Апарат для кріоліфингу Vivex Cryo Pro, виробництва Великобританії, дозволяє проводити ефективні омолоджуючі процедури, засновані на впливі холоду. Кріотерапія проводиться при температурі від + 5 ° С до 0 ° С, що вважається оптимальним для отримання бажаного результату та виключення негативних наслідків для шкіри. Параметри апарату виставляються з високою точністю та фіксуються протягом потрібного періоду часу. Лікар працює манипулой від центру обличчя до периферичних судин і магістральних лімфопротоків, що забезпечує максимальний лімфодренаж.

Кріоліфтінг - це спільна дія холоду та лікарських засобів. В ході процедури спочатку відбувається різкий спазм судин, потім їх розширення. Підвищується проникність судинних стінок. Саме на цьому етапі шкіра найбільш сприйнятлива до поглинання косметологічних препаратів (гелів, сироваток або їх комбінацій). Залежно від індивідуальних потреб клієнта, лікар наносить на шкіру необхідні засоби, які проникають в глибокі дермальні шари. Процедура стимулює синтез гіалуронової кислоти, колагену та еластину, миттєво надаючи потужний антивіковий і підтягуючий ефекти. За рахунок статичної напруги мімічної мускулатури активізується мікроциркуляція крові та лімфи, збільшується приплив артеріальної крові, нормалізуються обмінні процеси в м'язах і тканинах, завдяки чому усувається набряк обличчя.

Показання

  • Перші ознаки старіння шкіри
  • Набряк і пастозність обличчя
  • Тьм’яний колір обличчя
  • Зниження тонусу, обвисання шкіри, в'ялість
  • Підготовка до глибоких пілінгів, лазерної шліфовки, пластичних операцій і реабілітація після них

Інтенсивний курс: 8 - 10 процедур 1 раз на тиждень. Підтримуючий курс: 1 раз в 10 - 14 днів (за потребою). Процедура проводиться з активними препаратами (гелями, сироватками, масками).

переваги методу

Процедуру можна проводити в будь-якому віці та на всіх типах шкіри. Процедура повністю контрольована. Відбувається розгладження як шкіри, так і м'язової тканини. Безболісність, тобто не має потреби застосовування анестезії, під час процедури відчувається лише приємне тепло. Не залишає синців чи набряків. Процедура не вимагає підготовчого й реабілітаційного періоду. Кріоліфтінг можна проводити в будь-яку порус року, навіть в літній період. В цьому випадку в період проходження курсу необхідно щодня використовувати крем з сонцезахисним фактором не нижче 30.

Результат помітний вже після першого сеансу.

Для посилення омолоджуючого ефекту рекомендовано поєднувати кріоліфтинг з пілінгами і мезотерапіє..

Протипоказання

  • Холодова кропивниця
  • Гострі інфекційно-запальні захворювання придаткових пазух і області шиї і декольте (синусити, пульпіти)
  • Неврит лицьового або трійчастого нерва
  • Порушення згортання крові
  • Акне, герпес Дерматози
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться