кабинет гинеколога

Лазерне омолодження інтимних зон жіночого тіла – це ефективна процедура, яка збільшує пружність тканин та покращує зовнішній вигляд статевих органів. Крім цього, процедура усуває масу проблем, на які зазвичай скаржаться жінки: сухість піхви, післяпологове або вікове нетримання сечі, хворобливі відчуття під час статевого акту. Сеанс інтимного омолодження FemTouch проводиться без хірургічного втручання та болю за допомогою спеціального модуля вуглекислотного лазера AcuPulse (Ізраїль). Процедура запускає потужні процеси регенерації тканин, за рахунок яких підтягується слизова піхви, якість інтимного життя покращується.

Кому показано процедуру вагінального лазерного омолодження

Відмінні результати мають клієнтки, які звернулися до Люменіс зі скаргами на:

 • зниження чутливості та дискомфорт під час статевого акту;
 • болючі відчуття у піхві;
 • втрата еластичності статевих органів внаслідок пологів чи оперативного втручання;
 • менопауза та пов'язані з нею проблеми: сухість слизової оболонки, печія в інтимній ділянці;
 • стресове або післяпологове нетримання сечі;
 • потемніння шкіри в ділянці статевих органів.

Принцип дії модуля FemTouch

Один сеанс лазерного інтимного омолодження триває від 15 хвилин до півгодини. Модуль FemTouch вводиться у піхву, після чого починається вплив світлових спалахів на слизову та шкіру зовнішніх статевих органів. Процедура не потребує анестезії, вона зручна для пацієнтки і не передбачає хірургічного втручання.

Під час сеансу відбувається запуск потужних механізмів регенерації та омолодження тканин. Поліпшується кровопостачання, слизова оболонка піхви стає більш пружною. У її товщі формуються нові колагенові волокна, фібробласти та капіляри. За рахунок цих змін візуально підтягуються зовнішні статеві органи, оновлюється та скорочується у розмірі слизова оболонка піхви. Руйнується пігмент у поверхневих шарах шкіри, що сприяє її освітленню. Вже після першої процедури клієнтки відзначають, наскільки яскравішими стали відчуття під час інтимної близькості.

Багато жінок соромляться говорити про проблеми в інтимній сфері. Проте, проблема слабшання м'язів піхви – часте явище як для молодих мам, так і для жінок елегантного віку. На допомогу приходить лазерне омолодження – ефективна процедура для тих, хто не готовий до хірургічного втручання.

Переваги лазерного інтимного омолодження

До переваг даного методу належать:

 • универсальність – ця процедура підходить жінкам будь-якого віку (від 18 років та старше). Унікальний апарат дозволяє точно налаштувати параметри впливу лазера у кожному конкретному випадку.
 • эфект, який помітний після першої процедури – клієнти відзначають, що шкіра в інтимній області посвітліла, стала більш підтягнутою та пружною.
 • поліпшення якості інтимного життя для обох партнерів;
 • безпека – лазерне омолодження не має побічних ефектів і дозволено практично всім. Надійність методу підтверджена численними клінічними випробуваннями США та Ізраїлю.
 • «процедура одного дня» – сеанс проходить амбулаторно, не вимагає лікарняного листа або відпустки. Для досягнення найкращого результату може знадобитися 3-4 процедури з інтервалом на місяць;
 • эффективність – лазерне інтимне омолодження гарантовано вирішує безліч проблем, з якими стикаються жінки у різному віці.
 • безболісність – процедура проводиться без анестезії та неприємних відчуттів для клієнтки, реабілітаційного періоду немає.

Результати після процедури інтимного омолодження лазером AcuPulse

Після кількох сеансів клієнтки відзначають такі результати:

 • відновлюється естетичність зовнішніх статевих органів;
 • м'язи піхви стають більш підтягнутими та пружними;
 • збільшується лібідо та якість інтимного життя (в обох партнерів);
 • слизова оболонка піхви зволожується за рахунок відновлення секреції, стає більш чутливою;
 • відновлення природної мікрофлори;
 • зникають неприємні прояви нетримання сечі у жінок у період після пологів та при менопаузі.

Як відбувається процедура лазерного інтимного омолодження

Один сеанс вагінального омолодження займає від 30 хвилин. Модуль FemTouch вводиться у піхву, після чого починається вплив світлових спалахів на слизову та шкіру зовнішніх статевих органів. Процедура не потребує анестезії, вона комфортна для пацієнтки та не передбачає хірургічного втручання.

Під час сеансу лазерної корекції піхви відбувається запуск потужних механізмів регенерації та омолодження тканин. Поліпшується кровопостачання, слизова оболонка піхви стає більш пружною. У її товщі формуються нові колагенові волокна, фібробласти та капіляри. За рахунок цих змін візуально підтягуються зовнішні статеві органи, оновлюється та скорочується у розмірі слизова оболонка піхви. Руйнується пігмент у поверхневих шарах шкіри, що сприяє її освітленню. Вже після першої процедури клієнтки відзначають, наскільки яскравішими стали відчуття під час інтимної близькості.

Ефект від курсу процедур стійкий, триває протягом року (як мінімум). Надалі досить виконувати підтримуючі процедури щорічно (за рекомендацією фахівця). На сьогоднішній день, лазерне інтимне омолодження – оптимальний метод із доведеною ефективністю. Він дозволяє не тільки омолодити тканини інтимних зон, але й зменшити розмір внутрішніх та зовнішніх статевих органів, а також позбутися надмірної пігментації.

Гінеколог «Люменіс» - це фахівець, якому можна довірити своє здоров'я!

Центр, у якому можна зробити процедуру

Всі
Лівий берег
Правий берег
Close
Заказать звонок
Имя*
Контфктный телефон:*
Салон:*
Салон
Я даю согласие на обработку моих персональных данных
Отправить

Ціни на интимне омолодження

Закрити
Видалити все
Запис на прийом
Назад
Замовити дзвінок
Ім'я*
Контфктный телефон*
Салон*
Салон
Show list salon
Загальна сума:
Далі
Відправити


Додати відгук
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться