Задать вопрос
Люменис

Пірсинг - традиційна прикраса тіла, яка існує вже декілька тисячоліть. Спочатку чоловіки робили пірсинг, щоб заявити про свою хоробрість, а жінки - підкреслювали красу й сексуальність. Сьогодні пірсинг залишається в  тренді, а величезний вибір сережок дозволяє самовиражатися в різних стилях.

Пірсинг - це прокол, в якому носять прикраси. Як правило, пірсингом прикрашають мочки вуха, ніс, пупок, брови та навіть інтимні місця. Якщо Ви хочете зробити пірсинг в Києві, неодмінно звертайтеся в професійний салон. Фахівці Центрів «Люменіс» проводять процедуру безболісно та в стерильних умовах. Дотримання гігієнічних норм виключає такі неприємні побічні явища, як набряк, запалення або зараження. Це важливо, тому що найчастіше такі реакції змушують зняти сережку ще до того, як заживе проколене місце.

В наших Центрах косметологи допоможуть Вам підібрати прикрасу до смаку, підкажуть варіанти у Вашій стилістиці та грамотно проведуть процедуру. Така модифікація тіла, без сумніву, буде багато років прикрашати Ваш вигляд і приносити естетичне задоволення. Безпечні для тіла сережки з медичної сталі не викликають відторгнення, хворобливого реабілітаційного періоду та дискомфорту.

Ціни на пірсинг в Києві в салонах «Люменіс» доступні всім і вигідно відрізняються від цін в інших салонах. Процедура проходить швидко, а результат відразу ж підніме настрій і додасть «родзинки» Вашій зовнішності.

ВАЖЛИВО: Якщо Вам ще не виповнилося 18 років, прокол проводиться тільки в присутності батьків!

Центри, в яких проводять процедури:

ПірсингShow more
Назва послуги Тривалість
Процедура
Ціна
30 хв 200 грн
30 хв 400 грн
30 хв 500 грн
30 хв 400 грн
30 хв 400 грн
30 хв 400 грн
30 хв 400 грн
30 хв 400 грн
- 200 грн
10 хв 100 грн

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.15[50 Голосів]