Люменис

Ламінування вій - це надання віям красивого вигину, що візуально подовжує їх. В нашому салоні ця процедура проводиться із застосуванням професійної австрійської косметики RefectoCil. За 80 років існування бренду, чудову якість продукції оцінили мільйони споживачів в більш ніж 50 країнах світу. В складі засобів для завивки є колаген, цистеїн і кератин, таким чином, в процесі ламінування вії отримують догляд. Процедура не знебарвлює та не пошкоджує їх, а за рахунок збагачення поживними речовинами, активізується зростання вій.

Для досягнення кращого ефекту, на останньому етапі процедури, на вії наноситься фарба RefectoCil. Після ламінування лусочки відкриті, тому фарба буде триматися приблизно 50-80 днів. Допустимий інтервал між процедурами - 2 місяці.

В результаті обсяг і щільність вій збільшується на 30%, вони виглядають густими, довгими, блискучими і абсолютно натуральними. Процедура повністю безпечна. Тривалість - 50 хвилин.

 

 

Перманентне ламінування вій включає :

  • демакіяж очей
  • обезжирення вій
  • вибір вигину вій
  • нанесення перманентного складу LashPerm
  • нанесення фіксуючого складу Neutralizer
  • фарбування після ламінування

Нарощування вій

Декілька порад з нарощування вій. Скільки можна носити нарощені вії? По мірі того, як власні вії випадають, штучні вії теж рідшають. Саме тому для збереження ідеального образу необхідно приходити до майстра на корекцію. Залежно від особливостей організму, термін між візитами до фахівця становить 3-5 тижнів. Також рекомендується давати натуральним віям «відпочинок», роблячи перерви між сеансами нарощування. Під час корекції майстер приклеює нові вії на місце тих, що випали.

Що може стати причиною дострокової втрати нарощених вій? Хронічні захворювання, нервове перенапруження, зміни і стрибки гормонального фону, сезонний авітаміноз, алергічні реакції, захворювання слизової очей, стрес на роботі чи навчанні, неправильне харчування - ось причини, за якими вії починають випадати.

Чи потрібно підфарбовувати нарощені вії тушшю? Зазвичай, в цьому немає потреби, адже синтетичні вії виглядають об'ємними та пишними самі по собі. Однак, якщо ви хочете ще більше підкреслити їх за допомогою туші, не використовуйте водостійку - вона може нашкодити волоскам. Для зняття макіяжу не рекомендується користуватись засобами на основі олії.Уникайте занадто часто доторкатися до нарощених вій - це скорочує термін їх «життя».

Центри, в яких проводять ламінування вій:

Всі
Лівий берег
Правий берег
Close
Заказать звонок
Имя*
Контфктный телефон:*
Салон:*
Салон
Я даю согласие на обработку моих персональных данных
Отправить

Центр, в якому проводять нарощування вій:

Всі
Лівий берег
Правий берег
Close
Заказать звонок
Имя*
Контфктный телефон:*
Салон:*
Салон
Я даю согласие на обработку моих персональных данных
Отправить

Ламінування війShow more
Назва послуги Тривалість
Процедура
Ціна
60 хв 800 грн

Нарощування війShow more
Назва послуги Тривалість
Процедура
Ціна
120 мин 490 грн
120 хв 570 грн
150 хв 620 грн
90 хв 540 грн
150 хв 680 грн
90 мин 600 грн
180 хв 730 грн
120 хв 650 грн
210 хв 800 грн
150 мин 720 грн
30 мин 100 грн

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.13[64 Голосів]
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Записаться