Люменис

Лазерна епіляція в Києві - Міжнародна мережа центрів «Люменіс» - Лазерна епіляція - це найдієвіший і безпечний метод видалення небажаного волосся. Він ще й універсальний, оскільки підходить і жінкам, і чоловікам, і застосовується на всіх частинах тіла та на обличчі. У минулому залишилися ті часи, коли видалення волосся викликало болісні відчуття, побічні ефекти, процедури займали кілька годин і давали нетривалі результати. Тепер є високоефективний спосіб, завдяки якому швидко і без болю можна позбутися небажаного волосся і насолоджуватися гладенькою шкірою до 7 років. Це епіляція діодним лазером, і Ви можете переконатися у цьому, відвідавши центри лазерної епіляції та косметології «Люменіс».

Чому клієнти вибирають «Люменіс»?

Сертифікат якості ISO 9001 Люменіс

Протягом 14-ти років компанія «Люменіс» професійно займається лазерною епіляцією, як основним видом діяльності. Мережа центрів охоплює всю Україну і всі райони Києва. На даний час «Люменіс» є експертом лазерної епіляції на вітчизняному б'юті-ринку, обслужив загалом понад 1 млн. клієнтів. У вересні 2020 року компанія отримала міжнародний сертифікат якості ISO 9001: 2015, що підтверджує клієнтоорієнтованість, високу якість послуг, що надаються і сервіс, який відповідає світовим стандартам. Центри оснащені найсучаснішим, високотехнологічним лазерним обладнанням, сертифікованим в Українї. Процедури проводять лікарі з величезним практичним досвідом. Компетентність персоналу, повний супровід клієнта протягом проходження курсу процедур і апаратура тільки оригінального виробництва - це гарантія очікуваного результату і безпеки для здоров'я клієнта.

Першокласний сервіс та чудові результати від процедур підтверджують відгуки клієнтів, серед яких багато публічних, відомих людей. Ми вдячні за таку високу оцінку нашої роботи, за те, що із задоволенням ділитесь позитивними враженнями, це надихає нас на розвиток і вдосконалення.

Врачи
Лікарі та адміністратори -
фахівці високої кваліфікації
Оборудование
Обладнання від лідерів
світових брендів
Центры
Затишні центри, з дотриманням
епідеміологічних вимог

6 причин зробити лазерну епіляцію в «Люменіс»

Наші центри знаходяться в усіх районах Києва - на Оболоні, Троєщині, Печерську, Позняках, Осокорках, Борщагівці, Лук'янівці, Голосієво, Дарниці, у крокової доступності від станцій метро, а також у таких містах, як Дніпро, Одеса, Харків, Вінниця, Львів, Житомир. Вартість якісної лазерної епіляції в «Люменіс» була і залишається найбільш доступною в Україні. Ми утримуємо ціни, незважаючи на економічну ситуацію, щоб кожен бажаючий міг зробити лазерну епіляцію і насолоджуватися гладенькою шкірою.

36
 
 

Філій в Україні та за Кордоном

12
 
 

Років досвіду

400
 
 

Кваліфікованих фахівців

50
 
 

Лазерних апаратів

7
 
 

Престижних нагород

1млн
 
 

Задоволених клієнтів

Першокласний сервіс і чудові результати від процедур підтверджують відгуки клієнтів, з числа яких величезна кількість публічних, відомих людей. Ми вдячні за таку високу оцінку нашої роботи, за те, що із задоволенням ділитеся позитивними враженнями, це надихає нас на розвиток і вдосконалення.

