логотип Люменис

Способів видалення небажаного волосся досить багато. Вони відрізняються тривалістю результату, фінансовими витратами, частотою повторень, ризиками негативних реакцій. Чому сьогодні більшість людей в усьому світі обирає саме лазерну епіляцію?

Лазерна епіляція - це найдієвіший метод видалення небажаного волосся. Завдяки винаходу діодного лазера, зробити шкіру ідеально гладенькою тепер просто. Більше не потрібно витрачати час і гроші на неефективні процедури, а головне - результат лазерної епіляції зберігається до 10 років! Здивовані? Але це саме так і Ви можете переконатися у цьому на власному досвіді, прийшовши до центрів лазерної епіляції та косметології «Люменіс».

Лазерна епіляція - основний напрямок нашої роботи. Міжнародна мережа центрів лазерної епіляції та косметології «Люменіс» є лідером в Україні серед клінік, що надають дану послугу. За 12 років існування на б'юті-ринку, компанія стала експертом по лазерній епіляції та за високу якість послуг була удостоєна престижних нагород «Вибір року» (2012, 2013, 2014, 2015, 2016), «Компанія року» (2018), «Фаворити успіху»(2018).

https://www.youtube.com/embed/5tCYKtdsxqY?rel=0&autoplay=1&mute=1

Переваги лазерної епіляції

Висока ефективність. Видаляється 98% волосся, при цьому результат зберігається 7-10 років. Жоден спосіб видалення волосся не дає навіть приблизно порівнянних результатів.

Безболісність. На відміну від відомих методів депіляції, які викликають болісні відчуття, лазерна епіляція проходить комфортно для клієнта.

Безпека для здоров'я. Світловий промінь проникає під шкіру на глибину від 1 до 4 мм, діючи виключно на пігмент, що знаходиться у волосі. Шкірні покриви, внутрішні органи, кровоносна і лімфатична системи залишаються не порушеними.

Відсутність негативних наслідків. Лазер не діє на шкіру, тому після процедури не виникає побічних явищ - печіння, подразнень, опіків, синців, алергічних реакцій.

Швидкість проведення процедури. Сеанс проходить досить швидко, наприклад, лазерна епіляція верхньої губи займає не більше 10 хвилин, а зони бікіні - до 20 хвилин.

Лазерна епіляція видаляє вросле волосся. Проблема врослого волосся гарантовано вирішується тільки за допомогою лазера. Це єдина методика видалення волосся, яка не тягне за собою вростання волосся та ефективно бореться з вже наявними врослими волосками.

Люменіс – вибір № 1 в Україні

Центри лазерної епіляції та косметології «Люменіс» охоплюють всю Україну. Ми є у кожному районі Києва, у Дніпрі, Одесі, Харкові, Вінниці, Львові, а також в інших країнах! Всі центри оснащені діодними лазерами останнього покоління, які в руках наших професіоналів творять дива - всього за кілька сеансів Ви отримуєте ідеально гладеньку, зовні привабливу, шовковисту і приємну на дотик шкіру. І цей приголомшливий ефект залишається з Вами на довгі роки!

 • 36 філій в Україні та за кордоном
 • 12 років досвіду
 • 400 кваліфікованих фахівців
 • 50 лазерних апаратів
 • 7 престижних нагород
 • 1 000 000 задоволених клієнт

Першокласний сервіс і чудові результати від процедур підтверджують відгуки клієнтів, з числа яких величезна кількість публічних, відомих людей. Ми вдячні за таку високу оцінку нашої роботи, за те, що із задоволенням ділитеся позитивними враженнями, це надихає нас на розвиток і вдосконалення.

Наші відомі гості

left_hand
right_hand
Ми пишаємося нашими відомими гостями та всіма, хто обирає нас!

7 причин зробити лазерну епіляцію в Люменіс

 1. Лікарі з вищою медичною освітою і багаторічним досвідом роботи, які пройшли спеціальне навчання з проведення лазерної епіляції.
 2. Діодні лазери останнього покоління, визнані «золотим стандартом» видалення волосся.
 3. Повний супровід клієнта протягом проходження курсу процедур.
 4. Сервіс європейського рівня (зручне розташування центрів, парковки, комфортна зона відпочинку, частування, дитячі куточки, різні варіанти розрахунку).
 5. Процедура проходить із дотриманням всіх необхідних заходів стерильності й безпеки.
 6. Вигідні ціни. Ми утримуємо ціни, щоб лазерна епіляція була доступна всім.
 7. Наші центри у Києві знаходяться у всіх районах - на Оболоні, Троєщині, Печерську, Позняках, Осокорках, Борщагівці, Лук'янівці, Голосієво, Дарниці, у кроковій доступності від станцій метро, а також у всіх великих містах України.

