Лазерна епіляція світлого волосся

Лазерна епіляція світлого та пушкового волосся до недавнього часу була чимось накшталт фантастики. Адже всі відомі апаратні методики працюють за принципом поглинання випромінювання меланіном. Це пігмент, який міститься у волосині. Завдяки тому, що клітини меланіну нагріваються, вони руйнують й сусідні клітини волоса. Таким чином, створюється такий температурний режим в волосяному фолікулі, після впливу якого він руйнується. Чим темніше волосся, тим більше в них меланіну - відповідно, тим більш якісною буде епіляція.

Проблема епіляції для власників світлого, рудого волосся полягає в тому, що такі волоски не поглинають енергію лазера, а відбивають її. Це відноситься й до пушкового волосся, який містить мізерно малу кількість меланіну. 

Всі методи, які пропонувалися раніше - фотоепіляція, ELOS, деякі види лазерів тощо, не дають очікуваного ефекту. Однак у 2021 році ситуація кардинально змінилася.

Олександритовий та неодимовий лазер для видалення світлого волосся

Лазерна епіляція олександритовим лазером має на увазі видалення волосків широкого спектру кольорів. Він має найкоротшу довжину хвилі, що дозволяє впливати на поверхню волоска. Саме тому олександритовий лазер ефективний на світлій шкірі та тонких волосках.

Відмінні результати дає процедура на неодимовому лазері. Він «запаює» капіляри, які живлять сам волосяний фолікул. Внаслідок цього небажане волосся випадає, а нове з'являються більш тонкішим, слабкими та через значні проміжки часу.

Італійський лазер Mantis Trisom видаляє руде, пушкове волосся

Інноваційна розробка 2021 року - лазерний апарат від компанії Mantis. Він створений спеціально для ефективного видалення тих типів волосся, які раніше вважалися «проблемними». За допомогою цього апарату можна радикально вирішити проблему тонкого, пушкового, рудого, світлого волосся, що не містить меланіну.

Mantis Trisom розроблений таким чином, щоб поєднати в одному корпусі силу трьох видів лазерів, що робить його надзвичайно ефективним.

  • ALEXANDRITE (олександритовий) лазер впливає на світле волосся завдяки довжині хвилі 760 нм. Це коротка хвиля, яка діє на ту частину волоска, що перебуває в фолікулі та сальній залозі.

  • DIODE (діодний) лазер впливає на волосяну цибулину. Його промені помірно поглинаються меланіном, а тому цей метод ідеально підходить для засмаглої шкіри.

  • ND: YAG (неодимовий) лазер руйнує судини, що живлять волосяний фолікул, завдяки чому небажані волоски швидко зникають. Його промені практично не поглинаються меланіном, тому його використовують на дуже смаглявій та темній шкірі.

Комфорт клієнта під час сеансу на даному апараті забезпечується за рахунок особливої технології охолодження за рахунок розпилення дистильованої води. Шкіра не перегрівається, тому процедура відбувається швидко та без неприємних відчуттів.

Як проходить процедура лазерної епіляції Mantis Trisom

У Міжнародній мережі центрів лазерної епіляції і косметології «Люменіс» всі сеанси проводяться спеціалістами з медичною освітою. Перед тим, як приступити до процедури, проводиться консультація. Знеболюючий гель застосовується в рідкісних випадках, коли клієнт є має дуже чутливу шкіру. Зазвичай, сеанс проходить комфортно. Клієнт розташовується на кушетці, надягає спеціальні окуляри для захисту очей. Майстер проводить епіляцію необхідної зони, та наносить «Пантенол» для захисту шкіри від почервоніння.

епіляція світлого волосся

Протипоказання до епіляції світлого та пушкового волосся

Незважаючи на те, що апарат Mantis Trisom схвалений до використання та є безпечним для здоров'я, існує ряд протипоказань до процедур на ньому. Вони такі ж, як і для звичайної лазерної епіляції:

  • Інфекційні захворювання;

  • Важкі захворювання імунної системи;

  • Інсулінозалежний цукровий діабет;

  • Онкологія;

  • Вагітність і період грудного вигодовування;

  • Рани, ушкодження шкірного покриву в зоні епіляції.

Також не рекомендується проводити процедуру після хірургічного втручання в районі зони епіляції, або наявності шкірних захворювань.

Відтепер навіть світлий «пушок», або руде волосся - не проблема! З апаратом Mantis Trisom ви за 8-10 сеансів станете володарем ніжної, бархатистої шкіри без небажаного волосся. Результат зберігається на кілька років. «Люменис» - це турбота про вашу красу і здоров'я! Наші фахівці дадуть відповідь на будь-які ваші запитання щодо процедур. Пишіть нам, ми онлайн!

ЦІНИ на 3D ЕПІЛЯЦІЮ СВІТЛОГО, ПУШКОВОГО ВОЛОССЯ

Mantis Trisom ТОП
Тривалість
Зона процедури
Ціна
10 хв
Верхня губа
170 грн
10 хв
10 хв
Підборіддя
210 грн
10 хв
20 хв
Все обличчя
740 грн
20 хв
10 хв
Лінія чола
180 грн
10 хв
20 хв
Шия (передня або задня поверхня)
320 грн
20 хв
15 хв
Щоки
270 грн
15 хв
10 хв
Пахвові області
440 грн
10 хв
30 хв
Руки до ліктя
660 грн
30 хв
40 хв
Руки по всій довжині
970 грн
40 хв
30 хв
Плечі
660 грн
30 хв
10 хв
Кисті рук
380 грн
10 хв
60 хв
Ноги
2180 грн
60 хв
20 хв
Сідниці
770 грн
20 хв
30 хв
Гомілки
730 грн
30 хв
30 хв
Гомілки (включаючи коліна)
860 грн
30 хв
10 хв
Коліна
150 грн
10 хв
20 хв
Внутрішня частина стегна (зовнішня, задня, передня)
600 грн
20 хв
20 хв
Стегна
1050 грн
20 хв
10 хв
Тильна сторона стопи
210 грн
10 хв
10 хв
Пальці стопи
130 грн
10 хв
20 хв
Живіт
820 грн
20 хв
40 хв
Спина
1490 грн
40 хв
30 хв
Груди
680 грн
30 хв
10 хв
Крижова область
350 грн
10 хв
20 хв
Бікіні глибоке
1060 грн
20 хв
15 хв
Зона лобка
550 грн
15 хв
10 хв
Міжсіднична складка
320 грн
10 хв
- хв
Поімпульсно за імпульс (знижки не поширюються)
20 грн
- хв
Закрити
Видалити все
Запис на прийом
Назад
Замовити дзвінок
Ім'я*
Контфктный телефон*
Салон*
Салон
Show list salon
Загальна сума:
Далі
Відправити

Центр, в якому проводять епіляцію світлого волосся

Всі
Лівий берег
Правий берег
Close
Заказать звонок
Имя*
Контфктный телефон:*
Салон:*
Салон
Я даю согласие на обработку моих персональных данных
Отправить


Додати відгук
Світлана
14.09.2021, 15:45
Спробувала три сеанси епіляції на новому апараті. Бо раніше це була велика проблема та біда, бо волосся світле. Доводилось голитись, це не приємно та не зручно. Навіть світле волосся перекреслює весь зовнішний вигляд, нажаль. Коли дізналась, що з*явився апарат для білявого волосся, записалась. Цьому салону довіряю, бо не вперше тут роблю щось. Що можу сказати - курс ще не пройшла, але ж помітно випадали волоски. Зараз помітно порідішали. Подивимось як далі буде, але результат я вже бачу!
Источник: https://lumenis.com.ua/ru/epilyatsiya-svetlykh-volos.html
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться