Люменіс-Лук'янівська

Люменіс-Мінська

Люменіс-Оболонь

Люменіс-Арсенальна

Люменіс-Голосіївська

Люменіс-Севастопольска

Люменіс-КПІ

Люменіс-Осокорки

Люменіс-Позняки

Люменіс-Дарниця

Люменіс-Троещина

Люменіс-Академмістечко

Люменіс-Контрактова

Люменіс-Соф.Борщагівка

Люменіс-Дарницька площа

Люменіс-Палац спорту

Люменіс-Виноградар

Люменіс-Шулявська

Люменіс-Іподром

Люменіс-Теремки

Люменіс-Харківська

Люменіс-Г.Дніпра

Люменіс-Чернигівська

Люменіс-Борщагівка

Люменіс-Вокзальна

Люменіс-Житомирська

Люменіс-Д.Народів

Люменіс-Ірпень

Представляємо фотоогляд київських центрів Міжнародної мережі «Люменіс». Філії компанії розташовані в усіх районах Києва, у пішому доступі від станцій метро.

Центри «Люменіс» відрізняє фірмовий стиль інтер'єрів - сучасні, світлі кабінети, оснащені не тільки самим прогресивним обладнанням, а й стильними деталями декору і живими квітами.

Основною послугою мережі «Люменіс» була і залишається лазерна епіляція. Процедура проводиться на діодних лазерах сімейства LUMENIS - LUMENIS LightSheer DESIRE, LUMENIS LightSheer ET і LUMENIS LightSheer DUET. Вибір цього обладнання невипадковий. Американо-ізраїльський концерн LUMENIS є світовим лідером зі створення і продажу лазерного обладнання для медичних і косметологічних клінік. Апарати характеризуються високою ефективністю і безпекою, на сьогоднішній день ці лазери визнані в усьому світі «золотим стандартом» лазерної епіляції.

Крім лазерної епіляції, в мережі центрів «Люменіс» пропонуються прогресивні методики корекції фігури Ендосфера Терапія, Starvac, пресотерапія, ультразвукова кавітація, електроміостимуляція. Для процедур використовується обладнання провідних виробників Італії, Франції, Кореї, Чехії, Росії.

Велике місце у роботі центрів «Люменіс» займає лазерна косметологія. Процедури проводяться на унікальній багатофункціональній платформі М-22 від компанії LUMENIS. Апарат дає можливість усувати практично всі дефекти шкіри без хірургічного втручання, реабілітаційного періоду і болісних відчуттів.

Також у мережі «Люменіс» можна отримати широкий спектр послуг з ручної та апаратної косметології обличчя. Ексклюзивна методика безопераційної підтяжки шкіри SMAS ліфтинг стала доступна клієнтам «Люменіс» завдяки придбанню компанією інноваційного апарата Sofia HIFU. У прайсі компанії можна знайти безліч ефективних сучасних косметологічних процедур, а також послуги масажистів, майстрів тату і нігтьового сервісу.

Чекаємо на Вас у затишних центрах лазерної епіляції та косметології «Люменіс», щоб створити Ваш досконалий образ за допомогою кращих сучасних методик.

Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться