Люменис

В усі віки характерною ознакою жіночої краси була доглянута гладенька шкіра без небажаного волосся. Щоб досягти цього, жінки використовували різноманітні методи, які дуже часто давали короткочасний, а то і зовсім протилежний ефект. Замість красивих гладеньких ніжок отримували опіки, порізи та алергічні реакції. Проте, з появою лазерної епіляції, всі ці проблеми залишились в минулому. Новітні технології дозволили зробити процесс видалення небажаного волосся безболісним і комфортним. Якщо вас цікавить насправді висока якість процедури лазерної епіляції у Львові, тоді до ваших послуг центр лазерної епіляції «Люменіс». Процедуру проводять тільки лікарі з вищою медичною освітою на сертифікованому обладнанні Lumenis Light Sheer ET.

https://www.youtube.com/embed/kgSyuXi2hCM?rel=0&autoplay=1

Наші спеціалісти лазерної епіляції

Запись к специалисту

Довіряйте лише професіоналам

Наші центри працюють по всій Україні: у Києві, Львові, Харкові, Одесі, Вінниці, Дніпрі, Луцьку, Чернівцях. Спеціалісти центрів – це щирі та чуйні люди, які є висококласними професіоналами своєї справи. Кадрова політика компанії спрямована на максимальне задоволення потреб своїх клієнтів. Тому всі працівники мережі, які проводять процедури з видалення волосся, мають вищу медичну освіту, а також значний досвід в сфері лазерної епіляції. Високий рівень якості наданих в центрі послуг підтверджують позитивні відгуки наших клієнтів

лазерна епіляція у Львові

Наші салони

Обладнання Люменіс у Львові

Завдяки новітньому обладнанню, ми здатні створити для своїх клієнтів максимально комфортні умови проведення процедури епіляції. Діодний лазер Lumenis Light Sheer ET вважається «золотим стандартом» лазерної епіляції. Завдяки вбудованій сапфіровій голівці, існує можливість досягати максимально ефективних результатів при застосуванні мінімального впливу на шкіру. Результативність роботи такого обладнання в декілька раз перевищує аналогічне. В центрі «Люменіс» у Львові використовується виключно високотехнологічне сучасне сертифіковане обладнання.

апарат Light Sheer ET
Апарат для діодної лазерної епіляції

Видалення небажаного волосся на будь-яких ділянках тіла

Суть лазерної епіляції

Видалення зайвого волосся за допомогою лазера відбувається завдяки його руйнівному впливу на кожну волосину оброблюваної поверхні. Теплові промені приладу проходять крізь шкіру, де вбираються меланіном, що міститься в волосяних фолікулах, які не витримують нагрівання і гинуть. Після того, як фолікули волосин, які загинули, виводяться з шкіри, починають активізуватись нові, які на момент першої процедури знаходилися в стадії спокою чи сну. Як тільки таке волосся з’являється на поверхні шкіри, можна приступати до наступного етапу його видалення. Кількість процедур та орієнтовна періодичність сеансів проводиться за графіком та під наглядом вашого лікаря.

НЕОБХІДНА ПІДГОТОВКА ДО ЛАЗЕРНОЇ ЕПІЛЯЦІЇ

заборонений солярій і загар
За 10-14 днів до проведення процедури не відвідувати солярій та не засмагати під прямим сонячним промінням.
антибіотик
За 14 днів до сеанса не приймати антибіотики тетрациклінової групи, а також препарати, що відносяться до фторхинолонам.
депіляція
За 2-3 тижні до проведення лазерної епіляції слід виключити будь-які різновиди депіляції, крім гоління.
виголювання зон тіла
Не пізніше, ніж за 10 годин до процедури ретельно поголити зону, на якій буде проводитись лазерна епіляція (слід уникати нанесення кремів, дезодорантів, тощо)
нанесення тоніка на плече
Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту за 3 дні до та 3 дні після проведення процедури.
графік відвідувань сеансів
ВАЖЛИВО дотримуватись рекомендованого лікарем графіка відвідувань, а також усіх правил проходження лазерної епіляції.

Невпинна турбота про вашу досконалість

Постійно працюючи над створенням неперевершеної бездоганності вашої шкіри наші фахівці у Львові завжди вдосконалюються. Для того, щоб завтра запропонувати вам нові методи досягнення краси тіла, ми вже сьогодні вивчаємо новітні технології. Спершу ми переконуємось в їх максимальній ефективності, і лише будучи абсолютно впевненими, що вони не зашколять здоров’ю наших клієнтів, пропонуємо їх Вам. І тільки будучи абсолютно впевненими, що запропоновані способи не зашкодять нашим клієнтам, ми пропонуємо їх Вам. Консультації з приводу лазерної епіляції у Львові, а також супровідних процедур, ви можете отримати, завітавши в центр «Люменіс», замовивши зворотній зв'язок або зателефонувавши до нас. Всі консультації абсолютно безкоштовні і проводяться в максимально комфортній обстановці.

Лазерна епіляція на обличчіShow more
Назва послуги Тривалість
Процедура
Lumenis ET Lumenis DESIRE
10 хв 170 грн Тільки на ET
10 хв 180 грн 210 грн
20 хв 620 грн 740 грн
10 хв 180 грн Тільки на ET
10 хв 110 грн Тільки на ET
10 хв 180 грн 210 грн
10 хв 180 грн Тільки на ET
20 хв 270 грн 320 грн
20 хв 350 грн 420 грн
15 хв 220 грн 270 грн
20 хв 190 грн Тільки на ET
10 хв 120 грн Тільки на ET
Час на кожну зону вказаний з урахуванням попередньої консультації
10 хв Поімпульсно за імпульс (знижки не поширюються) 7 грн 20 грн
Знеболювання для Lumenis ET і Lumenis DESIRE + 10% до вартості процедури
Лазерна епіляція інтимних зон росту волоссяShow more
Лазерна епіляція на ногахShow more
Лазерна епіляція рукShow more
Лазерна епіляція спини та животаShow more


Центр «Люменіс»
м. Львів, проспект В. Чорновола, 15
тел. (098) 720-23-05
Особливості центра: 5 хвилин від центру Львова

Залишити відгук

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.31[226 Голосів]


Додати відгук
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Зона процедуры
РУКОЯТКА ET
РУКОЯТКА DESIRE
+ Добавить
Далі
Салон
Show list salon
Шевченківський
Записаться
+ Добавить