Люменис

Ультразвуковий фонофорезShow more
Назва послуги Тривалість
Процедура
Ціна
60 хв 480 грн
60 хв 450 грн
60 хв 460 грн
60 хв 480 грн
60 хв 480 грн
60 хв 480 грн
60 хв 480 грн
ПілінгиShow more
Чистки обличчяShow more
Масаж обличчяShow more
ДоглядShow more
Безін`єкційна мезотерапіяShow more
Безін`єкційна карбоксітерапіяShow more
Мікрострумова терапіяShow more
МікродермабразіяShow more
МезороллерShow more

У центрі «Люменіс» широко представлена ​​косметологія обличчя у Вінниці. Ціни абсолютно демократичні, тому ми запрошуємо всіх, без винятку, жінок і чоловіків, які бажають пройти кращі ручні та апаратні процедури. У нашому центрі Ви маєте можливість скористатися найсучаснішими методиками, які спрямовані на поліпшення стану шкіри, продовження молодості, усунення естетичних дефектів і боротьбу з віковими змінами.

Наші кваліфіковані косметологи проводять процедури по обличчю для усіх типів шкіри і будь-яких потреб - це і антивікові програми, зволожуючі і антикуперозні догляди, ліфтинг, усунення темних кіл навколо очей і зморшок навколо губ, масажі, чистки, пілінги і багато іншого.

Апаратна косметологія обличчя у Вінниці за прийнятними цінами в «Люменіс» вирішує такі проблеми - пігментація, купероз, акне, втрата шкірою пружності та вологи, тьмяний колір обличчя, нестача поживних речовин. Якщо Ви виявили у себе будь-які з цих ознак, звертайтеся до наших фахівців, і вони зможуть повернути Вашій шкірі сяйво і молодість буквально за декілька сеансів.

Одна з найбільш ефективних омолоджуючих методик - мезороллер - користується неймовірною популярністю у клієнтів. І не випадково, адже завдяки цій процедурі вирівнюється рельєф шкіри, поліпшується її текстура і колір, розгладжуються зморшки, і підтягується овал обличчя. Мезороллер дає також чудові результати у боротьбі з алопецією (випадінням волосся). За рахунок механічного впливу відбувається стимуляція росту волосся, а, завдяки сироватці, яка використовується під час сеансу, відбувається збагачення шкіри голови вітамінами. Поліпшити стан волосся і збільшити його обсяг можна також за допомогою безін'єкційної мезотерапії.

Наші фахівці підберуть індивідуальну програму і виконають процедури на високому професійному рівні. Косметологія обличчя у Вінниці за лояльною вартості забезпечить Вам бездоганний стан шкіри і доглянутий зовнішній вигляд.

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 2.36[14 Голосів]
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Зона процедуры
РУКОЯТКА ET
РУКОЯТКА DESIRE
Далі
Салон
Show list salon
Центральний
Записаться