Задать вопрос
Люменис
верхня губа епіляція

Навіть найкрасивіше жіноче обличчя стає менш привабливим, якщо на ньому є небажане волосся. У багатьох дівчат і жінок над верхньою губою ростуть вусики, і навіть, якщо вони ледь помітні, все одно їх власниці шукають кращий спосіб позбутися цього неестетичного явища. Лазерна епіляція над верхньою губою в сучасній косметології є найнадійнішим та ефективним методом видалення небажаного волосся. У статті ми розповімо про всі «за» і «проти» цієї процедури, спростуємо омани і доведемо переваги.

Зміст:

Як правильно підготуватися до процедури

Від правильної підготовки до лазерної епіляції безпосередньо залежить результат процедури і стан Вашої шкіри після неї. Вона починається за 2 тижні до сеансу. Не слід нехтувати жодним з правил, це гарантія відсутності побічних явищ. Незважаючи на те, що лазерна епіляція верхньої губи триває всього 5 хвилин, процедура безпечна для здоров'я і безболісна, все одно потрібно серйозно поставитися до наступних рекомендацій:

 • за 14 днів не відвідувати солярій і не засмагати під прямим сонячним промінням;
 • за 14 днів припинити прийом антибіотиків тетрациклінової групи, а також фторхінолонів;
 • за 14 днів виключити всі інші види депіляції, крім гоління;
 • за 3 дні до і 3 дні після процедури не користуватися спиртовмісними засобами (лосьйонами, тоніком і т.інше).

ВАЖЛИВО: Безпосередньо перед процедурою (або не пізніше, ніж за 12 годин до неї) поголити зону над верхньою губою і не завдавати ніяких косметологічних засобів (кремів, лосьйонів та інше).

Обов'язково дотримуйтеся графіка відвідувань, який складе лікар. Для отримання максимального результату вкрай важливо, щоб сеанси проходили у певні фази росту волосся.

Скільки потрібно сеансів

Скільки потрібно сеансів лазерної епіляції над верхньою губою залежить виключно від індивідуальних особливостей організму. На інтенсивність росту волосся в цій гормонозалежній зони впливають такі чинники, як вік клієнтки, її гормональний фон, генетика. У чоловіків, як правило, волосся у цій зоні росте досить інтенсивно, що і змушує їх постійно боротися зі щетиною у домашніх умовах за допомогою бритви.

лазерна епіляція над верхнею губою

головний лікар лазерної епіляції Вусала

ДУМКА ЕКСПЕРТА: Це важливо: перед тим, як йти на епіляцію верхньої губи, волосся необхідно поголити за 12 годин до сеансу. А після процедури слід наносити на цю зону сонцезахисний крем SPF 50 7-14 днів, в залежності від сонячної активності.

Жінки теж намагаються робити епіляцію верхньої губи вдома, застосовуючи пінцет, електроепілятор або віск. Але всі ці методи досить болючі і малоефективні - до них потрібно вдаватися знову і знову. І тільки епіляція діодним лазером дає кращий результат - шкіра залишається абсолютно гладенькою протягом багатьох років. Всього кілька сеансів і Ви забудете про цю проблему.

В середньому може знадобитися від 6 до 8 процедур, в деяких випадках - 10. Точну кількість сеансів для кожного конкретного клієнта підкаже наш фахівець з лазерної епіляції на безкоштовній консультації.

Протипоказання

Перш, ніж відправлятися до Центру лазерної епіляції, обов'язково ознайомтеся з протипоказаннями до процедури і переконайтеся, що для Вас вона повністю безпечна. Ігнорування правилами може призвести до негативних наслідків, появи алергічних реакцій, подразнення і навіть викликати більш інтенсивний ріст волосся у цій зоні.

видалення волосся над губою

Отже, що є протипоказаннями до проведення процедури:

 • період вагітності і лактації;
 • цукровий діабет;
 • онкологічні захворювання;
 • серцево-судинні захворювання;
 • будь-якого роду інфекції і запальні процеси;
 • прийом антибіотиків тетрациклінового ряду і фторхінолонів;
 • аутоімунні захворювання;
 • порушення цілісності шкірного покриву в зоні епіляції.

Якщо в районі верхньої губи було хірургічне втручання, Вам слід відкласти лазерну епіляцію на 3 місяці.

Якщо волосся в цій зоні світле, сиве або пушкове, то така процедура не принесе бажаного результату, лазерний промінь їх просто не «побачить».

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ? Якщо Ви робите лазерну епіляцію верхньої губи в період активного сонця, слід обов'язково наносити на оброблену зону сонцезахисний крем з УФ-фактором 50 протягом 2-х тижнів після процедури.

Які можуть бути наслідки

Якщо у Вас немає протипоказань, Ви правильно підготувалися до процедури, і дотримуєтеся всіх рекомендацій лікаря у постпроцедурному періоді, епіляція над верхньою губою не спричинить негативні наслідки. Подразнення, опіки, алергія не виникають. Сучасні діодні лазери настільки досконале обладнання, що пошкодження шкірних покривів неможливе. Залежно від відтінку шкіри і жорсткості волосся, фахівець виставляє параметри апарату індивідуально для кожного клієнта.

лазерна епіляція верхньої губи у мужчини

У деяких випадках може з'явитися почервоніння над губою після епіляції, але це є варіантом норми. Відразу після проведення маніпуляції, лікар завдає заспокійливий засіб, Пантенол спрей, який сприяє відновленню шкіри. Почервоніння може зберігатися протягом 2 годин, а потім безслідно зникає.

Чому варто зробити лазерну епіляцію над верхньою губою

Лазерна епіляція верхньої губи отримала багато позитивних відгуків. Якщо подивитися фотографії клієнтів до і після, то ми побачимо, якою ідеально гладенькою стає шкіра після процедури. Вартість повного курсу буде залежати від кількості сеансів, а ціни в Центрі лазерної епіляції та косметології «Люменіс» доступні для всіх верств населення.

Якщо Вас цікавить лазерна епіляція верхньої губи в Києві на новітньому обладнанні, за доступною ціною і з гарантованим результатом, телефонуйте в «Люменіс», записуйтеся й отримайте якісну послугу від кращих фахівців у сфері лазерних технологій в Україні.

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 3.70[43 Голосів]


Додати відгук