Ціни на послуги

Лазерна епіляція на обличчіShow more
Назва послуги Тривалість
Процедура
Lumenis ET Lumenis DESIRE
10 хв 170 грн Тільки на ET
10 хв 180 грн 210 грн
20 хв 620 грн 740 грн
10 хв 180 грн Тільки на ET
10 хв 110 грн Тільки на ET
10 хв 180 грн 210 грн
10 хв 180 грн Тільки на ET
20 хв 270 грн 320 грн
20 хв 350 грн 420 грн
15 хв 220 грн 270 грн
20 хв 190 грн Тільки на ET
10 хв 120 грн Тільки на ET
10 хв Видалення судин (імпульсно за імпульс) 50 грн Тільки на ЕТ
10 хв Поімпульсно за імпульс (знижки не поширюються) 7 грн 20 грн
Знеболювання для Lumenis ET і Lumenis DESIRE + 10% до вартості процедури
Час на кожну зону вказаний з урахуванням попередньої консультації
Лазерна епіляція інтимних зон росту волоссяShow more
Лазерна епіляція на ногахShow more
Лазерна епіляція рукShow more
Лазерна епіляція спини та животаShow more

У чому відмінність лазерної епіляції

Close
Замовити дзвінок
Ім'я*
Контфктний телефон:*
Салон:*
Салон
Show list salon
metro ст.м. Мінська
metro ст.м. Героїв Дніпра
metro ст.м. Оболонь
metro ст.м. Контрактова пл.
metro ст.м. Голосіївська
metro ст.м. Васильківська
metro ст.м. Іподром
metro ст.м. Теремки
metro Виноградар
metro Троєщина
metro ст.м. Академмістечко
metro ст.м. Житомирська
metro ст.м. Шулявська
metro ст.м. КПІ
metro ст.м. Арсенальна
metro ст.м. Дарниця
metro ст.м. Вокзальна
metro ст.м. Чернігівська
metro Соф.Борщагівка
metro Борщагівка
metro ст.м. Лук'янівська
metro ст.м. Палац Спорту
metro ст.м. Дружби Народів
metro ст.м. Осокорки
metro ст.м. Позняки
metro ст.м. Харківська
metro Севастопольська пл.
metro Дарницька пл.
metro Ірпінь
Я даю году на обробку своїх персональных даних
Відправити

Популярні зони лазерної епіляції

Де зробити лазерну епіляцію в Києві

Всі
Лівий берег
Правий берег
Close
Заказать звонок
Имя*
Контфктный телефон:*
Салон:*
Салон
Я даю согласие на обработку моих персональных данных
Отправить

Переваги лазерної епіляції

 • Найвища ефективність Після курсу процедур зникає до 98% волосся, результат зберігається від 3 до 7 років. Жоден інший спосіб видалення волосся не дає подібних результатів.
 • Без болю та стресу На відміну від усіх інших методів епіляції та депіляції, які викликають болісні відчуття, лазер обробляє шкіру практично безболісно, а клієнт під час процедури відчуває себе абсолютно комфортно.
 • Швидкість проведення сеансу. Сеанс проходить максимально швидко, наприклад, верхня губа обробляється за 5-10 хвилин. Для великих ділянок тіла використовується вакуумна насадка, яка дозволяє скоротити тривалість процедури у 3 рази.
 • Відсутність негативних наслідків. Лазер діє виключно на фолікул, не зачіпаючи шкірні покриви, тому такі явища, як опіки, подразнення, печіння, алергічні реакції, синці, не виникають.
 • Безпека для здоров'я. Світловий промінь проникає під шкіру на глибину 4 мм, впливаючи прицільно, тільки на пігмент меланін, що знаходиться в волосі. Внутрішні органи, кровоносна і лімфатична системи не піддаються впливу лазера, тому немає ніякої загрози для організму.
 • Лазер видаляє вросле волосся. Після лазерної епіляції ніколи не буває врослого волосся. Якщо врослі волоски вже є, за допомогою лазера вони видаляються на першій процедурі і більше ніколи не з'являються.

