Люменис

* Акції на оплату лазерної епіляції поімпульсно не поширюються
* Акція 'Студент' діє тільки при пред'явленні студентського квитка денної форми навчання
* Акції не підсумовуються

Акції на лазерну епіляцію в Вінниці у центрі «Люменіс» - це чудова можливість зробити процедуру видалення небажаного волосся за найбільш вигідною ціною. Ми пропонуємо постійно діючі знижки, а також пакетні пропозиції, які дозволять за один сеанс опрацювати відразу кілька зон і при цьому заощадити на вартості сеансів.

Найулюбленіші акції - для студентів, іменинників і нових клієнтів. Це завжди актуально і приємно. Студентам досить пред'явити студентський квиток, а імениннику - паспорт. Розмір знижки в День Народження буде дорівнюватися Вашому віку, причому незалежно від того, чи є Ви нашим постійним клієнтом або прийшли до центру лазерної епіляції «Люменіс» вперше.

Наші нові клієнти мають можливість заощадити на процедурі й спробувати видалення небажаного волосся на унікальному апараті - вакуумному лазері, за максимально низькою ціною. Апарат LUMENIS Light Sheer DESIRE з технологією вакуумного посилення є справжнім проривом в області лазерної епіляції. Повна відсутність дискомфорту, приємна масажна дія, швидкість проведення процедури і максимально можливий результат - ось незаперечні переваги вакуумної лазерної епіляції в Вінниці. Акції актуальні у будь-яку пору року, достатньо заповнити форму на сайті і отримати вигідну пропозицію.

Щоб стежити за подіями у центрі «Люменіс», і дізнаватися першими про нові привілеї, закачуйте додаток «Люменіс Бонус». Так Ви завжди будете у курсі наших розіграшів, появі нових процедур і зможете швидко скористатися пропозиціями, які допоможуть скоротити фінансові витрати. Також підписуйтесь до нас у соціальних мережах і на емейл-розсилку. Будемо раді бачити Вас у центрі лазерної епіляції у Вінниці.

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.30[25 Голосів]
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Зона процедуры
РУКОЯТКА ET
РУКОЯТКА DESIRE
Далі
Салон
Show list salon
Центральний
Записаться