Манікюр і педикюр завершують гармонійний образ доглянутої людини. Деякі жінки надають перевагу коротким нігтям, інші - більш довгим, треті вдаються до нарощування, але всі розуміють наскільки  красиво виглядають охайні та доглянуті ручки. Окрім краси нігтів. ніжна і тонка шкіра рук потребує захисту та догляду. Щоденне нанесення живильного крема -  необхідна умова догляду за руками та збереження цілісності шкірного покриву. Тріщини на тильній стороні долоні не тільки псують вигляд рук, але є відкритими воротами для інфекції. Зробити манікюр в Києві можна в салонах мережі «Люменіс».

https://www.youtube.com/embed/z2orwWeeOe4?rel=0&autoplay=1&mute=1

А наші ніжки, які потерпають від високих підборів, незручного взуття та довгих походів по магазинах! До речі, зробити педикюр в Києві варто не тільки, аби підкреслити красу пальчиків і стопи. Це необхідна процедура для здоров'я організму. На стопі людини розташована велика кількість нервових закінчень і точок, які впливають на різні органи тіла. Під час очищення стопи від натоптишів і грубої шкіри, відбувається вплив на весь організм, поліпшується циркуляція крові, шкіра починає «дихати». «Краса до кінчиків нігтів» - цей вислів міцно увійшов у повсякденний лексикон. Краса нігтів завжди свідчила про досконалість і впевненості в собі.

Ефект після манікюру:

 • рівно підпиляні нігті
 • відсутність задирок і сухої шкіри
 • зволожена шкіра рук

Ефект після педикюру:

 • ідеально підрізані нігті
 • відсутність грубої шкіри на пальцях
 • гладенька шкіра стоп

Навіть чоловіки все частіше довіряють свої руки професіоналам, розуміючи, що недоглянуті руки - це не естетично. В Центрі лазерної епіляції та косметології «Люменіс» вам запропонують:

 • класичний (обрізний) манікюр і педикюр;
 • апаратний манікюр і педикюр
 • медичний подологічний педикюр

манікюр фото

Якщо ви мрієте про красивий манікюр і гладеньке покриття, що триматиметься довго, ми пропонуємо вам - SHELLAC (Шеллак) від фірми «CND»! Лак Shellac створений для всіх, хто цінує свій час. Це бездоганний, сучасний манікюр, який гарантовано забезпечить ідеальне покриття протягом 2 тижні, навіть після взаємодії з агресивним середовищем !!! Шеллак - це лак + гель, він поєднав у собі всі переваги лаку для нігтів і моделюючого гелю. Наноситься на нігті як звичайний лак, сохне в LED лампі 30 секунд як гель, що виключає ризик розмиття при сушінні і - вуаля - блискучі нігті! Покриття Shellac пропонує великий асортимент яскравих соковитих кольорів і такий улюблений багатьма френч. Покриття SHELLAC ідеально підходить для відпустки, відрядження або якогось важливого заходу.

педикюр

ПРИНЦИП ПОКРИТТЯ SHELLAC ПОЄДНАВ В СОБІ ТАКІ ПЕРЕВАГИ:

 • швидке нанесення
 • ідеальна стійкість
 • легке зняття
 • не змащується
 • тримається до 3 тижнів
 • не вимагає запила нігтів

Якщо Ви зробили гелеві нігті, а потім вирішили зняти їх, шеллак полегшить реабілітаційний період. Ви можете не спилювати до кінця гель, а трохи запиливши його, нанести Shellac. Поступово частина нігтя, на якій залишився гель, відросте і зріжиться і Ви легко та безболісно повернетеся до натуральних нігтів. Якщо Ви захочете змінити колір, сміливо можете наносити зверху свій звичайний лак, і потім знімати його рідиною для зняття лаку, покриття шеллак не зіпсується. Ніякої обов'язкової корекції, ніякого відшаровування, ніякого сколювання і змазування.

Це ідеальний манікюр, довговічний та красивий. Всі проблеми, пов'язані з манікюром залишилися в минулому. Shellac поєднав в собі все найкраще від лаку і гелю. Ваше уявлення про манікюр повністю зміниться!

маникюр ногтей 

! ИДЕАЛЬНО ПОЄДНУВАТИ МАНІКЮР І ПЕДИКЮР ЗТАКИМИ ПРОЦЕДУРАМИ:
 

Манікюр

Педикюр

Центри, в яких проводять манікюр і педикюр:

ст.м. Лук'янівська, вул. Юрія Іллєнка, 51Б; тел. 067 411 99 11
ст.м. Шулявська вул. Вадима Гетьмана, 1, тел. 067 236 77 88

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 3.93[34 Голосів]