Люменис

Масаж для тілаShow more
Назва послуги Тривалість
Процедура
Ціна
90 хв 700 грн
60 хв 550 грн
20 хв 200 грн
30 хв 300 грн
20 хв 200 грн
20 хв 200 грн
20 хв 200 грн
30 хв 300 грн
20 хв 200 грн
60 хв 600 грн
20 хв 200 грн
30 хв 400 грн
20 хв 200 грн
60 хв 700 грн
30 хв 500 грн
20 хв 300 грн
60 хв 550 грн
60 хв 550 грн
60 хв 550 грн

Центри, в яких проводять процедури:

Всі
Лівий берег
Правий берег
Close
Заказать звонок
Имя*
Контфктный телефон:*
Салон:*
Салон
Я даю согласие на обработку моих персональных данных
Отправить

Класичною і необхідною процедурою по догляду за тілом є масаж. Ціни у Києві в центрах лазерної епіляції та косметології «Люменіс» найвигідніші і доступні, при цьому наші фахівці - досвідчені й кваліфіковані. Вони володіють всіма техніками - від оздоровчого масажу до екзотичного (із застосуванням бамбукових паличок, нефритових сфер, спеціальних каменів та інших пристосувань). Масажі забезпечують організму здоров'я, приплив сил та енергії, а також корекцію фігури і ліфтинг-ефект шкіри.

Масаж необхідний у будь-якому віці. Це та сама процедура, яка впливає, як на зовнішність, так і на здоров'я, він практично не має протипоказань, а користь від масажу важко переоцінити. За допомогою даної процедури можна позбутися целюліту, надмірної ваги, м'язового спазму, синдрому хронічної втоми, невролгіі, а також підтягнути шкіру. Демократична ціна ручного масажу в Києві робить процедуру однією з найпопулярніших і затребуваних косметологічних послуг по догляду за тілом.

Масаж надає не тільки естетичного ефекту, але і потужного психо-емоційного впливу. Під час процедури пацієнт отримує розслаблення і задоволення. Такі методики, як класичний і інструментальний масаж, дійсно забезпечують релакс і насолоду. Антицелюлітний, спортивний і медовий масажі можуть викликати деякий дискомфорт у пацієнта за рахунок інтенсивного механічного впливу, проте, ці техніки дають такі результати, які можуть зрівнятися за ефективністю з найсучаснішими апаратними методиками.

Ручний масаж у Києві - це розумна ціна і чудові результати. Незважаючи на появу дорогих інноваційних методик, масажі були і залишаються базовою процедурою по догляду за тілом. Вони забезпечують такі важливі результати, як поліпшення кровообігу й обміну речовин, тонусу м'язів і судин, прискорення лімфовідтіку, що сприяє зменшенню набряклості, вирівнюванню рельєфу шкірних покривів і, що найголовніше, підвищенню енергетичного потенціалу організму. Які б процедури Ви не робили, жодна з них не зможе замінити ручний масаж. Приходьте до наших фахівців до центрів лазерної епіляції та косметології «Люменіс» і отримуйте задоволення і користь.

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.17[41 Голосів]
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться