Люменис

Консультація дерматологаShow more
Назва послуги Тривалість
Процедура
Ціна
30 хв 400 грн
30 хв 200 грн
ДерматоскопіяShow more
Видалення новоутворенньShow more
Видалення папіломShow more
Видалення невусів (родимок)Show more

Центри, в яких проводять процедури:

Всі
Лівий берег
Правий берег
Close
Заказать звонок
Имя*
Контфктный телефон:*
Салон:*
Салон
Я даю согласие на обработку моих персональных данных
Отправить

Поява новоутворень шкіри, грибкові захворювання шкіри, псоріаз, екзема, алопеція - усуненням цих дефектів займається дерматологія. Ціни у Києві на послуги дерматолога найрізноманітніші. Ми пропонуємо пройти процедури у наших центрах за найдоступнішою вартістю, з використанням прогресивних методик, а найголовніше - ми впевнені у наших фахівцях. Досвідчені дерматологи проведуть діагностику, патогістологічні дослідження і призначать актуальне лікування.

Шкірні патології не тільки псують зовнішній вигляд, але й можуть викликати дискомфорт, набувати хронічних форм і прогресувати, тому при появі незрозумілих утворень слід звернутися до фахівця. Лікар огляне Вас, встановить діагноз і підбере спосіб усунення дефекту. На сьогоднішній день технології дозволяють видаляти родимки, папіломи, конделоми, міліуми, бородавки швидко, безболісно і недорого. На первинній консультації потрібно розповісти дерматологу, коли саме з’явилося новоутворення, про динаміку його росту (якщо вона спостерігається) та інші особливості. Це допоможе фахівцеві точніше поставити діагноз і, можливо, крім механічного видалення, призначити прийом лікарських препаратів.

У «Люменіс» дерматологія ще представлена таким напрямком як трихологія - наука про волосисту частину шкіри голови і волосся. Багато хто помічав у себе випадіння волосся, але мало хто знає, що інтенсивне випадіння може сигналізувати про початок такого захворювання як алопеція. Якщо його не лікувати вчасно можуть виникнути такі наслідки, як осередкове або повне облисіння. Але наші фахівці справляються і з цією проблемою. Чим раніше вжити заходів, тим ефективніше буде лікування, і тим нижче буде ціни процедури. Дерматологія в «Люмменіс» - це детальні консультації, професійна допомога і швидкі результати.

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 3.44[31 Голосів]
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться