record_mob
Міжнародна мережа клінік лазерної епіляції та косметології - «Люменіс»
medals
Час роботи: щодня
clock с 9:00 до 21:00
За попереднім записом
clock с 7:00 до 23:00
карта України
35Філій в Україні та за
кордоном
зірка
14Років досвіду
люди
365Кваліфікованих
спеціалістів
обладнання
73Апарата нового
покоління
нагороди
7Престижних нагород
великий палець догори
1,8 млнЗадоволених
клієнтів
карта України
35Філій в Україні та за
кордоном
зірка
14Років досвіду
люди
365Кваліфікованих
спеціалістів
обладнання
73Апарата нового
покоління
нагороди
7Престижних нагород
великий палець догори
1,8 млнЗадоволених
клієнтів

ЗНИЖКИ ДО 40% НОВИМ КЛІЄНТАМ!

Знижка

Ви ще жодного разу не робили лазерну епіляцію?

Зараз найбільш вдалий час для того, щоб почати - адже нові клієнти отримують знижку 40% на епіляцію Lumenis LightSheer ЕТ та 30% на епіляцію Lumenis LightSheer HS (вакуумна).

Пропозиція поширюється на лазерну епіляцію будь-якої зони за вашим вибором.

Спробуйте, та ви більше не погодитеся на щось інше!

УМОВИ АКЦІЇ

1
Акція діє в мережі центрів “Люменіс” України з 01.02.2022 р. по 31.12.2022 р.
2
Акційною знижкою можна скористатися тільки один раз.
3
Акційна знижка діє тільки за умови заповнення форми, відправки заявки та попереднього запису на процедуру.
4
Знижка не підсумовується з іншими акційними пропозиціями та купонаторами.

ЧОМУ МИ РЕКОМЕНДУЄМО ЛАЗЕРНУ ЕПІЛЯЦІЮ

Ефективно – сучасні технології дозволяють назавжди позбутися волосся в будь-яких, навіть найбільш делікатних та ніжних ділянках тіла.

Комфортно – діодний лазер Lumenis LightSheer оздоблений сапфіровою лінзою, яка захищає шкіру від перегріву. А вакуумна технологія High Speed дозволяє швидко та якісно проводити процедуру без дискомфорту.

Зручно – центри «Люменіс» розташовані в усіх районах міста. Фахівці високої кваліфікації з медичною освітою безкоштовно проконсультують та дадуть відповідь на всі питання перед процедурою.

Апарат Lumenis LightSheer ЕТ – це діодний лазер з системою ChillTipTМ. Вона являє собою сапфірову лінзу, яка захищає шкіру від надмірного нагрівання під час процедури. Це золотий стандарт лазерної епіляції, ефективність якого доведена та визнана в усьому світі.

Апарат Lumenis LightSheer Desire з рукояткою HS – це діодний лазер з технологією вакуумного посилення. Вона «підтягує» шкіру до джерела світлових променів, які впливають на фолікул. Завдяки великій робочої площі, час процедури скорочується в кілька разів.

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ ДЛЯ НОВИХ КЛІЄНТІВ

Незмінна і така улюблена всіма акція - знижка для нових клієнтів. Перше відвідування салону - це як любов з першого погляду. Ми робимо все, щоб відвідувачі закохувалися в нас з першої зустрічі і назавжди та ставали нашими постійними клієнтами. Для нових клієнтів ми пропонуємо дуже вигідну знижку, а для всіх відвідувачів (і нових, і тих, хто вже став частиною великої родини «Люменіс») - тільки кращий сервіс, затишок і теплий прийом, і, звичайно, найякісніші послуги.

ЯКІ ПЕРЕВАГИ У НОВИХ КЛІЄНТІВ «ЛЮМЕНІС»

Першу процедуру лазерної епіляції в наших центрах клієнти проходять зі знижкою. Навіть якщо це не перша Ваша процедура, і Ви робили її раніше в інших салонах - не важливо, перший візит до нас дозволить істотно заощадити фінансові кошти.

Ми пропонуємо таки знижки на лазерну епіляцію: 30% на апараті Lumenis LightSheer Desire з рукояткою HS і 40% на апараті Lumenis LightSheer ЕТ. Ви маєте можливість самі обрати апарат і свою знижку.

Читати повністю
до кінця акції залишилося:
Скористайтеся цією перевагою
Дні
:
Години
:
Хвилини
:
Секунди