Дана модель примітна тим, що являє собою «кабінет косметолога» в одному апараті. До платформи підключаються чотири модуля OxyGeneo ™, TriPollar®, UltraSound ™, NeoMassage. За допомогою них фахівець може виконати кілька ефективних процедур: насичення шкіри киснем, ліфтинг, сонофорез і міофасціальний масаж. Апарат GENEO + від компанії Lumenis дозволяє отримати чудові результати без болю і дискомфорту для пацієнта, не вдаючись до хірургічного втручання. Модель успішно справляється з такими завданнями, як зменшення пігментації і темних кіл під очима, очищення пор, надання шкірі сяйва та пружності, видиме омолодження шкіри в зрілому віці.

За яких показаннях використовується апарат Lumenis GENEO+

Комфортні процедури омолодження будуть ефективними при наявності дрібних і середніх зморшок, розширених порах і нездоровому кольорі обличчя. Шкіра очищається, підтягується за рахунок рівномірного нагріву, збагачується киснем і біологічно активними речовинами, які стимулюють процеси її регенерації. Комплекс процедур підходить клієнтам з різними фототипами шкіри, та може проводитися у будь-яку пору року.

4 насадки догляду за шкірою

OxyGeneo®

 • Оксигінація тканин
 • Збільшення кровопостачання (перфузія)

TriPollar®

 • Зміна структури колагену - скорочення колагенових волокон
 • Термічна стресова активація клітин шкіри, збільшення синтезу колагену

UltraSound

 • Трансдермальная доставка біологічно активних речовин
 • Механічний вплив на клітини шкіри, додаткова стимуляція неоколлагенеза

NeoMassage

 • Інтенсивний лімфодренаж покривних тканин
 • Оптимізація тонусу м'язів обличчя: розслаблення гіпертонусу, зміцнення ослаблених м'язів для посилення підтяжки

4 сучасні технології догляду за шкірою

OxyGeneo® - для насичення клітин шкіри киснем та збагачення біоактивними речовинами. Дана насадка дозволяє проводити унікальну методику безін'єкційної карбоксітерапіі в поєднанні з мікропілінгом. Для того, щоб процедура була ще більш ефективною, використовується спеціальний живильний гель та капсули Capsugen. При їх взаємодії виникає хімічна реакція, внаслідок якої виділяється маса мікропухирців вуглекислого газу. Він проникає в шкіру, вивільняючи кисень і прискорючи клітинний обмін речовин. Також відбувається делікатний пілінг з проникненням активних компонентів гелю в глибокі шари дерми. Гель є в двох варіантах: NeoRevive - для омолодження і NeoBright - для усунення неглибокої пігментації.

TriPollar® - насадка, яка забезпечує миттєвий ліфтинг шкіри завдяки рівномірному нагріванню її шарів трьома активними RF електродами. Технологія є запатентованою. Її унікальність полягає в тому, що епідерміс нагрівається без найменшого ризику для клієнта. Стимулюється вироблення молодих волокон еластину та колагену, вирівнюються дрібні зморшки, шкіра стає більш підтягнутою за рахунок реакції на нагрів. Спеціальний датчик, вбудований в рукоятку, постійно вимірює температуру поверхні шкіри, що виключає опіки.

UltraSound- рукоятка для трансдермальної доставки біоактивних речовин. Ультразвук низької потужності сприяє збільшенню проникності шкіри та швидкому всмоктуванню до її товщі активних інгредієнтів. Це найбільш ефективний спосіб підживити та освіжити втомлену шкіру. Ця процедура може проводитися як в комплексі, так й самостійно.

NeoMassage - насадка для вібраційного масажу. Інтенсивний апаратний вплив на шкіру обличчя не тільки приносить приємні відчуття під час сеансу, а й ефективно відводить зайву рідину, підтягуючи овал обличчя та усуваючи дрібні набряки. Поліпшується кровообіг, що позитивно впливає на колір обличчя.

Подробиці щодо процедур на платформі Lumenis GENEO +

Сеанси на апараті проводяться без вікових обмежень, незалежно від дня циклу клієнта, фототипу його шкіри або пори року. До протипоказань до даної процедури можна віднести:

 • Дерматологічні захворювання в області впливу
 • Цукровий діабет, епілепсія, онкологічні захворювання
 • Перебування на сонці за тиждень до процедури та тиждень після неї
 • Скраб або хімічний пілінг за 7-14 днів до процедури
 • Наявність металевих імплантів або золотих ниток в зоні процедури
 • Умовні протипоказання - вагітність і період грудного вигодовування малюка
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться