Манікюр і педикюр завершують гармонійний образ доглянутої людини. Деякі жінки надають перевагу коротким нігтям, інші - більш довгим, треті вдаються до нарощування, але всі розуміють наскільки  красиво виглядають охайні та доглянуті ручки. Окрім краси нігтів. ніжна і тонка шкіра рук потребує захисту та догляду. Щоденне нанесення живильного крема -  необхідна умова догляду за руками та збереження цілісності шкірного покриву. Тріщини на тильній стороні долоні не тільки псують вигляд рук, але є відкритими воротами для інфекції. Зробити манікюр в Києві можна в салонах мережі «Люменіс».

https://www.youtube.com/embed/z2orwWeeOe4?rel=0&autoplay=1&mute=1

А наші ніжки, які потерпають від високих підборів, незручного взуття та довгих походів по магазинах! До речі, зробити педикюр в Києві варто не тільки, аби підкреслити красу пальчиків і стопи. Це необхідна процедура для здоров'я організму. На стопі людини розташована велика кількість нервових закінчень і точок, які впливають на різні органи тіла. Під час очищення стопи від натоптишів і грубої шкіри, відбувається вплив на весь організм, поліпшується циркуляція крові, шкіра починає «дихати». «Краса до кінчиків нігтів» - цей вислів міцно увійшов у повсякденний лексикон. Краса нігтів завжди свідчила про досконалість і впевненості в собі.

Ефект після манікюру:

 • рівно підпиляні нігті
 • відсутність задирок і сухої шкіри
 • зволожена шкіра рук

Ефект після педикюру:

 • ідеально підрізані нігті
 • відсутність грубої шкіри на пальцях
 • гладенька шкіра стоп

Навіть чоловіки все частіше довіряють свої руки професіоналам, розуміючи, що недоглянуті руки - це не естетично. В Центрі лазерної епіляції та косметології «Люменіс» вам запропонують:

 • класичний (обрізний) манікюр і педикюр;
 • апаратний манікюр і педикюр
 • медичний подологічний педикюр

манікюр фото

Якщо ви мрієте про красивий манікюр і гладеньке покриття, що триматиметься довго, ми пропонуємо вам - SHELLAC (Шеллак) від фірми «CND»! Лак Shellac створений для всіх, хто цінує свій час. Це бездоганний, сучасний манікюр, який гарантовано забезпечить ідеальне покриття протягом 2 тижні, навіть після взаємодії з агресивним середовищем !!! Шеллак - це лак + гель, він поєднав у собі всі переваги лаку для нігтів і моделюючого гелю. Наноситься на нігті як звичайний лак, сохне в LED лампі 30 секунд як гель, що виключає ризик розмиття при сушінні і - вуаля - блискучі нігті! Покриття Shellac пропонує великий асортимент яскравих соковитих кольорів і такий улюблений багатьма френч. Покриття SHELLAC ідеально підходить для відпустки, відрядження або якогось важливого заходу.

педикюр

ПРИНЦИП ПОКРИТТЯ SHELLAC ПОЄДНАВ В СОБІ ТАКІ ПЕРЕВАГИ:

 • швидке нанесення
 • ідеальна стійкість
 • легке зняття
 • не змащується
 • тримається до 3 тижнів
 • не вимагає запила нігтів

Якщо Ви зробили гелеві нігті, а потім вирішили зняти їх, шеллак полегшить реабілітаційний період. Ви можете не спилювати до кінця гель, а трохи запиливши його, нанести Shellac. Поступово частина нігтя, на якій залишився гель, відросте і зріжиться і Ви легко та безболісно повернетеся до натуральних нігтів. Якщо Ви захочете змінити колір, сміливо можете наносити зверху свій звичайний лак, і потім знімати його рідиною для зняття лаку, покриття шеллак не зіпсується. Ніякої обов'язкової корекції, ніякого відшаровування, ніякого сколювання і змазування.

Це ідеальний манікюр, довговічний та красивий. Всі проблеми, пов'язані з манікюром залишилися в минулому. Shellac поєднав в собі все найкраще від лаку і гелю. Ваше уявлення про манікюр повністю зміниться!

маникюр ногтей 

! ИДЕАЛЬНО ПОЄДНУВАТИ МАНІКЮР І ПЕДИКЮР ЗТАКИМИ ПРОЦЕДУРАМИ:
 

Манікюр
Назва послуги Тривалість
Процедура
Ціна
60 хв 250 грн
60 хв 300 грн
60 хв 200 грн
40 хв 350 грн
15 хв 40 грн
10-15 хв грн
10 хв 50 грн
30 хв 40 грн
30 хв 100 грн
15 хв 10 грн
15 хв 15 грн
15 хв 10 грн
120 хв 500 грн
90 хв 400 грн
30 хв 100 грн
30 хв 100 грн
30 хв 250 грн
Педикюр
Назва послуги Тривалість
Процедура
Ціна
90 хв 800 грн
90 хв 700 грн
60-90 мин 550 грн
30 хв 250 грн
40 хв 350 грн
40-60 хв 400 грн

Центри, в яких проводять манікюр і педикюр:

ст.м. Лук'янівська, вул. Юрія Іллєнка, 51Б; тел. 067 411 99 11
ст.м. Шулявська вул. Вадима Гетьмана, 1, тел. 067 236 77 88

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 3.93[34 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore