Задать вопрос
Люменис

Біорепарація - це інноваційна процедура, яка спрямована на омолодження шкіри, точніше, на створення умов самоомоложення. Біорепаранти відновлюють клітинну структуру шкіри. Можна сказати, що завдяки формулі препаратів клітина потрапляє в ідеальні умови і функціонує так, нібито Вашому організму було б 20 років. Запускаються процеси самоомоложення, відновлення, що дає чудові результати. Біорепарація в Києві представлена в центрі лазерної епіляції та косметології «Люменіс». Ціни та варіанти процедур дивіться на сайті в розділі «Ін'єкційна косметологія».

Ін'єкції гіалуронової кислоти в лицо фото

Що таке біорепаранти?

До складу біорепарантів входить високомолекулярна гіалуронова кислота, на молекулу якої лабораторним способом «приєднують» біологічні речовини - пептиди, амінокислоти, нуклеїнові кислоти, фолієву кислоту, вітаміни та мікроелементи. У комплексі ці речовини забезпечують потужний репаративний (відновлювальний) ефект.

Біорепарація відтворює каркас шкіри, реконструює еластинові та колагенові волокна. Процедура набагато ефективніша за біоревіталізацію, оскільки біорепаранти є найпотужнішими активаторами синтезу колагену. Питання «за і проти» даного методу омолодження не є актуальним, оскільки ін'єкції безболісні, безпечні для здоров'я та забезпечують неперевершений результат. Тому - однозначно «за»!

В яких випадках необхідна біорепарація

Даний метод направлений проти ознак природнього старіння шкіри - зморшок, птозу, зниження тургору. Процедура також надає потужну антиоксидантну дію, захищаючи шкіру від таких факторів як:
 • ультрафіолетове промені;
 • несприятливі екологічні умови;
 • шкідливі звички;
 • стреси;
 • порушення обмінних процесів.
зони обличчя для біорепарації зображення

Протипоказання

протипоказання для біорепарації
Протипоказання:
 • онкологічні захворювання;
 • аутоімунні захворювання;
 • запальні та інфекційні процеси;
 • схильність до утворення келоїдних і гіпертрофічних рубців;
 • порушення згортання крові;
 • прийом антикоагулянтів;
 • вагітність і лактація.

Результати біорепараціі

Перші результати будуть помітні вже після першого сеансу - разгладяться дрібні зморшки, помітно покращиться колір обличчя. Після повного курсу процедур будуть усунені глибокі зморшки та заломи, жирові складки на шиї, в зоні підборіддя та на інших проблемних ділянках, набряклість, підтягнеться овал обличчя. Про ефективність процедури біорепарація красномовно говорять фото клієнтів до і після, на яких помітні глибокі зміни - підтягнутий контур, здоровий колір обличчя, гладенька та пружна шкіра. Вартість процедури буде залежати від кількості сеансів, зони впливу й обраного препарату.

Наші фахівці використовують препарати лабораторії ABG LAB, (США), які успішно пройшли клінічні випробування, застосовуються у всьому світі та сертифіковані в Україні.

Детально про те, скільки процедур необхідно саме Вам, дізнайтеся на безкоштовній очній консультації у наших провідних фахівців. Чекаємо на Вас в нашому Центрі та гарантуємо чудовий результат.

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.00[4 Голосів]