Люменис

* Акції на оплату лазерної епіляції поімпульсно не поширюються
* Акція 'Студент' діє тільки при пред'явленні студентського квитка денної форми навчання
* Акції не підсумовуються

У центрі «Люменіс» клієнти завжди зможуть знайти цікаві акції на лазерну епіляцію у Львові. У нас найвигідніші пропозиції! Компанія «Люменіс» робить все можливе, щоб видалення небажаного волосся за допомогою лазера було доступним для всіх бажаючих.

Нові клієнти нашого центру мають можливість зробити першу процедуру зі знижкою 30%, що відчутно впливає на вартість сеансу лазерної епіляції. Ну а на наступні сеанси можна підібрати будь-яку з численних акцій. Наприклад, для студентів діють постійні пільги у розмірі 20%, досить тільки показати свій студентський квиток. Для іменинників ми теж приготували приємний бонус - Ви пред'являєте паспорт і отримуєте знижку, що дорівнює Вашому віку. Ця пропозиція діє не тільки у День Народження, але і за день до і наступного дня після іменин. Акції на лазерну епіляцію у Львові не підсумовуються, тому вивчіть усі, щоб обрати саме ту, яка більше за інші Вас задовільнить та буде найекономічнішою.

Акційні пропозиції постійно оновлюються. Слідкуйте за ними на нашому сайті та в групах у соціальних мережах. А щоб дізнаватися першими про всі новини мережі центрів лазерної епіляції та косметології "Люменіс", завантажте додаток «Люменіс Бонус». Ми регулярно проводимо серед клієнтів розіграші цінних призів, путівок, квитків на кращі концерти і шоу. Не пропустіть можливості стати власником сучасного гаджета або безкоштовно помандрувати світом. Робіть лазерну епіляцію і отримуйте приємні сюрпризи, ми знаємо, як здійснити Ваші мрії.

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 3.69[31 Голосів]
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Зона процедуры
РУКОЯТКА ET
РУКОЯТКА DESIRE
+ Добавить
Далі
Салон
Show list salon
Шевченківський
Записаться
+ Добавить