Люменис

Новий центр лазерної епіляції та косметології «Люменіс» на ст.м.Чернігівська за адресою: вул. Кіото, 5 привітно відчинив двері для нових клієнтів і тих, хто вже увійшов у сім'ю «Люменіс». Для зручності мешканців Лісового масиву і Воскресенки ми відкрилися безпосередньо біля станції метро і завжди з радістю чекаємо відвідувачів.

Проблема небажаного волосся вирішена

Боротьба з небажаним волоссям на тілі і на обличчі більше не проблема. З появою лазерної епіляції, гладенька шкіра - вже не мрія, а реальність. Видалити волосся швидко, безболісно і без таких побічних явищ, як подразнення, вростання, свербіж можна тільки за допомогою лазерної епіляції.

лазерна епіляція пахв

Лазерна епіляція в Києві доступна у багатьох салонах краси, але не всі можуть похвалитися сертифікованим обладнанням і професійними майстрами.

Центр лазерної епіляції та косметології «Люменіс» використовує у роботі лазери ізраїльської компанії LUMENIS, яка є світовим лідером у виробництві лазерного обладнання для медичної та косметологічної сфери. Ці апарати сьогодні визнані в усьому світі «золотим стандартом» лазерної епіляції, отримавши це звання за високу ефективність і безпеку.

Процедура, проведена на апаратах сімейства LUMENIS (LUMENIS LightSheer ET, LUMENIS LightSheer DESIRE, LUMENIS LightSheer DUET) гарантує максимальний результат, комфорт під час проведення і відсутність шкоди для здоров'я. Детальніше читайте на нашому сайті у розділі «Обладнання».

Як працюють лазери

Щоб видалити небажане волосся за допомогою лазера застосовується метод селективного фототермоліза. Тобто, лазерне випромінювання діє прицільно на пігмент меланін, який містить волосся. Меланін є провідником лазерного променя до волосяного фолікула. Поглинаючись меланіном, світлова енергія лазера перетворюється в теплову і руйнує фолікул. Таким чином, волосся більше не росте.

діодний лазер

Перевагою використання апаратів LUMENIS є те, що лазерне випромінювання не впливає на шкіру, кровоносну систему і внутрішні органи, а виключно на пігмент, що знаходиться у волосині. На відміну від усіх інших методик видалення небажаного волосся, лазерна епіляція не викликає подразнення на шкірі, після неї не вростає волосся, а головне - знищується сама волосяна цибулина. Такого ефекту не може дати жоден з відомих спосіб.

лазерна епіляція ніг

Наші фахівці

Особливою гордістю компанії є наші фахівці. Ми ретельно підходимо до підбору персоналу - і майстрів лазерної епіляції, і адміністраторів. «Люменіс» працює суворо за європейськими стандартами у сфері краси і здоров'я, тому, відвідуючи наші Центри, Ви поринете в теплу атмосферу, отримаєте послуги найвищої якості та гарантію безпеки для здоров'я. Уважні та турботливі адміністратори, а також фахівці з вищою медичною освітою і великим досвідом роботи подарують задоволення від перебування у наших салонах.

Телефонуйте і записуйтеся на лазерну епіляцію, залишилися питання - задайте їх нашим консультантам. Всі консультації - безкоштовні, ми надамо всю необхідну інформацію. Чекаємо на Вас!

Центр «Люменіс» на ст.м. Чернігівська 
м. Київ, вул. Кіото, 3 тел. 068 346 36 36

Ціни на послуги

Лазерна епіляція на обличчіShow more
Назва послуги Тривалість
Процедура
Lumenis ET Lumenis DESIRE
10 хв 170 грн Тільки на ET
10 хв 180 грн 210 грн
20 хв 620 грн 740 грн
10 хв 180 грн Тільки на ET
10 хв 110 грн Тільки на ET
10 хв 180 грн 210 грн
10 хв 180 грн Тільки на ET
20 хв 270 грн 320 грн
20 хв 350 грн 420 грн
15 хв 220 грн 270 грн
20 хв 190 грн Тільки на ET
10 хв 120 грн Тільки на ET
10 хв Видалення судин (імпульсно за імпульс) 50 грн Тільки на ЕТ
10 хв Поімпульсно за імпульс (знижки не поширюються) 7 грн 20 грн
Знеболювання для Lumenis ET і Lumenis DESIRE + 10% до вартості процедури
Час на кожну зону вказаний з урахуванням попередньої консультації
Лазерна епіляція інтимних зон росту волоссяShow more
Лазерна епіляція на ногахShow more
Лазерна епіляція рукShow more
Лазерна епіляція спини та животаShow more

ЛЮМЕНІС - ЧЕРНІГІВСЬКА

X

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.54[14 Голосів]


Додати відгук
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Записаться