Яке обладнання ми використовуем

Представляємо лазер нового покоління, найбільш прогресивний у лінійці LUMENIS LightSheer, апарат LightSheer DESIRE, оснащений унікальною технологією вакуумного посилення. Це дозволяє позбутися небажаного волосся абсолютно безболісно, не вимагаючи застосування місцевого анестетика. Крім того, вакуумна насадка HS має велику площу робочої плями (22 х 35 мм), що істотно скорочує тривалість процедури (наприклад, пахви можна обробити всього за 5 хв.). Апарат LUMENIS Light Sheer DESIRE застосовується на всіх фототипах шкіри, процедуру можна проводити незалежно від сезону, він працює не тільки з темним, але і з русявим і тонким волоссям, а також нова технологія дозволяє скоротити загальну кількість сеансів.

https://www.youtube.com/embed/fTyRrdlJgBo?rel=0&autoplay=1&
 

Ми також використовуємо апарат LUMENIS Light Sheer ET із запатентованою технологією контактного охолодження ChillTipTМ, яка завдяки сапфіровій оптиці захищає шкіру від перегріву і ризику появи опіків. Невеликий розмір робочої плями рукоятки ЕТ (9 х 9 мм) ідеально підходить для обробки маленьких ділянок, таких, як зони на обличчі або делікатні інтимні зони, також застосування цього апарата дозволяє заощадити на вартості процедури.

Універсальна модель діодного лазера LUMENIS Light Sheer DUET поєднує у собі моделі LUMENIS Light Sheer ET і LUMENIS Light Sheer DESIRE. Дві стаціонарні рукоятки ЕТ і HS дозволяють значно спростити проведення процедури, якщо за один сеанс потрібна обробка великих і малих зон. Його перевагою є те, що у процесі проведення сеансу немає необхідності в заміні рукояток, і є можливість застосування відразу двох технологій - контактного охолодження і вакуумного посилення.

Що таке лазерна епіляція

Термін «епіляція» походить від фр. «еpiler» - видаляти волосся шляхом руйнування фолікула, тобто самого кореня волоса. Дана методика діє таким чином - волосся містить пігмент меланін, який є провідником лазерного променя до фолікулу, оскільки має здатність поглинати світлові хвилі певної довжини (700 - 800 нм). Після цього відбувається перетворення світлової енергії лазера у теплову. Досягаючи волосяної цибулини, теплова енергія нагріває і руйнує фолікул. Таким чином, волосся втрачає живлення, слабшає і випадає. Загибель фолікула забезпечує припинення росту волосся.

Епіляція проводиться курсом, який становить 8-10 процедур. Чому потрібно кілька сеансів? Лазер розпізнає тільки волосся, яке знаходиться в активній стадії, а їх, як правило, на тілі близько 30%, частина з них буде видалена за одну процедуру. Щоб видалити «сплячі» фолікули потрібно кілька сеансів з певним інтервалом, який залежить від особливостей фаз росту волосся. У цілому, повний курс процедур лазерної епіляції займає рік-півтора.

Рекомендований графік процедур

Вкрай важливо суворо дотримуватися графіка процедур, який призначає лікар, від цього безпосередньо залежатиме результат, оскільки графік обумовлений особливістю фаз росту волосся. Звичайно, якщо в силу будь-яких обставин його доведеться порушити, це допустимо, але не більше, ніж максимум на тиждень.

Отже, між 1-ою і 2-ою процедурою інтервал становить 4 тижні, між 2-ою і 3-ою процедурою перерва буде вже у 6 тижнів, далі - з кожним наступним сеансом проміжок буде збільшуватися на 2 тижні відносно попереднього.

рекомендований графік процедур лазерної епіляції

Як підготуватися до лазерної епіляції

 1. За 14 днів до проведення процедури не можна відвідувати солярій або засмагати під прямими сонячними променями
 2. За 14 днів до сеансу не приймайте антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати групи фторхінолонів
 3. За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити будь-які види видалення волосся, крім гоління
 4. За 3 дні до процедури не користуйтеся косметичними засобами, що містять спирт або олію
 5. Перед процедурою потрібно ретельно поголити область епіляції (уникаючи нанесення на поголені зони кремів, олій, дезодорантів і т.інш.)
 6. Важливо дотримуватися графіка відвідувань, рекомендованого лікарем, а також усіх правил проходження лазерної епіляції

Як проходить процедура

Лазерна епіляція у центрах «Люменіс» проводиться з дотриманням усіх вимог стерильності і безпеки.

