Однією з особливостей жіночого тіла є те, що у деяких місцях локально відкладаються зайві кілограми. Найчастіше, на стегнах і сідницях. Виснажуючи себе дієтами і тренуваннями, ми не завжди отримуємо бажаний результат. Як зменшити стегна в обсязі різними способами, ви дізнаєтеся, прочитавши цю статтю.

Зміст

 

Чому з'являється жир на стегнах

Зайві сантиметри і зайві кілограми з'являються з різних причин. Це може бути спадкова схильність, гормональні порушення, неправильне харчування і, звичайно, головний «ворог» фігури - малорухливий спосіб життя.

Щоб прибрати жир зі стегон необхідно чимало попрацювати, незалежно від причини його появи. Найкраще застосовувати відразу кілька способів:

фізична активність для схуднення

Фізичні навантаження

капуста салат помідор

Дієта

апарат для схуднення

Салонні процедури

У комплексі ці заходи дадуть швидкі результати і закріплять їх на більш тривалий період. Пам'ятайте, що після схуднення, тіло втрачає пружність, шкіра обвисає, тому без вправ і професійного масажу не обійтися.

 

Як зменшити об'єм стегон і сідниць без вправ

Для тих, кому заборонені заняття у тренажерному залі, інші фізичні навантаження за станом здоров'я або просто немає бажання займатися спортом, сучасна професійна косметологія тіла сьогодні пропонує ефективні та надійні апаратні методики, які допомагають позбутися жирових відкладень і целюліту.

 

Косметологія

процедура ендосфераЕндосфера терапія

З появою інноваційних розробок у косметологічної сфері задача як зменшити об'єм стегон і у жінок і у чоловіків вже не така складна. Мільйони людей звертаються до клінік естетичної медицини і салонів краси з метою вдосконалити своє тіло. Зараз зовсім не обов'язково вдаватися до послуг пластичних хірургів, щоб зробити фігуру ідеальною - для цього є чудове обладнання.

Однією з таких чудодійних методик є ендосфера терапія. Дійсно, це якісно новий апаратний масаж, що не має аналогів, за допомогою якого можна швидко зменшити обсяги тіла, прибрати целюліт, підтягнути шкіру, вивести з організму зайву рідину і скорегувати фігуру. Крім того, після процедури поліпшується робота лімфатичної та серцево-судинної систем, а також всіх внутрішніх органів.

 

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ? Апарат Ендосфера Терапія було створено італійськими вченими спеціально для клінік спортивної медицини, щоб підтримувати у спортсменів відмінну фізичну форму.

Проблемні місця можна швидко та ефективно прибрати за допомогою ультразвукової кавітації. Суть процедури полягає у тому, що під впливом ультразвуку руйнуються мембрани жирових клітин, а їх вміст потім виводиться з організму природним шляхом. Процедура ідеально підходить тим, кому потрібно прибрати локальні жирові відкладення на талії, стегнах і сідницях.

ультразвукова кавітація фотоУльтразвукова кавітація

Позбутися непотрібних обсягів можна також, пройшовши курс процедур пресотерапії. Клієнт надягає спеціальний костюм, через який подається стиснене повітря з апарата. Тиск і періоди подачі повітря регулюються індивідуально. Така методика покращує приплив крові до м'язів і підшкірній клітковині, розширює судини. У результаті покращується метаболізм і лімфовідтік, усувається набряклість, зменшуються обсяги тіла, зміцнюються м'язи, шкіра стає пружною і гладенькою.

дівчина проходить процедуру пресотерапії Пресотерапія

Ручні масажі та обгортання також сприяють розщепленню жирових відкладень, усуненню надмірної ваги, підтягують шкіру, покращують контури тіла.

 

Дієта

У тому, як зменшити стегна в домашніх умовах і вже за тиждень зміцнити м'язи, вам допоможе наступний комплекс вправ:

Як такої дієти для схуднення в стегнах не існує. У даному випадку можна застосувати все те, що зазвичай рекомендується для усунення зайвої ваги, а саме:
  • пити велику кількість води;
  • відмовитися від кондитерських виробів;
  • виключити вживання борошняних виробів;
  • табу на солодкі газовані напої;
  • вживати багато фруктів, овочів, зелені;
  • виключити жирні сорти м'яса;
  • відмовитися від смаженої та копченої їжі.
метр для вимірювання обсягів тіла

Не забувайте - основний обсяг їжі має бути у першій половині дня, а також, щоб скинути непотрібні кілограми скоротіть денну кількість споживаних калорій на 20% і намагайтеся харчуватися дрібно (4-5 разів на день).

 

Вправи для зменшення стегон

У тому, як зменшити стегна в домашніх умовах і вже за тиждень зміцнити м'язи, вам допоможе наступний комплекс вправ:

Вправа 1

Станьте так, щоб ноги були на ширині плечей, а руки витягнуті над головою, виконайте присідання, якомога глибше і нижче, потім нахиліться, руки при цьому залишаються у вихідному положенні. Виконайте вправу 20-25 разів.

Вправа 2

Станьте прямо, ноги на ширині плечей, поперек злегка прогнутий. Робіть широкі випади вперед на кожну ногу, переносячи на неї центр ваги, потім сядьте на цю ногу, трохи затримайтеся і поверніться у вихідне положення. На кожну ногу зробіть 10-15 повторів.

Вправа 3

Станьте прямо, зігніть одну ногу у коліні і відведіть ву бік, потім опустіть. Теж повторіть іншою ногою. Повторюйте вправу по 20 разів на кожну ногу.

Існує ще чимало корисних і ефективних вправ, які можна знайти в інтернеті і скласти для себе добірку з тих, що більше сподобаються. Виконувати їх слід в 2-3 підходи. Фізичні навантаження бажано бирати «до душі», так, щоб займатися з задоволенням. Це можуть бути танці, біг, їзда на велосипеді, плавання, стрибки зі скакалкою, головне - це регулярність.

Ну, а якщо ви все ж схиляєтеся до салонних процедур, телефонуйте і записуйтеся до центрів «Люменіс», де фахівці з великим досвідом роботи допоможуть вам стати красивішими і здоровішими.