ФОТОГАЛЕРЕЯ ЛЮМЕНІС ЛУК`ЯНІВСЬКА

X

ЛЮМЕНІС - МІНСЬКА

X

ЛЮМЕНІС - ОБОЛОНЬ

X

ЛЮМЕНІС - АРСЕНАЛЬНА

X

ЛЮМЕНІС - ГОЛОСІЇВСЬКА

X

ЛЮМЕНІС - СЕВАСТОПОЛЬСЬКА ПЛОЩА

X

ЛЮМЕНІС - ПОЛІТЕХНІЧНИЙ ІНСТИТУТ

X

ЛЮМЕНІС - ОСОКОРКИ

X

ЛЮМЕНІС - ПОЗНЯКИ

X

ЛЮМЕНІС - ДАРНИЦЯ

X

ЛЮМЕНІС - ТРОЄЩИНА

X

ЛЮМЕНІС - АКАДЕММІСТЕЧКО

X

ЛЮМЕНІС - КОНТРАКТОВА

X

ЛЮМЕНІС - СОФІЇВСЬКА БОРЩАГІВКА

X

ЛЮМЕНІС - ДАРНИЦЬКА ПЛОЩА

X

ЛЮМЕНІС - ДРУЖБИ НАРОДІВ

X

ЛЮМЕНІС - ПАЛАЦ СПОРТУ

X

ЛЮМЕНІС - ВИНОГРАДАР

X

ЛЮМЕНІС - ШУЛЯВСЬКА

X
 

ЛЮМЕНІС - ІПОДРОМ

X

ЛЮМЕНИС - ТЕРЕМКИ

X

ЛЮМЕНІС - ХАРКІВСЬКА

X

ЛЮМЕНІС - ГЕРОЇВ ДНІПРА

X

ЛЮМЕНІС - ЧЕРНІГІВСЬКА

X

ЛЮМЕНІС - БОРЩАГІВКА

X

ЛЮМЕНІС - ВОКЗАЛЬНА

X

Представляємо фотоогляд київських центрів Міжнародної мережі «Люменіс». Філії компанії розташовані в усіх районах Києва, у пішому доступі від станцій метро.

Центри «Люменіс» відрізняє фірмовий стиль інтер'єрів - сучасні, світлі кабінети, оснащені не тільки самим прогресивним обладнанням, а й стильними деталями декору і живими квітами.

Основною послугою мережі «Люменіс» була і залишається лазерна епіляція. Процедура проводиться на діодних лазерах сімейства LUMENIS - LUMENIS LightSheer DESIRE, LUMENIS LightSheer ET і LUMENIS LightSheer DUET. Вибір цього обладнання невипадковий. Американо-ізраїльський концерн LUMENIS є світовим лідером зі створення і продажу лазерного обладнання для медичних і косметологічних клінік. Апарати характеризуються високою ефективністю і безпекою, на сьогоднішній день ці лазери визнані в усьому світі «золотим стандартом» лазерної епіляції.

Крім лазерної епіляції, в мережі центрів «Люменіс» пропонуються прогресивні методики корекції фігури Ендосфера Терапія, Starvac, пресотерапія, ультразвукова кавітація, електроміостимуляція. Для процедур використовується обладнання провідних виробників Італії, Франції, Кореї, Чехії, Росії.

Велике місце у роботі центрів «Люменіс» займає лазерна косметологія. Процедури проводяться на унікальній багатофункціональній платформі М-22 від компанії LUMENIS. Апарат дає можливість усувати практично всі дефекти шкіри без хірургічного втручання, реабілітаційного періоду і болісних відчуттів.

Також у мережі «Люменіс» можна отримати широкий спектр послуг з ручної та апаратної косметології обличчя. Ексклюзивна методика безопераційної підтяжки шкіри SMAS ліфтинг стала доступна клієнтам «Люменіс» завдяки придбанню компанією інноваційного апарата Sofia HIFU. У прайсі компанії можна знайти безліч ефективних сучасних косметологічних процедур, а також послуги масажистів, майстрів тату і нігтьового сервісу.

Чекаємо на Вас у затишних центрах лазерної епіляції та косметології «Люменіс», щоб створити Ваш досконалий образ за допомогою кращих сучасних методик.