Ін'єкційна ферментотерапія або ензимотерапія - останнє слово в ін'єкційнії косметології, революційна методика омолодження шкіри обличчя та тіла, шляхом введення ензимів. Процедура дає миттєвий результат, не викликає побічних ефектів і усуває такі естетичні дефекти, з якими не можливо впоратися іншими способами.

ферментотерапія київ

Що таке ферментотерапія

Ферменти (ензими) знаходяться у кожному живому організмі. Це природні речовини, молекули білка, які необхідні для прискорення хімічних реакцій, а саме, для запуску реакції розщеплення та окислювально-відновних процесів в організмі.

Процедура ферментотерапії у косметології сприяє очищенню шкіри від мертвих, «відпрацьованих» клітин, насиченню їх киснем, збагаченню мінералами, вітамінами, протеїнами та виробленню колагену та еластину.

Які препарати ми використовуємо

Для процедури ферментотерапії ми використовуємо інноваційну лінійку препаратів PB Serum, які випускає іспанська біотехнологічна лабораторія Proteos Biotech. Це революційна космецевтика останнього покоління, тільки для професійного використання. Особливістю цих препаратів є ліофілізована форма випуску, що забезпечує максимальну біодоступність діючих компонентів, дозволяє не використовувати консерванти та не викликає побічних ефектів.

Дія ензимних препаратів PB Serum заснована на трьох ферментах, які виробляє організм людини: ліпази, колагенази та гіалуронідази. Розповімо докладніше про кожен з них.

  1. Функцsія ліпази полягає в тому, щоб прискорювати розщеплення жирів і активно впливати на локальні жирові відкладення.
  2. Функцsія колагенази - руйнувати старий колаген, що в свою чергу стимулює синтез нового. Це дає можливість ліквідувати фіброзні перегородки й успішно боротися з целюлітом навіть на найтяжчій його стадії.
  3. Гіалуронідаза має властивість розщеплювати гіалуронову кислоту, що сприяє виведенню зайвої рідини з гіподерми. Це забезпечує глибокий дренаж й усунення набряклості. Також використовується для розчинення гіалуронової кислоти після невдалої контурної пластики або для її корекції.

Препарати можуть застосовуватися як окремо, так і в одному коктейлі під назвою «Тріада». В сукупності вони підсилюють дію один одного та потужно впливають на фіброзні відкладення, а також використовуються для моделювання овалу обличчя, зняття набряклості. Складові коктейлю та дозування лікар підбирає за показаннями.

Ще один ензимний коктейль «Lift+», до складу якого входять коллагеназа, ДМАЕ, вітамін С. Дія направлена на усунення в'ялості та покращення еластичності шкіри.

Серія препаратів PBSerum MEDICAL

Це коктейлі з більшою концентрацією ферментів і з додаванням антиадгезивної гіалуронової кислоти, більш потужні за силою впливу.

Показання:

Medical Hight - післяопераційні фібрози, рубці, пересадка шкіри опіковим пацієнтам, стриї, фііброзний целюліт, надто виражена в'ялість шкіри.

Medical Medium - локальні жирові відкладення, ліпоми.

Medical Low - набряклий целюліт, пастозність в зоні нижніх повік, в'ялість шкіри.

Які завдання вирішує

Препарати, до складу яких входять ензими, є трансдермальними, тому добре «працюють» в глибоких шарах шкіри, ліквідують локальні жирові відкладення на тілі та на обличчі, відновлюють мікрорельєф шкіри, усувають в'ялість. Їх застосування показано як жінкам, так і чоловікам, причому незалежно від віку. Значення ферментотерапії для сучасної косметології важко переоцінити. Спектр естетичних проблем, які успішно вирішуються за допомогою цієї методики, величезний.

Познайомимося з показаннями до ферментотерапії:

Обличчя:
 • втрата чіткості овалу обличчя, гравітаційний птоз;
 • зморшки навколо очей, темні кола, «мішки» під очима;
 • тьмяна, зневоднена шкіра;
 • пастозність, набряклість обличчя;
 • розширені пори;
 • акне та постакне;
 • рубці, в тому числі й застарілі;
 • зниження тургору та еластичності шкіри.
зони обличчя для ферментотерапии
Тіло:
 • локальні жирові відкладення;
 • целюліт, в тому числі на стадії фіброзу;
 • схильність до накопичення рідини, набряклість;
 • жирові відкладення, які важко піддаються корекції - «клімактеричний горб», «галіфе».
ін'єкції препаратів омолодження

Процедура ферментотерапії як для обличчя, так і для тіла, покращує структуру шкіри, помітно підтягує її, має виражену дренажну дію, стимулює процеси регенерації.

Де зробити ферментотерапію в Києві

Робити уколи краси можуть тільки досвідчені, кваліфіковані фахівці, що мають профільні ліцензії. Саме такі косметологи працюють в центрі лазерної епіляції і косметології «Люменіс». Ферментотерапія - одна з найбільш дієвих методик омолодження. Вартість курсу процедур буде залежати від загальної кількості процедур, зони впливу, а також від того, який препарат або комбінація препаратів будуть застосовуватися.

Мінімальна кількість сеансів - 4-6, лікар складає індивідуальну програму для кожного клієнта, залежно від потреб і стану шкіри, віку, особливостей організму і т.інш. Клієнт має можливість детально обговорити з лікарем подробиці курсу на безкоштовній консультації.

Протипоказання

протипоказання для ферментотерапії
Протипоказання
 • будь-які пошкодження шкірних покривів - рани, подразнення, запалення і т п.;
 • клаустрофобія;
 • вагітність і лактація;
 • хронічні захворювання в стадії загострення;
 • гострі запальні та інфекційні процеси..
Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 5.00[1 Голосувати]