Люменис

Подологія (з грец. «podos» - стопа, «logos» - вчення) - це наука про стопу, яка вивчає захворювання нігтів, шкіри стоп і гіперфункції потових залоз. Особливу увагу подолог в Києві приділяє профілактиці та лікуванню патологій стопи, корекції врослого нігтя. Дані проблеми вважаються естетичними, але вони вимагають не просто догляду, а повноцінного лікування. Подологія є злиттям медицини та косметології. Найчастіше люди звертаються до подолога з такими явищами, як врослий ніготь, мозолі, бородавки, тріщини, «діабетична стопа», грибкові захворювання та різні деформації нігтьової пластини. Стан ступні людини часто пов'язан із захворюваннями внутрішніх органів. Завдання лікаря полягає не тільки в тому, щоб виявити патологічні зміни на шкірі стоп і на нігтях, але й вчасно діагностувати функціональні порушення в організмі, що позначаються на стані стоп. Також, подолог виконує педикюр, який додасть вашим ногам гарного та охайного вигляду.

https://www.youtube.com/embed/wzuZJ2vqBek?rel=0&autoplay=1&mute=1

В наших центрах  працюють кваліфіковані подологи, які усунуть будь-які дефекти стопи, а також такі проблеми, як оніходістрофія (ламкість нігтів), оніхомікоз (грибок нігтів), гіперкатероз (омозолення), врослий ніготь, мозолі.

Наші спеціалісти подологи

Запись к специалисту

Врослий ніготь

Врослий ніготь (оніхокріптоз) - одна з найпоширеніших проблем, пов'язаних зі здоров'ям стоп. Нігтьова пластина може вростати в навколишні тканини в результаті носіння тісного взуття, неправильного педикюру, плоскостопості, травм. При вростання нігтя зростає ризик інфікування ураженої ділянки, виникає сильний біль, нігтьовий валик може кровоточити. Не варто намагатися вирішити цю проблему в домашніх умовах. Самостійні спроби можуть тільки погіршити ситуацію. Вам необхідно вдатися до професійної допомоги. Подолог в Києві допоможе швидко і безболісно усунути вростання нігтя за допомогою спеціально підібраної скоби.

Скоба від вростання нігтів

Скоби - це сучасний спосіб корекції врослого нігтя, безболісна та ефективна процедура, чудова альтернатива хірургічному втручанню. В «Люменіс» використовуються найефективніші скоби, застосування яких повністю ліквідує цю проблему.

Застосування скоб дає наступні переваги:

 • усувається запалення, проходить біль і набряк
 • з часом проводиться корекція правильної форми нігтя

Суть методики полягає в тому, щоб зафіксувати скобу на нігтьовій пластині, піднімаючи ніготь. Таким чином, знижується тиск врослого нігтя та усувається запальний процес. Скоби виготовляють з нержавіючої медичної сталі, процедура установки скоб абсолютно безболісна. Дана процедура є прекрасною альтернативою постійному дискомфорту і болю, які викликає вростання нігтя.   

В «Люменіс» кваліфікований подолог зможе запропонувати вам 3 види скоб:

 
скоба для врослого нігтя 

Скоба Омега

Представляє собою дріт у формі літери Омега, з двома «плечима» і гачками. Скоба підбирається індивідуально, залежно від товщини нігтя. Центральний вигин скоби дозволяє природним шляхом регулювати її натяг. По мірі відростання нігтя може знадобитися 1 - 2 корекції скоби (без зняття).

Скоба 3 ТО

Найефективніший метод корекції врослого нігтя. Установка цієї скоби дає позитивні результати навіть у найскладніших випадках і проводиться на нігтях з будь-якою деформацією. Скоба 3 ТО складається з трьох компонентів - двох дужок і кріпильно-стягуючого затиску. Подолог коригує скобу по мірі відростання нігтя, переміщуючи її до росткової зоні нігтьової пластини. Скоба 3 ТО гіпоалергенна, після її застосування практично не виникають рецидиви.  

Скоба Титанова нитка

Відноситься до технологій останнього покоління. Представляє собою дріт зі сплаву титану і нікелю. Такий сплав має особливу міцність і еластичність, гіпоалергенний, не схильний до корозії, але головне - володіє пам'яттю форми. Після установки на нігті, титанова нитка «намагається» прийняти свою колишню форму, відтягуючи тим самим края нігтя. Таким чином, усуваються запалення і біль, формується правильна форма нігтя. Ще одна перевага такої скоби - її можна ставити на маленькі, дитячі нігтики, без вікових обмежень.

Допомога професіонала-подолога в Києві може знадобитися
при наявності наступних проблем:

 • мозолі
 • вростання нігтів
 • тріщини
 • грибкові захворювання
 • гіперкератоз
 • діабетична стопа

Завдання подолога - виявлення патологічних змін і діагностика внутрішніх проблем організму, що позначаються на стані стоп. Подолог - це ще і косметолог, який поверне вашим ногам первісну красу та доглянутий вигляд, і надасть допомогу в будь-яких питаннях, пов'язаних зі здоров'ям ніг.

Мозолі

Мозолі на стопах, як правило, виникають від тертя або надмірного тиску. Лікування мозолів і натоптишів в Києві проводить подолог. В центрі лазерної епіляції та косметології «Люменіс» вам нададуть медичні послуги високого рівня. Сучасні методики дозволяють усувати мозолі будь-яких різновидів і зберегти ваші стопи здоровими.

мозолі на стопі фото

Класифікація мозолів:

 • Тверда мозоль
 • М'яка мозоль
 • Судинна мозоль
 • Нейросудинна мозоль
 • Нейрофіброзна мозоль
 • Мозоль з білим вугром (міляріс)
 • Папілярна мозоль
 • Піднігтьова мозоль
 • Мозоль з шипом

В першу чергу при утворенні мозолів слід підібрати зручне, правильне взуття, можливе використання підкладок (з м'якої тканини) під область мозолі або натоптиша. В умовах клініки мозоль усувається за допомогою пом’ягчувача-кератолітіка та леза. Після маніпуляцій рекомендовано використання протекторів - спеціальних мазей та кремів з серії «Кератоз». 

Дуже поширеною проблемою є піднігтьова мозоль, яка виникає внаслідок тиску нігтя на м'які тканини. Жорсткий роговий шар утворюється під нігтьовою пластиною або під боковими краями нігтя. Спроби самостійно витягти мозоль з-під нігтя призводять до більшого розростання мозолі.  Не майстер педикюру, а саме подолог грамотно прибере мозоль, в разі потреби - закладе тампон з лікарським препаратом і дасть рекомендації щодо подальшого догляду за стопою.

Грибкові ураження

Грибок нігтів (оніхомікоз) викликають дріжджоподібні гриби - дерматофіти, іноді - цвілеві гриби. Щоб уникнути інфекції необхідно користуватися гумовими тапочками в лазнях, басейні, на пляжі.  Не носити чуже або тісне взуття, дотримуватися правил гігієни. Захворювання характеризується наступними ознаками:

 • нігтьова пластина втрачає блиск, змінює колір, стає жовто-коричневою
 • ніготь стає товщі, під ним накопичуються рогові маси
 • нігтьова пластина розшаровується та руйнується

В будь-якому випадку, оніхомікоз вимагає медикаментозного лікування, самостійно він не проходить і, якщо вчасно не почати курс лікування, нігті будуть заражатися один за одним. Для лікування грибка стоп і нігтів в Києві лікар використовує спеціальні зовнішні або системні протигрибкові засоби та застосовує ефективні сучасні методики.

 

грибок нігтя

Що таке гиперкератоз

Гіперкератозом називається надмірне ороговіння і потовщення шкіри на стопі, омозолення (від грец. hyper - багато, keratosis - утворення кератину). Виникає він внаслідок ряду причин - це можуть бути захворювання, що викликають порушення кровообігу та трофіки тканин (цукровий діабет, псоріаз, іхтіоз), а також при носінні тісного взуття, після травм і операцій. Своєчасно надана кваліфікована допомога може повністю усунути це явище. Методи усунення гіперкератозу залишаються незмінними протягом декількох століть. Це застосування пом’ягшувачів, потім механічне видалення жорсткого рогового шару за допомогою інструментів і шліфування. В «Люменіс» використовуються інструменти європейських ергономічних технологій, що дає відмінний результат. Однак, в домашніх умовах необхідно регулярно доглядати за шкірою стоп. Як робити це правильно, вам розповість фахівець-подолог в Києві. В «Люменіс» працюють подологи з багаторічним досвідом роботи в цій галузі та численними профільними сертифікатами. Результат процедур подарує радість, а ваші ніжки будуть вам вдячні.

гіперкератозом

Центри, в яких проводять процедури:

Всі
Лівий берег
Правий берег
Close
Заказать звонок
Имя*
Контфктный телефон:*
Салон:*
Салон
Я даю согласие на обработку моих персональных данных
Отправить

Ціни

Тривалість
Зона процедури
Ціна
10 хв
Лазерне лікування оніхомікозу ND:YAG 1 нігтя
600 грн
10 хв
30 хв
Лазерне лікування оніхомікозу ND:YAG 10 нігтів
2400 грн
30 хв
30 хв
Титанова нитка
1200 грн
30 хв
40 хв
Лікування бородавки
300 грн
40 хв
30 хв
Зняття гель-лаку фрезой
100 грн
30 хв
30 хв
Покриття гель-лаком
250 грн
30 хв
50 хв
Покриття гель-лаком френч
350 грн
50 хв
30 хв
Протезування травмованого або неповного нігтя
500 грн
30 хв
30 хв
Видалення врослого нігтя з грануляцією
700 грн
30 хв
30 хв
Видалення мозоля (1 од.)
400 грн
30 хв
30 хв
Видалення врослого нігтя
600 грн
30 хв
30 хв
Консультація
250 грн
30 хв
30 хв
Повторний огляд
150 грн
30 хв
40 хв
Скоба від вростання Фрезера
1200 грн
40 хв
40 хв
Скоба від вростання 3ТО
1200 грн
40 хв
40 хв
Ортези
500 грн
40 хв
30 хв
Видалення натоптиша (1 од.)
400 грн
30 хв
30 хв
Корекція скоби
400 грн
30 хв
120 хв
Педикюр медичний профілактичний (без покриття) чоловічий
1000 грн
120 хв
120 хв
Педикюр медичний профілактичний (без покриття) жіночий
900 грн
120 хв
60 хв
Догляд медичний за кутикулою та нігтями ніг
600 грн
60 хв
60 хв
Манікюр медичний жіночий
300 грн
60 хв
60 хв
Манікюр медичний чоловічий
350 грн
60 хв
60 хв
Манікюр медичний необрізний
250 грн
60 хв
30 хв
Спилювання нігтьової пластини при мікозі (1 ніготь)
300 грн
30 хв
30 хв
Протезування нігтя (ніготь великого пальца)
600 грн
30 хв
30 хв
Лікування грануляції (в залежності від складності)
500 грн
30 хв
40 хв
Лікування врослого нігтя (1 категорія)
800 грн
40 хв
40 хв
Лікування врослого нігтя (2 категорія)
1300 грн
40 хв
60 хв
Лікування гіперкератозу стопи
600 грн
60 хв
40 хв
Обробка глибокої тріщини (1 категорії)
500 грн
40 хв
40 хв
Обробка глибокої тріщини (2 категорії)
700 грн
40 хв
Закрити
Видалити все
Запис на прийом
Назад
Замовити дзвінок
Ім'я*
Контфктный телефон*
Салон*
Салон
Show list salon
Загальна сума:
Далі
Відправити

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.11[75 Голосів]


Додати відгук
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться