Люменис

Апаратна корекція фігури StarvacShow more
Назва послуги Тривалість
Процедура
Ціна
20 хв 390 грн
40 хв 550 грн
45 хв 590 грн
90 хв 890 грн
10 хв 220 грн

Пропонуємо мешканцям і гостям Вінниці відвідати центр лазерної епіляції та косметології «Люменіс». Крім лазерного видалення небажаного волосся, у центрі можна зробити воскову і цукрову депіляцію (шугарінг). Незважаючи на розвиток технологій, багато клієнтів до цих пір вважають за краще видаляти зайву рослинність за допомогою воску або цукрової пасти. Фахівці центру «Люменіс» виконують дані процедури професійно і якісно, за лояльними цінами.

Воскова депіляція і шугарінг мають менше протипоказань, ніж лазерна епіляція, також, вартість таких процедур значно нижче, тому ці методики доступні більшості клієнтів. Їх можна виконувати у будь-яку пору року, вони підходять як жінкам, так і чоловікам, і що важливо - такі процедури можна робити і підліткам, на відміну від лазерної епіляції, яку не рекомендується проводити до виконання 18 років. Ці стародавні методики надзвичайно затребувані і у наш час, і, треба сказати, вони забезпечують досить ефективні результати.

Також у центрі «Люменіс» у Вінниці пропонується така відома процедура, як корекція фігури на апараті STARVAC. Це вакуумно-роликовий масаж, який допомагає боротися з целюлітом і зайвими кілограмами, моделює контури фігури, дає потужний лімфодренажний ефект, підтягує шкіру і додає тілу пружності. Апарат успішно використовується у косметологічних клініках 45-ти країн світу. Корекція фігури STARVAC забезпечує відмінні результати і користується великою популярністю серед клієнтів. Запрошуємо всіх бажаючих пройти курс вакуумно-роликового масажу STARVAC у нашому центрі на оригінальному апараті французького виробництва.

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 1.97[15 Голосів]
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Зона процедуры
РУКОЯТКА ET
РУКОЯТКА DESIRE
Далі
Салон
Show list salon
Центральний
Записаться