banner banner
запишись на лазерну епіляцію новим клієнтам!

Знижки до 40% новим клієнтам!

Ви ще жодного разу не робили лазерну епіляцію?
Зараз найбільш вдалий час для того, щоб почати - адже нові клієнти отримують
знижку 40% на апараті Lumenis LightSheer ЕТ та 30% на апараті Lumenis LightSheer Desire.
Пропозиція поширюється на лазерну епіляцію будь-якої зони за вашим вибором.
Спробуйте, та ви більше не погодитеся на щось інше!
* Акція діє до 31.07.2021 р. в усіх центрах “Люменіс” України.

** Акційною знижкою можна скористатися тільки один раз.

*** Акція не сумується з іншими акційними пропозиціями та купонаторами.
left_dots
right_dots

Чому ми рекомендуємо лазерну епіляцію

Ефективно – сучасні технології дозволяють назавжди позбутися волосся в будь-яких, навіть найбільш делікатних та ніжних ділянках тіла.

Комфортно – діодний лазер Lumenis LightSheer оздоблений сапфіровою лінзою, яка захищає шкіру від перегріву. А вакуумна технологія High Speed дозволяє швидко та якісно проводити процедуру без дискомфорту.

Зручно – центри «Люменіс» розташовані в усіх районах міста. Фахівці високої кваліфікації з медичною освітою безкоштовно проконсультують та дадуть відповідь на всі питання перед процедурою.

Апарат Lumenis LightSheer ЕТ – це діодний лазер з системою ChillTipTМ. Вона являє собою сапфірову лінзу, яка захищає шкіру від надмірного нагрівання під час процедури. Це золотий стандарт лазерної епіляції, ефективність якого доведена та визнана в усьому світі.

Апарат Lumenis LightSheer Desire – це діодний лазер з технологією вакуумного посилення. Вона «підтягує» шкіру до джерела світлових променів, які впливають на фолікул. Завдяки великій робочої площі, час процедури скорочується в кілька разів.

Лазерна епіляція для нових клієнтів

Незмінна і така улюблена всіма акція - знижка для нових клієнтів. Перше відвідування салону - це як любов з першого погляду. Ми робимо все, щоб відвідувачі закохувалися в нас з першої зустрічі і назавжди та ставали нашими постійними клієнтами. Для нових клієнтів ми пропонуємо дуже вигідну знижку, а для всіх відвідувачів (і нових, і тих, хто вже став частиною великої родини «Люменіс») - тільки кращий сервіс, затишок і теплий прийом, і, звичайно, найякісніші послуги.

Які переваги у нових клієнтів «Люменіс»

Першу процедуру лазерної епіляції в наших центрах клієнти проходять зі знижкою. Навіть якщо це не перша Ваша процедура, і Ви робили її раніше в інших салонах - не важливо, перший візит до нас дозволить істотно заощадити фінансові кошти.

Ми пропонуємо таки знижки на лазерну епіляцію: 30% на апараті Lumenis LightSheer Desire і 40% на апараті Lumenis LightSheer ЕТ. Ви маєте можливість самі обрати апарат і свою знижку.

Апарат Lumenis LightSheer Desire

  • технологія вакуумного посилення, яка виключає застосування анестезії, апарат самостійно забезпечує безболісність маніпуляції;
  • велика площа робочої плями рукоятки (22 х 35 мм) дозволяє значно скоротити тривалість сеансу, в тому числі, обробку великих зон тіла, таких, як спина, чоловіча грудь, ноги повністю;
  • загальна кількість сеансів на вакуумному апараті - 6-8 процедур, тоді, як на інших апаратах - від 7 до 10, що говорить про економію коштів і часу;
  • клінічно доведено, що вакуумна епіляція є найрезультативнішою, тобто забезпечує найбільший ефект видалення волосся - до 98%.

Апарат Lumenis LightSheer ЕТ

  • система охолодження СhillTipTМ оберігає шкіру від перегріву тв опіків;
  • застосування анестезуючого засобу робить процедуру безболісною;
  • розмір рукоятки (9 х 9 мм) дозволяє опрацьовувати навіть найменші зони (частини обличчя - міжбрів'ї, верхня губа і т.інш.) та делікатні, інтимні області;
  • вартість процедури на даному апараті дешевше, ніж на інших лазерних системах.

Обирайте «Люменіс»

Крім приємних бонусів, клієнти «Люменіс» отримують професійний підхід. Наші фахівці вміють працювати на обладнанні преміум-класу і проводять процедури з дотриманням міжнародного протоколу. Стерильність і безпека - у першу чергу. Одноразові витратні матеріали, кварцування кабінетів, регулярна і своєчасна повірка апаратів, атестація лікарів - це ті умови, яких компанія неухильно дотримується у своїй роботі. Компанія «Люменіс» є володарем Міжнародного сертифіката якості ISO, який підтверджує відповідність надаваємих центрами послуг світовим стандартам.

Програми лояльності для постійних клієнтів, для іменинників, студентів, а також подарункові сертифікати та абонементи - все це робить лазерну епіляцію у нашій мережі доступною за ціною. Кожен може обрати для себе найбільш зручну систему знижок.

З мобільним додатком «Люменіс Бонус» відвідування наших центрів стало ще більш приємним і вигідним. Завантажуючи додаток у свій телефон, клієнти мають можливість розраховуватися бонусами, які вони отримують за проходження процедур. Бонуси нараховуються як за лазерну епіляцію, так і за косметологічні послуги. Більше відвідувань - більше бонусів. Крім того, користувачі програми стають учасниками розіграшів цінних подарунків, путівок, квитків на концерти і т.інш.

Міжнародна мережа центрів лазерної епіляції і косметології «Люменіс» надає своїм клієнтам нові можливості та доступні послуги. Телефонуйте, записуйтеся на процедуру і приєднуйтесь до мільйонної аудиторії задоволених клієнтів «Люменіс».