Лазерна епіляція на обличчі
Назва послуги Тривалість
Процедура
Lumenis ET Lumenis DESIRE
10 хв 170 грн Тільки на ET
10 хв 180 грн 210 грн
20 хв 620 грн 740 грн
10 хв 180 грн Тільки на ET
10 хв 110 грн Тільки на ET
10 хв 180 грн 210 грн
10 хв 180 грн Тільки на ET
20 хв 270 грн 320 грн
20 хв 350 грн 420 грн
15 хв 220 грн 270 грн
20 хв 190 грн Тільки на ET
10 хв 120 грн Тільки на ET
10 хв Видалення судин (імпульсно за імпульс) 50 грн Тільки на ЕТ
10 хв Поімпульсно за імпульс (знижки не поширюються) 7 грн 20 грн
Знеболювання для Lumenis ET і Lumenis DESIRE + 10% до вартості процедури
Лазерна епіляція інтимних зон росту волосся
Лазерна епіляція на ногах
Лазерна епіляція рук
Лазерна епіляція спини та живота

Крім лазерної епіляції, ми пропонуємо повний спектр ручних і апаратних процедур по догляду за обличчям і тілом. Ми зібрали потужний арсенал косметологічних апаратів останнього покоління, а також всі види лазерів провідних світових виробників для усунення будь-яких естетичних дефектів.

«Люменіс» - це справжній храм краси, в якому можна омолодити обличчя і тіло, позбавитися зайвої ваги і целюліту, скорегувати фігуру, підтягти шкіру не хірургічним шляхом, вилікувати облисіння, видалити новоутворення. Ми пропонуємо найкращі інноваційні методики: лазерні, апаратні, ручні, ін'єкційні.

Наше обладнання - найкращі лазери у світі

Всі наші центри оснащені оригінальними апаратами ізраїльської компанії LUMENIS. Концерн є світовим лідером з виробництва та продажу медичних і косметологічних лазерних систем.

ВАЖЛИВО: Лазерні апарати від компанії LUMENIS не можуть конкурувати з дешевими аналогами, які представляють корейські та китайські лазери. Технічні параметри апаратів-реплік не дозволяють провести процедуру з такою високою точністю.

Ми використовуємо три види діодних лазерів

LUMENIS Light Sheer DESIRE – діодний лазер з технологією вакуумного посилення, яка дозволяє проводити процедуру з максимальним комфортом для клієнта, без застосування місцевих анестетиків. Вакуумна насадка HS має велику площу робочоЇ плями (22 х 35 мм), що істотно скорочує тривалість процедури (наприклад, пахви можна обробити всього за 5 хв.). Апарат LUMENIS Light Sheer DESIRE має таки переваги:

 • застосовується на всіх фототипах шкіри;
 • процедуру можна проводити незалежно від сезону;
 • видаляє не тільки темне, але і русяве і тонке волосся;
 • немає ризику перегріву шкіри;
 • дозволяє скоротити загальну кількість сеансів.

LUMENIS Light Sheer ET – апарат з запатентованою технологією контактного охолодження ChillTipTМ за допомогою сапфіровою оптики захищає шкіру від перегріву і ризику появи опіків. Переваги застосування:

 • невеликий розмір робочої плями рукоятки ЕТ (9 х 9 мм) ідеально підходить для обробки маленьких ділянок;
 • ефективно видаляє вросле волосся;
 • забезпечує кращий результат при поєднанні «темне волосся - світла шкіра»;
 • дозволяє заощадити на вартості процедури.

LUMENIS Light Sheer DUET – дана модель діодного лазера поєднує у собі моделі LUMENIS Light Sheer ET і LUMENIS Light Sheer DESIRE. Дві стаціонарні рукоятки ЕТ і HS дозволяють значно спростити проведення процедури, якщо за один сеанс потрібна обробка великих і малих зон. Переваги:

 • скорочується тривалість процедури, тому що немає необхідності у заміні насадок;
 • безболісність сеансу забезпечується за рахунок можливості застосування двох технологій - контактного охолодження і вакуумного підсилення;
 • максимальний результат видалення волосся на будь-яких частинах тіла і на обличчі.

Що потрібно знати про лазерну епіляцію?

головний лікар Вусала

Термін «епіляція» походить (в русском варианте происходитЬ – убрать мягкий знать) від фр. «еpiler» - видаляти волосся шляхом руйнування фолікула, тобто самого кореня волосся. Дана методика діє таким чином - волосся містить пігмент меланін, який є провідником лазерного променя до фолікула, оскільки має здатність поглинати світлові хвилі певної довжини (700 - 800 нм). Після чого світлова енергія лазера перетворюється у теплову, і, досягаючи волосяної цибулини, нагріває і руйнує її. Таким чином, волосся втрачає живлення, слабшає і випадає. Загибель фолікула забезпечує припинення росту волосся.

Епіляція проводиться курсом, який становить 8-10 процедур. Чому потрібно кілька сеансів? Лазер розпізнає тільки волосся, що знаходяться в активній стадії, а їх, як правило, на тілі близько 30%, частина з них буде видалена за одну процедуру. Щоб видалити «сплячі» фолікули потрібно кілька сеансів з певним інтервалом, який залежить від особливостей фаз росту волосся.

Між першою і другою процедурою інтервал складе 4 тижні, між другою і третьою - 6 тижнів. Так, з кожним наступним сеансом інтервал буде збільшуватися на 2 тижні. У цілому, повний курс процедур лазерної епіляції триватиме близько року.

Як правильно підготуватися до лазерної епіляції?

Підготовка до кожного сеансу починається за два тижні. Дотримання нескладних правил забезпечить максимальний результат від процедури і відсутність побічних ефектів.

 • за 2 тижні до процедури не можна засмагати, як на пляжі, так і у солярії;
 • якщо Ви приймали антибіотики тетрациклінової групи або фторхінолони, має пройти не менше 2-х тижнів після закінчення прийому, тому що вони підвищують фотосенсибілізацію шкіри, що може привести до появи опіків;
 • за 2 тижні до процедури виключити всі види видалення волосся, крім гоління, щоб не пошкодити фолікул;
 • за 3 дні до сеансу не користуватися спирто і олійновмістовними косметологічними засобами у зоні проведення процедури;
 • безпосередньо перед процедурою (або не пізніше, ніж за 10 годин до неї) ретельно поголити ділянку шкіри, на якій буде проводитися лазерне видалення волосся.

Рекомендації по догляду за шкірою у післяпроцедурной період

Чому так важливо правильно доглядати за шкірою після лазерної епіляції? В першу чергу, щоб зберегти водний баланс після теплового впливу лазерного променя. Шкіру необхідно рясно зволожувати і живити за допомогою таких засобів як Пантенол або Бапантен. Не рекомендується у найближчі 3 дні наносити спирто і оліявмістовні косметологічні засоби. Не засмагати протягом 2-х тижнів після проведеного сеансу, не плавати у басейні і відкритих водоймах, не відвідувати сауну протягом 3 діб.

Протягом першої доби після процедури не приймати ванну і гарячий душ, тільки теплий!

Такі заходи допоможуть шкірі швидко відновитися, зберегти належний рівень зволоженості і виключать ризик появи подразнень та інших дискомфортних явищ.

Основні протипоказання до проведення лазерної епіляції

Незважаючи на ефективність і безпеку епіляції, все ж процедура має протипоказання. У кожному конкретному випадку, фахівець повинен поспілкуватися з клієнтом і задати питання щодо особливостей організму, алергічних реакцій, прийому лікарських препаратів, перенесених захворювань і т.інш.

Консультація наших фахівців - безкоштовна, лікар приділить Вам стільки часу, скільки буде необхідно, щоб Ви детально познайомилися зі всіма нюансами епіляції і змогли задати питання.

Однак, є абсолютні протипоказання, які потрібно врахувати всім клієнтам:

 • цукровий діабет;
 • онкологічні захворювання;
 • будь-які хронічні, інфекційні та запальні процеси у стадії загострення;
 • захворювання імунної системи;
 • дерматологічні проблеми, а також механічні пошкодження шкіри у зоні лазерного впливу;
 • вагітність і лактація;
 • світле, пушкове, сиве волосся;
 • хірургічне втручання у зону епіляції менш, ніж за 3 місяці до процедури.

ОБОВ'ЯЗКОВО! Дотримуйтеся графіка відвідувань, який призначить лікар, а також правил післяпроцедурного періоду. Від цього безпосередньо залежить результат лазерної епіляції.

Якщо Ви все ще сумніваєтеся або у Вас залишилися питання, запишіться на безкоштовну консультацію.

Ексклюзивні пропозиції від Люменіс

З нами Ви стаєте не тільки гарніше, нікого не залишать байдужими наші акції і бонусні програми, з якими Ви зможете отримати ще більше послуг, вдосконалюючи своє тіло та при цьому зберігаючи бюджет. А регулярні розіграші серед клієнтів дарують можливість подорожувати по світу, відвідувати кращі концерти і шоу, а найщасливіші клієнти стали власниками авто та квартири у Києві.

З нами дійсно збуваються мрії!

Станьте частиною великої родини «Люменіс» і відчуйте нову якість життя!

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.43[385 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore