Люменис

* Акції на оплату лазерної епіляції поімпульсно не поширюються
* Акція 'Студент' діє тільки при пред'явленні студентського квитка денної форми навчання
* Акції не підсумовуються

Акції на лазерну епіляцію в Дніпрі Ви можете знайти не тільки на нашому сайті, а й в соціальних мережах. Ми регулярно інформуємо клієнтів стосовно вигідних пропозицій і дисконтних програм.

Кращий спосіб відслідковувати нові пропозиції від компанії «Люменіс» - завантажити додаток «Люменіс Бонус». Там Ви зможете прочитати всю інформацію про знижки, розіграши, процедури, що проводяться у нашому центрі і першими скористатися привілеями та зробити лазерну епіляцію у Дніпрі за найбільш вигідною ціною.

В центрі «Люменіс» постійно діють акційні пропозиції для нових клієнтів, студентів, а також іменинників. Щоб отримати знижку в день народження, достатньо пред'явити паспорт.

Відсоток знижки дорівнюватиме Вашому віку. Погодьтеся - вражає? Студенти, по пред'явленню студентського квитка, отримують знижку 20%, і це незалежно від кількості процедур. Ну а нові клієнти завжди отримують мінус 30% від вартості процедури, щоб мати можливість оцінити якість роботи нашого центру і отримати приємні враження і гарний результат за вигідною ціною.

Слідкуйте за нашими акціями. Дуже популярною та затребуваною пропозицією є лазерна епіляція декількох зон з прогресивною знижкою. Компанія «Люменіс» періодично проводить дану акцію - чим більше зон робить клієнт за один візит, тим більшу знижку він отримує. Ми проводимо цю акцію на численні прохання наших клієнтів, які хочуть обслуговуватися в «Люменіс».

Акції - це завжди приємно. А у нас вони найвигідніші. Ми орієнтуємося на Ваші потреби і запити, тому в «Люменіс» Ви знайдете кращі і найпривабливіші пропозиції для економії фінансів і часу.

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.38[4 Голосів]
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Зона процедуры
РУКОЯТКА ET
РУКОЯТКА DESIRE
Далі
Салон
Show list salon
Центральний
Записаться