в Виннице


Добавить отзыв

Комментарии 

Елена
0
Зробила лазерну епіляцію вперше,на апараті з вакумною рукояткою,майже не боляче і дуже швидко.Задоволина на всі100%.Дуже приємна дружня атмосфера,працівники спеціалісти своєї справи.....Звичайно прийду ще іі не раз.
Цитировать
Аня Шило
-1
Надзвичайно класний центр лазерної епіляції. Завжди приємна та ввічлива адміністратор, професійні та кваліфіковані майстри. Лише приємні враження від клініки. Рік як звертаюся сюди і дуже задоволена результатом і відношенням до клієнта!
Цитировать
Марина Нестеренко
0
Дуже приємна атмосфера в салоні: привітні адміністратори, чай з меліси, лаунж-музика, центр міста - сервіс, як я люблю, при цьому ціни зовсім невисокі, адже курс епіляції всього 6-8 процедур, а не 10-12, як на других апаратах і ходити потрібно всього раз в декілька місяців! Такий гарний ефект завдяки вакуумній технології лазера. Процедура не болісна навіть на бікіні, але якщо ви боїтеся, то лікар (Ольга) зробить вам додаткове знеболення кремом. Хоча салон і ця лікар дуже популярні, але записатись на процедуру можна за 1-2 дні, навіть "на сьогодні" знайдуть час. Із косметології робила масаж СтарВак у Алли і чистку обличчя у Крістіни - дуже задоволена обома процедурами. Завжди лишаю чайові після процедури)))
Цитировать
Світлана Яровецька
0
Ходжу в Люменіс заради вакуумної рукоятки, тому що це справжнє чудо - не боляче зовсім і волосся просто висипається після неї! Я раніше вже зробила 6 процедур підмишки і бікіні, так, волосся стало тонше, але воно росло! В Люменіс після першої вже процедури я не повірила очам - воно зійшло на 50%. Мені дуже сподобалась лікар Ольга Михайлівна, від неї я дізналась як правильно себе вести до і після процедури, щоб ефект був максимальним і усіляки "лайфхаки" для усунення вростаючого волосся. Кто ще вагається - ідіть і отримайте задоволення від справжнього сервісу! Адміністратори посміхаються, пропонують вам чай або каву, нагадують про процедуру і часто роблять знижку.
Цитировать
Лиза_24
0
Дуже задоволена, що потрапила до Люменісу! Волосся почало випадати вже після першої процедури,я такого навіть не очікувала))) І одразу почало зникати вростаюче волосся. Але для такого результату обов'язково потрібно виконувати певні правила до і після процедури. Процедуру виконує лікар (Ольга Біленька), на вакуумній рукоятці. Це просто чудо - не боляче і дуже швидко. Кожен раз мені роблять якусь знижку, а моїй подрузі (вона студентка) взагалі 20% на кожну процедуру.
Цитировать
Наташа 24
0
Очень нравится сервис и консультирование. Прохожу курс лазера у Оли и такого результата не встречала нигде и ни у кого,хотя есть с чем сравнить. Индивидуальный подход делает эпиляцию очень эффективной. Делаю на рукоятке с вакуумом и обезболиванием,не больно вообще!
Цитировать
Оксана Ивановна
0
Очень люблю Люменис, эпиляция вакуумной рукояткой сплошное удовольствие. Рукомендую врача Ольгу, легкая рука, процедуру делает быстро, но при этом не пропускает ни одного волоса!!! Эффектом очень довольна.
Цитировать
Ольга Сафина
+1
Пока только дважды была на лазерной эпиляции, но результат уже радует. Особенно хочется отметить хороший сервис в Люменис и работу Ларисы.
Цитировать
ОльгаС
+2
Дважды делала в Люменис лазерную эпиляцию нескольких зон, пока довольна результатом. Могу отметить сервис и внимательное отношение, особенно понравилась работа Ларисы.
Цитировать
Карина Назырова
+3
Спасибо за полную и честную консультацию. Эпиляцию сделали тщательно и без пропусков. Результатом довольна приду еще.
Цитировать
Сергей э.
+3
Удалил надоевшие волосы на спине и плечах. Спасибо
Цитировать
Марина Катран
+1
Прошла процедуру лазерной эпиляции. Очень боялась, на счастье, процедура совершенно безболезненная. Врач Алена понравилась. Администратор очень приветливая. Так же записалась на массаж к Алле. Остались только положительные впечатления. Рекомендую!!
Цитировать
Muse
+4
Прошла процедуру лазерной эпиляции, волосы дейстивтельно выпали! Понравились врач Ольга и косметолог Кристина. Администраторы приветливые, на выбор много акций и скидок. Рекомендую!
Цитировать