Перед початком процедури майстер детально консультує клієнта, розповідає, як буде проходити сеанс, запитує про особливості здоров'я клієнта, перенесені захворювання, прийом ліків і т.п. Це потрібно, щоб з'ясувати, чи немає протипоказань. Лікар також визначає тип шкіри і волосся, для того, щоб виставити параметри апарата для максимальної ефективності процедури.

Клієнт лягає на кушетку, застелену одноразовим простирадлом, і надягає спеціальні захисні окуляри, такі ж окуляри надягає і лікар. На зону епіляції фахівець наносить гель-провідник, після чого починається безпосередньо обробка шкіри лазерними імпульсами.

По закінченню сеансу лікар наносить на оброблену ділянку спрей Пантенол, щоб заспокоїти і зволожити шкіру, а також дає клієнтові рекомендації для постпроцедурного періоду.

Якщо у клієнта підвищена чутливість, забезпечити максимальний комфорт під час сеансу лазерної епіляції можна за допомогою місцевого знеболюючого засобу. Це слід обговорити заздалегідь, оскільки анестетик наноситься за 30 хвилин до процедури.

Як доглядати за шкірою після лазерної епіляції.

 • Протягом 3 днів наносити на оброблену ділянку шкіри спрей Пантенол або крем Бепантен 2-3 рази на день
 • Протягом 24 годин не приймати гарячу ванну, не відвідувати сауну, лазню, не купатися у басейні і відкритих водоймах
 • Протягом 3 днів після процедури не користуйтеся косметичними засобами, що містять спирт або олію
 • Протягом 3 днів не користуйтеся твердим милом, жорсткою мочалкою, спонжем та скрабом
 • Не використовуйте засоби, до складу яких входить гліколева кислота або ретинол, протягом 7 днів
 • 14 днів після процедури утримуйтеся від прийому сонячних ванн і відвідування солярію. Обов'язково наносьте сонцезахисний засіб, виходячи на вулицю, незалежно від сезону!

Протипоказання до лазерної епіляції

 • цукровий діабет 2 типу (інсулінозалежний);
 • онкологічні захворювання;
 • будь-які хронічні, інфекційні та запальні процеси у стадії загострення;
 • захворювання імунної системи;
 • дерматологічні проблеми, а також механічні пошкодження шкіри у зоні лазерного впливу;
 • вагітність і лактація;
 • хірургічне втручання у зону епіляції менш, ніж за 3 місяці до процедури
 

ОБОВ'ЯЗКОВО! Дотримуйтеся графіка відвідувань, який призначить лікар, а також правил післяпроцедурного періоду. Від цього безпосередньо залежить результат лазерної епіляції.

Якщо Ви все ще сумніваєтеся, чи у Вас залишилися питання, запишіться на безкоштовну консультацію або зверніться на он-лайн підтримку. Ми приділимо Вам стільки часу, скільки Вам буде необхідно.

Ексклюзивні пропозиції від Люменіс

Для зручності клієнтів компанія «Люменіс» випустила мобільний додаток «Люменіс Бонус». Користувачі програми не тільки першими дізнаються про знижки, акції та розіграші, які ми проводимо, але ще й можуть істотно заощадити на процедурах, розраховуючись бонусами. Тепер є можливість отримувати більше послуг, вдосконалюючи своє тіло і при цьому зберігаючи бюджет. Регулярні розіграші серед клієнтів дарують можливість подорожувати світом, відвідувати кращі концерти і шоу, а найщасливіші клієнти стали власниками авто та квартири у Києві.

Популярні питання про лазерну епіляцію

Коли та як відбувається стерилізація рукоятки лазера (інструментів)? show list

Приходячи до нас на процедуру лазерної епіляції, Ви можете відчувати себе в цілковитій безпеці. Для цього у нас цілий арсенал спеціальних дезінфікуючих засобів! Перед процедурою бацілолом обробляється маленька рукоятка ЕТ, на вакуумну рукоятку HS вдягається одноразова насадка. Наші фахівці працюють виключно з одноразовими витратними матеріалами: простирадла, рукавички, паперові серветки. Рукоятка апарату після кожного клієнта обов'язково протирається!

Чи можна робити лазерну епіляцію при прийомі протизаплідних засобів? show list

Так, можна, в протизаплідних засобах міститься мінімальна кількість гормонів, яка не впливає на результати даної процедури.

У вас в усіх центрах однакове обладнання та наскільки воно перевірено? show list

У всій мережі «Люменіс» ми використовуємо апарат Lumenis LightSheer американо-ізраїльського виробника. Всі апарати підтверджені та схвалені FDA, РЄ (американськими та європейськими сертифікатами якості), а також службами сертифікації України.

У чому відмінність між рукояткою ЕТ та вакуумною рукояткою? show list

Рукоятка ET - це маленька рукоятка з технологією контактного охолодження ChillTip, велика маніпула HS - з технологією вакуумного посилення. Рукоятки відрізняються розміром робочої плями. ET - використовується для опрацювання маленьких делікатних ділянок. Вакуумна маніпула HS має велику площу робочої плями (22 х 35 мм), що істотно скорочує тривалість процедури, ідеально підходить для великих зон.

Чи можна робити лазерну епіляцію, якщо є варикоз та судинні зірочки? show list

Так, звісно. Судинні зірочки не є протипоказанням для лазерної епіляції. Для того, щоб розуміти, чи підходить вам лазерна епіляція, Вам необхідно прийти до нас на безкоштовну консультацію.

Як перебороти сором'язливість при епіляції глибокого бікіні? show list

Не забувайте, адже Ви приходите до лікаря, який кожен день робить такі процедури. Епіляцію бікіні варто сприймати як косметичну та гігієнічну процедуру.

Джерела:

1. Електронна стаття «Використання лазера для видалення волосся у пахвовій області і його вплив на нормальну мікробну флору», Національна медична бібліотека, pubmed.ncbi.nlm.nih.gov.

2. Електронна стаття «Порівняння александритового лазера і електролізу для видалення волосся», Дерматологічна хірургія, journals.lww.com.

3. Електронна стаття «Лазерне видалення волосся», Клініка Dr.Elman, Ізраїль, www.elman.co.il.

4. Електронна стаття «Лазерна технологія позбавляє від небажаного волосся», сайт клініки лазерної терапії Laser Therapie Zentrum, Штутгарт, Німеччина.

Залишити відгук

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.45[405 Голосів]


Додати відгук
Дмитро
22.07.2021, 16:34
Мужики, тут можна зробити епіляцію тих зон, які влітку парять ))) спробував, не жалкую. До того ж, тут працюють дуже гарні дівчата )
Цитата
Диана
13.07.2021, 10:50
Найкраще обладнання, якщо воно взагалі існує, є в Люменіс. Я дуже прискіпливо ставлюся до того, що будуть робити, які процедури та на чому. Тому я тут дуже повиносила мізки )) майстрам, допоки вони мені все пояснили та показали. В мене багато родимок, тож я не хотіла щоб у майбутньому були проблеми. та тут я навіть склад олівця, яким родимки замальовують, дізналась. Кушетки покривають одноразовими простирадлами, майстриня у рукавичках, також насадку обробляють дуже ретельно. Якщо робиш на обличчі епіляцію, то в масці не можна сидіти. Але тут безпечно, бо кварцюють приміщення. Раджу дуже салон Люменіс на Позняках. Дякую за чудову працю.
Цитата
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться