-40% на лазерну епіляцію будь-якої другої зони

Літо в розпалі, в «Люменіс» дозріли соковиті знижки!
Щоб отримати знижку 40%, робіть лазерну епіляцію двох будь-яких зон під час одного відвідування салону. На другу процедуру з меншою вартістю, виконану будь-якою рукояткою, ви отримаєте знижку.

Процедура проводиться на діодному лазері Lumenis LightSheer рукоятками ЕТ і HS. Для невеликих ділянок тіла призначена ЕТ з технологією охолодження, а для того, щоб швидко і безболісно обробити великі зони, ми рекомендуємо рукоятку HS з вакуумної технологією.

Лазерна епіляція в «Люменіс» – це надійно, вигідно і комфортно. Наші фахівці – професіонали з великим досвідом роботи і медичною освітою. Вони виберуть програму, яка буде ефективна саме для Вас.

Встигніть скористатися пропозицією та зробити своє літо ще яскравішим!
bg2mob

умови акції

1 Акція діє в мережі центрів “Люменіс” м.Києва з 01.07.2021 р. по 31.08.2021 р.
2 Акційна знижка надається за умови обробки двох зон за одне відвідування.
3 Знижка 40% діє на зону, меншу за вартістю.
4 Обробка першої зони оплачується за ціною прайса.
5 Акційна знижка не підсумовується з іншими акційними пропозиціями та купонаторами.
bgformmob

Лазерна епіляція – сучасний метод видалення небажаного волосся

Замість того, щоб відчувати біль та дискомфорт від інших методів депіляції, скористайтеся інноваційною розробкою компанії Lumenis. Ефективність лазерної епіляції становить 98%. При цьому результати зберігаються протягом декількох років (індивідуально, залежить від гормонального фону). Процедура проходить комфортно для клієнтів. Ще однією незаперечною перевагою є швидкість виконання лазерної епіляції. Наприклад, обробка пахв триває до 10 хвилин вашого часу. Записатися на сеанс можна навіть при нестачі вільного часу.

Чи безпечна лазерна епіляція для здоров'я? Так, і це доведений факт. Світлові промені лазера впливають тільки на пігмент меланін, який міститься в волоссі, не зачіпаючи при цьому шкіру і внутрішні органи.

Процедура сприятливо впливає на шкіру, зменшуючи кількість висипань, усуваючи проблему врослого волосся.

Курс процедур призначається індивідуально.

З кожним сеансом інтервал між процедурами збільшується: 4 тижні – між першою і другою; 6 тижнів – між другою і третьою; 8 тижнів – між третьою і четвертою, і т.д.

Після кожної процедури волоски починають інтенсивно випадати разом з волосяним фолікулом, а зростання нових істотно сповільнюється. Після першого сеансу випадає до 30% волосся.

Скористайтеся формою запису для того, щоб забронювати зручний для вас час процедури в «Люменіс».