Міжнародна мережа центрів лазерної епіляції та косметології  «Люменіс» є найбільшою в Україні. Її було створено в 2007 році та, стрімко розвиваючись, за роки існування з маленького кабінету лазерної епіляції вона перетворилась у велику сучасну бьюті-мережу з 34 філіалами в містах України та 4 країнах Європи.  П'ять років поспіль «Люменіс» отримувала почесну нагороду «Вибір року» як краща компанія галузі. На сьогоднішній день «Люменіс» займає лідируючу позицію на ринку косметологічних послуг в нашій країні.

https://www.youtube.com/embed/5tCYKtdsxqY?rel=0&autoplay=1&mute=1

 

НАШІ ВІДОМІ ГОСТІ

Ми пишаємося нашими відомими гостями та всіма, хто обирає нас!
Ми пишаємося нашими відомими гостями та всіма, хто обирає нас!

ЛАЗЕРНА ЕПІЛЯЦІЯ - ВСІ ЧУЛИ ПРО НЕЇ, АЛЕ, МОЖЛИВО, НЕ ВСІ ЗНАЮТЬ ЩО ЦЕ

Лазерная эпиляция

Що означає сам термін «епіляція»? Це штучне видалення волосся (від фр. «еpiler» -  видаляти волосся) завдяки руйнуванню волосяних цибулин, тим або іншим способом. Волос містить пігмент, який називається меланін. Цей пігмент має здатність поглинати світлові хвилі певної довжини  (700 - 800 нм). Цей процес викликає реакцію перетворення світлової енергії лазера в теплову. Отже, меланін нагрівається та руйнує волосяний фолікул. Чому потрібно кілька сеансів лазерної епіляції? Тому що лазер розпізнає тільки волосся в активній стадії, а їх, зазвичай, на тілі близько 30%. Щоб видалити «сплячі» фолікули потрібно кілька процедур з певним інтервалом (в залежності від темпу росту волосся). Кількість сеансів також залежить від типу й потужності обладнання. Про це варто розповісти окремо.

В мережі салонів «Люменіс» використовуються найсучасніші інноваційні діодні лазери LUMENIS LightSheer ET,  LUMENIS LightSheer DESIRE та LUMENIS LightSheer DUET, які визнані «золотим стандартом» видалення волосся в індустрії краси в усьому світі. Серед наших послуг  -  безліч косметологічних процедур для обличчя та тіла з використанням новітньої високотехнологічної апаратури. Відповідно, таке обладнання вимагає кваліфікованого підходу, високої професійної грамотності від фахівця. І наші салони можуть пишатися саме таким персоналом. Всі наші лікарі мають вищу медичну освіту та необхідні профільні сертифікати, що забезпечують право роботи на такому обладнанні. Наші фахівці постійно підвищують свій професійний рівень та практичні навички на актуальних семінарах та майстер-класах.

Записавшись на процедуру лазерної епіляції в Києві, вкрай важливо дотримуватися всіх рекомендацій лікаря. Від цього значно залежить кінцевий результат. А він вже, повірте, довгі роки будете приносити Вам радість та насолоду!

Кожен наш клієнт стає членом великої родини «Люменіс», тому що ми любимо Вас і працюємо заради Вас!

 

desire

 

 

 

НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

За 10-14 днів до проведення процедури не відвідувати солярій та не засмагати під прямим сонячним промінням.
За 14 днів до сеанса не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхинолонам.
За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити будь-які різновиди депіляції, крім гоління.
Не пізніше, ніж за 10 годин до процедури ретельно поголити зону, на якій буде проводитись лазерна епіляція (слід уникати нанесення кремів, дезодорантів, тощо)
Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту за 3 дні до та 3 дні після проведення процедури.
ВАЖЛИВО дотримуватись рекомендованого лікарем графіка відвідувань, а також усіх правил проходження лазерної епіляції.

 

ГРАФІК ПРОЦЕДУР

 

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПІСЛЯПРОЦЕДУРНОГО ПЕРІОДА

Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту протягом 3 днів після процедури лазерної епіляції
Використовувати зволожуючи засоби, таки як «Пантенол» чи «Бепантен»
Протягом 14 днів після процедури утримуватись від відвідування солярія та перебування під прямим сонячним промінням. Наносити сонцезахисні засоби
Протягом 48 годин після процедури не відвідувати сауну, лазню, не приймати гарячу ванну/душ, не купатися в басейні чи відкритих водоймах

В сучасній індустрії краси лазерна епіляція в Києві - це найефективніший і абсолютно безпечний метод видалення небажаного волосся. Шкірні покриви не піддаються негативному впливу. Для максимального видалення волосся на тілі (90-100%) необхідно пройти курс процедур епіляції лазером, в середньому 8-10 процедур, які проводяться з інтервалом від 30 днів (2-га процедура) до 4 місяців (7-а процедура) . Кількість сеансів залежить від індивідуальних показників - стану гормонального фону, кількості меланіну в волоссі. В центрах «Люменіс» використовується три інноваційні системи Lumenis Light Sheer ET, Lumenis Light Sheer DESIRE та Lumenis Light Sheer DUET. Це потужні, високопродуктивні діодні лазери для максимально ефективного, безпечного та швидкого видалення волосся на будь-яких ділянках тіла.

 

ОЧЕВИДНІ ТА НЕЗАПЕРЕЧНІ ПЕРЕВАГИ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ 

 • Виняткова безпека. На шкіру не виявляється шкідливого хімічного впливу, ніякого яскраво вираженого почервоніння, рубців, роздратування, алергічних реакцій. Лазерний промінь проникає під шкіру всього на 2-3 мм (глибина розташування волосяного фолікула).
 • Можливість безболісного проведення процедури. Це єдина методика, що гарантує комфорт пацієнтові, навіть при проведенні лазерної епіляції бікіні, видалення волосся над верхньою губою.
 • Після проведення сеансу за допомогою діодного лазера на тілі залишається не більше 3-4% волосся. Такою високою ефективністю не може похвалитися жодна з відомих методик.
 • Лазерна епіляція ідеально підходить як жінкам, так і чоловікам.
 • Максимальна тривалість ефекту. Залежно від індивідуальних особливостей організму, віку, структури волосся та якості проведення процедури, шкіра залишається гладенькою протягом тривалого часу, від 1 до 7 років. Погодьтеся, це вражає.
 • Швидкість проведення процедури. Наприклад, лазерна епіляція ніг займає близько 60 хвилин, а епіляція над верхньою губою - до 10 хвилин.
 • Ефективність при проблемі врослого волосся.
 • Ціна лазерної епіляції - це найекономічніший спосіб боротьби з небажаним волоссям на тілі (і це перевірений і доведений факт).

Все це дозволяє з упевненістю гарантувати кожному клієнтові нашого Центру високу якість і унікальну результативність епіляції лазером.

 

ЯК ПРОХОДИТЬ ПРОЦЕДУРА ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ В «ЛЮМЕНІС»?

Процедура лазерної епіляції з використанням діодних систем Lumenis Light Sheer ET і Lumenis Light DESIRE - це ефективна реалізація мрій про ідеально гладеньку шкіру. Полягає вона в декількох етапах:

 1. Перед сеансом лікар збирає необхідну інформацію щодо типу шкіри, кольору, структури волосся, про здоров'я й особливості організму клієнта. Комп'ютерна програма дозволяє налаштовувати параметри індивідуально до кожного клієнта.
 2. На ділянку шкіри, де проводиться лазерна епіляція,лікар наносить ніжної текстури прозорий гель, завдяки якому рукоятка апарата плавно пересувається по шкірі. Це підвищує ефективність процедури, а також виключає негативний вплив лазера на шкіру. На маніпуляторі приладу встановлений накінечник з сапфірового скла, що дозволяє уникнути нагрівання шкірного покриву. Періодичні спалахи світла ефективно руйнують волосяну цибулину, не залишаючи їй жодного шансу.
 3. Після процедури на оброблену лазером ділянку шкіри лікар наносить пом'якшувальний крем-аерозоль.

ДЛЯ ПОВНОГО РОЗУМІННЯ ПРОЦЕДУРИ ВИДАЛЕННЯ ВОЛОССЯ ЛАЗЕРОМ, ВИ МОЖЕТЕ ПЕРЕГЛЯНУТИ ВІДЕОРОЛІК

 

ОСНОВНІ ПРОТИПОКАЗАННЯ ДО ПРОВЕДЕННЯ ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

 • Інфекційні захворювання
 • Цукровий діабет (прийом інсуліну)
 • Онкологічні захворювання
 • Захворювання імунної системи
 • Світле, пушкове, сиве волосся
 • Дерматологічні захворювання
 • Період вагітності та лактації
 • В разі хірургічного втручання в зону епіляції менш, ніж за три місяці до процедури

Ціни вказані за одну процедуру

Лазерна епіляція на обличчі

Назва послуги Тривалість
Процедура
Lumenis DESIRE Lumenis ET
10 хв Верхня губа Тільки на ET 170 грн
10 хв Підборіддя 210 грн 180 грн
20 хв Все обличчя 740 грн 620 грн
10 хв Лінія чола Тільки на ET 180 грн
10 хв Міжбрів'я Тільки на ET 110 грн
10 хв Скроні 210 грн 180 грн
10 хв Вуха Тільки на ET 180 грн
20 хв Шия (передня або задня поверхня) 320 грн 270 грн
20 хв Щоки (включаючи скроні) 420 грн 350 грн
15 хв Щоки 270 грн 220 грн
20 хв Брови Тільки на ET 190 грн
10 хв Ніс Тільки на ET 120 грн
10 хв Видалення судин (імпульсно за імпульс) Тільки на ЕТ 50 грн
10 хв Поімпульсно за імпульс (знижки не поширюються) 20 грн 7 грн
- Знеболювання для Lumenis ET і Lumenis DESIRE + 10% до вартості процедури - -

Лазерна епіляція інтимних зон росту волосся

Лазерна епіляція на ногах

Лазерна епіляція рук

Лазерна епіляція спини та живота

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.43[381 Голосів]