Задать вопрос
Люменис

iso лазерная эпиляция

Лазерна епіляція - це найдієвіший метод видалення небажаного волосся. Завдяки винаходу діодного лазера, зробити шкіру ідеально гладенькою тепер просто. Більше не потрібно витрачати час і гроші на неефективні процедури, а головне - результат лазерної епіляції зберігається до 10 років! Здивовані? Але це саме так і Ви можете переконатися у цьому на власному досвіді, прийшовши до центрів лазерної епіляції та косметології «Люменіс».

Лазерна епіляція - основний напрямок нашої роботи. Міжнародна мережа центрів лазерної епіляції та косметології «Люменіс» є лідером в Україні серед клінік, що надають дану послугу. За 12 років існування на б'юті-ринку, компанія стала експертом по лазерній епіляції та за високу якість послуг була удостоєна престижних нагород «Вибір року» (2012, 2013, 2014, 2015, 2016), «Компанія року» (2018), «Фаворити успіху»(2018).

8 жовтня 2020 року мережа центрів лазерної епіляції і косметології «Люменіс» отримала міжнародний сертифікат якості ISO 9001-2015.

Ця нагорода підтверджує клієнтоорієнтованість компанії на всіх етапах роботи, починаючи з контролю за якістю послуг і закінчуючи ретельним вибором обладнання. Всі процеси в центрах «Люменіс» проходять за єдиним стандартом, а рівень сервісу залишається вище всяких похвал. Компанія використовує інноваційне обладнання, впровадження передових методик косметології і епіляції, а також постійне підвищення кваліфікації фахівців.

Нове покоління лазерної епіляції

https://www.youtube.com/embed/fTyRrdlJgBo?rel=0&autoplay=1&mute=1

У нашій мережі ми використовуємо апарат для лазерної епіляції Lumenis LightSheer DESIRE. Це нове покоління технології лазерного видалення волосся і самий передовий апарат у лінійці Lumenis LightSheer. LightSheer DESIRE оснащений унікальною технологією вакуумного посилення, що дозволяє позбутися небажаного волосся безболісно. Крім того, за рахунок нової насадки, що має більше покриття ділянок шкіри, зменшується тривалість процедури.

 

Переваги - лазерної епіляції

 
Висока ефективність
Видаляється 98% волосся, при цьому результат зберігається 7-10 років. Жоден спосіб видалення волосся не дає навіть приблизно порівнянних результатів.
 
Безболісність
На відміну від відомих методів депіляції, які викликають болісні відчуття, лазерна епіляція проходить комфортно для клієнта.
 
Швидкість проведення процедури
Сеанс проходить досить швидко, наприклад, лазерна епіляція верхньої губи займає не більше 10 хвилин, а зони бікіні - до 20 хвилин.
 
Відсутність негативних наслідків
Лазер не діє на шкіру, тому після процедури не виникає побічних явищ - печіння, подразнень, опіків, синців, алергічних реакцій.
 
Безпека для здоров'я
Світловий промінь проникає під шкіру на глибину від 1 до 4 мм, діючи виключно на пігмент, що знаходиться у волосі. Шкірні покриви, внутрішні органи, кровоносна і лімфатична системи залишаються не порушеними.
 
Лазерна епіляція видаляє вросле волосся
Проблема врослого волосся гарантовано вирішується тільки за допомогою лазера. Це єдина методика видалення волосся, яка не тягне за собою вростання волосся і ефективно бореться з вже наявними вросшими волосками.
Лазерна епіляція пахв зменшує запах поту на 63%. Це пов'язано з тим, що лазер згубно діє на бактерії. Лазерна епіляція не тільки усуває небажані волоски, але і причину неприємного запаху.

Джерело: Національна медична бібліотека, pubmed.ncbi.nlm.nih.gov

Люменіс – Вибір № 1 в Україні

Центри лазерної епіляції та косметології «Люменіс» охоплюють всю Україну. Ми є у кожному районі Києва, у Дніпрі, Одесі, Харкові, Вінниці, Львові, а також в інших країнах! Всі центри оснащені діодними лазерами останнього покоління, які в руках наших професіоналів творять дива - всього за кілька сеансів Ви отримуєте ідеально гладеньку, зовні привабливу, шовковисту і приємну на дотик шкіру. І цей приголомшливий ефект залишається з Вами на довгі роки!

36

Філій в Україні та за Кордоном

12

Років досвіду

400

Кваліфікованих фахівця

50

Лазерних апаратів

7

Престижних нагород

1млн

Задоволених клієнтів

Першокласний сервіс і чудові результати від процедур підтверджують відгуки клієнтів, з числа яких величезна кількість публічних, відомих людей. Ми вдячні за таку високу оцінку нашої роботи, за те, що із задоволенням ділитеся позитивними враженнями, це надихає нас на розвиток і вдосконалення.

7 причин зробити лазерну епіляцію в Люменіс

 

Лікарі з вищою медичною освітою і багаторічним досвідом роботи, які пройшли спеціальне навчання з проведення лазерної епіляції.

 

Сервіс європейського рівня (зручне розташування центрів, парковки, комфортна зона відпочинку, частування, дитячі куточки, різні варіанти розрахунку).

 

Повний супровід клієнта протягом проходження курсу процедур.

 

Діодні лазери останнього покоління, визнані «золотим стандартом» видалення волосся.

 

Процедура проходить із дотриманням всіх необхідних заходів стерильності й безпеки.

 

Вигідні ціни. Ми утримуємо ціни, щоб лазерна епіляція була доступна всім.

 

Наші центри у Києві знаходяться у всіх районах – на Оболоні, Троєщині, Печерську, Позняках, Осокорках, Борщагівці, Лук'янівці, Голосієво, Дарниці, у кроковій доступності від станцій метро, а також у всіх великих містах України.

Ми використовуємо три види діодних лазерів

Light Sheer DESIRE

LUMENIS Light Sheer DESIRE – діодний лазер з технологією вакуумного посилення, яка дозволяє проводити процедуру з максимальним комфортом для клієнта, без застосування місцевих анестетиків. Вакуумна насадка HS має велику площу робочоЇ плями (22 х 35 мм), що істотно скорочує тривалість процедури (наприклад, пахви можна обробити всього за 5 хв.).

Апарат LUMENIS Light Sheer DESIRE має такі переваги:

 • застосовується на всіх фототипах шкіри;
 • процедуру можна проводити незалежно від сезону;
 • видаляє не тільки темне, але і русяве і тонке волосся;
 • немає ризику перегріву шкіри;
 • дозволяє скоротити загальну кількість сеансів.
LUMENIS Light Sheer ET

LUMENIS Light Sheer ET – апарат з запатентованою технологією контактного охолодження ChillTipTМ за допомогою сапфіровою оптики захищає шкіру від перегріву і ризику появи опіків.

Переваги застосування:

 • невеликий розмір робочої плями рукоятки ЕТ (9 х 9 мм) ідеально підходить для обробки маленьких ділянок;
 • ефективно видаляє вросле волосся;
 • забезпечує кращий результат при поєднанні «темне волосся - світла шкіра»;
 • дозволяє заощадити на вартості процедури.
LUMENIS Light Sheer DUET

LUMENIS Light Sheer DUET – дана модель діодного лазера поєднує у собі моделі LUMENIS Light Sheer ET і LUMENIS Light Sheer DESIRE. Дві стаціонарні рукоятки ЕТ і HS дозволяють значно спростити проведення процедури, якщо за один сеанс потрібна обробка великих і малих зон.

Переваги:

 • скорочується тривалість процедури, тому що немає необхідності у заміні насадок;
 • безболісність сеансу забезпечується за рахунок можливості застосування двох технологій - контактного охолодження і вакуумного підсилення;
 • максимальний результат видалення волосся на будь-яких частинах тіла і на обличчі.

Наші відомі гості

left_hand
right_hand
Ми пишаємося нашими відомими гостями та всіма, хто обирає нас!

Що потрібно знати про лазерну епіляцію?

головний лікар лазерної епіляції Вусала

Термін «епіляція» походить (в русском варианте происходитЬ – убрать мягкий знать) від фр. «еpiler» - видаляти волосся шляхом руйнування фолікула, тобто самого кореня волосся. Дана методика діє таким чином - волосся містить пігмент меланін, який є провідником лазерного променя до фолікула, оскільки має здатність поглинати світлові хвилі певної довжини (700 - 800 нм). Після чого світлова енергія лазера перетворюється у теплову, і, досягаючи волосяної цибулини, нагріває і руйнує її. Таким чином, волосся втрачає живлення, слабшає і випадає. Загибель фолікула забезпечує припинення росту волосся.

Епіляція проводиться курсом, який становить 8-10 процедур. Чому потрібно кілька сеансів? Лазер розпізнає тільки волосся, що знаходяться в активній стадії, а їх, як правило, на тілі близько 30%, частина з них буде видалена за одну процедуру. Щоб видалити «сплячі» фолікули потрібно кілька сеансів з певним інтервалом, який залежить від особливостей фаз росту волосся.

Між першою і другою процедурою інтервал складе 4 тижні, між другою і третьою - 6 тижнів. Так, з кожним наступним сеансом інтервал буде збільшуватися на 2 тижні. У цілому, повний курс процедур лазерної епіляції триватиме близько року.

 
Енергія лазера в якості провідника використовує пігмент меланін, який міститься у волосках. Саме він проводить тепло до волосяного фолікула, викликаючи його негайне руйнування. Довжина хвилі лазера надає виборчу дію - вона пошкоджує небажані волоски, але при цьому не зачіпає шкіру, кровоносні судини або залози.

Джерело: Клініка Dr.Elman, Ізраїль, www.elman.co.il

Наші фахівці лазерної епіляції

Запись к специалисту

Необхідна підготовка до лазерної епіляції

заборонений солярій і загар
За 10-14 днів до проведення процедури не можна відвідувати солярій або засмагати під прямими сонячними променями
антибіотик
За 14 днів до сеансу не приймайте антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати групи фторхінолонів
крім бриття
За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити інші види видалення волосся, крім гоління
вибривання зон тіла
Перед процедурою потрібно ретельно поголити область епіляції (уникаючи нанесення на поголені зони кремів, дезодорантів і т.ін.)
нанесення тоніка на плече
Не користуйтеся спиртовмісними лосьйонами / тоніком за 3 дні до процедури і 3 дні після проведення сеансу епіляції
графік відвідувань
Важливо: дотримуватися графіка відвідувань, рекомендованого лікарем, а також всіх правил проходження лазерної епіляції
Лазерна епіляція - більш надійне і практичне рішення, ніж електроепіляція. Її результати ефективніше на 60%, а сама процедура менш болюча, ніж електроліз. Для досягнення бажаного ефекту знадобиться набагато менша кількість сеансів.

Джерело: Електронна стаття «Порівняння александритового лазера і електролізу для видалення волосся», Дерматологічна хірургія, journals.lww.com.

Рекомендований графік процедур

Рекомендації для післяпроцедурного періоду

нанесення тоніка на гомілку
Не можна використовувати спиртовмісні лосьйони / тоніки протягом 3 днів після процедури епіляції
антибіотик
Протягом 24 годин після сеансу не відвідуйте сауну, лазню, не приймайте гарячу ванну, не купайтеся у басейні і відкритих водоймах
сонцезахисний засіб
14 днів після процедури утримуйтеся від прийому сонячних ванн, відвідування солярію. Наносіть сонцезахисний засіб!
пантенол
Рекомендується використання поживних і зволожуючих засобів з декспантенолом ( "Пантенол" або "Бепантен")

Основні протипоказання до проведення лазерної епіляції

Незважаючи на ефективність і безпеку епіляції, все ж процедура має протипоказання. У кожному конкретному випадку, фахівець повинен поспілкуватися з клієнтом і задати питання щодо особливостей організму, алергічних реакцій, прийому лікарських препаратів, перенесених захворювань і т.інш.

Консультація наших фахівців - безкоштовна, лікар приділить Вам стільки часу, скільки буде необхідно, щоб Ви детально познайомилися зі всіма нюансами епіляції і змогли задати питання.

Однак, є абсолютні протипоказання, які потрібно врахувати всім клієнтам:

 • цукровий діабет;
 • онкологічні захворювання;
 • будь-які хронічні, інфекційні та запальні процеси у стадії загострення;
 • захворювання імунної системи;
 • дерматологічні проблеми, а також механічні пошкодження шкіри у зоні лазерного впливу;
 • вагітність і лактація;
 • світле, пушкове, сиве волосся;
 • хірургічне втручання у зону епіляції менш, ніж за 3 місяці до процедури.
 

ОБОВ'ЯЗКОВО! Дотримуйтеся графіка відвідувань, який призначить лікар, а також правил післяпроцедурного періоду. Від цього безпосередньо залежить результат лазерної епіляції.

Якщо Ви все ще сумніваєтеся або у Вас залишилися питання, запишіться на безкоштовну консультацію.

Ексклюзивні пропозиції від Люменіс

З нами Ви стаєте не тільки гарніше, нікого не залишать байдужими наші акції і бонусні програми, з якими Ви зможете отримати ще більше послуг, вдосконалюючи своє тіло та при цьому зберігаючи бюджет. А регулярні розіграші серед клієнтів дарують можливість подорожувати по світу, відвідувати кращі концерти і шоу, а найщасливіші клієнти стали власниками авто та квартири у Києві.

З нами дійсно збуваються мрії!

Станьте частиною великої родини «Люменіс» і відчуйте нову якість життя!

Лазерна епіляція на обличчіShow more
Назва послуги Тривалість
Процедура
Lumenis ET Lumenis DESIRE
10 хв 170 грн Тільки на ET
10 хв 180 грн 210 грн
20 хв 620 грн 740 грн
10 хв 180 грн Тільки на ET
10 хв 110 грн Тільки на ET
10 хв 180 грн 210 грн
10 хв 180 грн Тільки на ET
20 хв 270 грн 320 грн
20 хв 350 грн 420 грн
15 хв 220 грн 270 грн
20 хв 190 грн Тільки на ET
10 хв 120 грн Тільки на ET
10 хв Видалення судин (імпульсно за імпульс) 50 грн Тільки на ЕТ
10 хв Поімпульсно за імпульс (знижки не поширюються) 7 грн 20 грн
Знеболювання для Lumenis ET і Lumenis DESIRE + 10% до вартості процедури
Час на кожну зону вказаний з урахуванням попередньої консультації
Лазерна епіляція інтимних зон росту волоссяShow more
Лазерна епіляція на ногахShow more
Лазерна епіляція рукShow more
Лазерна епіляція спини та животаShow more

Коли та як відбувається стерилізація рукоятки лазера (інструментів)?

Приходячи до нас на процедуру лазерної епіляції, Ви можете відчувати себе в цілковитій безпеці. Для цього у нас цілий арсенал спеціальних дезінфікуючих засобів! Перед процедурою бацілолом обробляється маленька рукоятка ЕТ, на вакуумну рукоятку HS вдягається одноразова насадка. Наші фахівці працюють виключно з одноразовими витратними матеріалами: простирадла, рукавички, паперові серветки. Рукоятка апарату після кожного клієнта обов'язково протирається!

Чи можна робити лазерну епіляцію при прийомі протизаплідних засобів?

Так, можна, в протизаплідних засобах міститься мінімальна кількість гормонів, яка не впливає на результати даної процедури.

У вас в усіх центрах однакове обладнання та наскільки воно перевірено?

У всій мережі «Люменіс» ми використовуємо апарат Lumenis LightSheer американо-ізраїльського виробника. Всі апарати підтверджені та схвалені FDA, РЄ (американськими та європейськими сертифікатами якості), а також службами сертифікації України.

У чому відмінність між рукояткою ЕТ та вакуумною рукояткою?

Рукоятка ET - це маленька рукоятка з технологією контактного охолодження ChillTip, велика маніпула HS - з технологією вакуумного посилення. Рукоятки відрізняються розміром робочої плями. ET - використовується для опрацювання маленьких делікатних ділянок. Вакуумна маніпула HS має велику площу робочої плями (22 х 35 мм), що істотно скорочує тривалість процедури, ідеально підходить для великих зон.

Чи можна робити лазерну епіляцію, якщо є варикоз та судинні зірочки?

Так, звісно. Судинні зірочки не є протипоказанням для лазерної епіляції. Для того, щоб розуміти, чи підходить вам лазерна епіляція, Вам необхідно прийти до нас на безкоштовну консультацію.

Як перебороти сором'язливість при епіляції глибокого бікіні?

Не забувайте, адже Ви приходите до лікаря, який кожен день робить такі процедури. Епіляцію бікіні варто сприймати як косметичну та гігієнічну процедуру.

Джерела:

1. Електронна стаття «Використання лазера для видалення волосся у пахвовій області і його вплив на нормальну мікробну флору», Національна медична бібліотека, pubmed.ncbi.nlm.nih.gov.

2. Електронна стаття «Порівняння александритового лазера і електролізу для видалення волосся», Дерматологічна хірургія, journals.lww.com.

3. Електронна стаття «Лазерне видалення волосся», Клініка Dr.Elman, Ізраїль, www.elman.co.il.

4. Електронна стаття «Лазерна технологія позбавляє від небажаного волосся», сайт клініки лазерної терапії Laser Therapie Zentrum, Штутгарт, Німеччина.

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.45[401 Голосів]