Люменис

Лазерна подологіяShow more
Назва послуги Тривалість
Процедура
Ціна
30 хв 150 грн
50 хв 600 грн

Центри, в яких проводять процедуры:

Однією з найбільш ефективних методик лікування грибка нігтів є лазерна подологія у Києві. Ціни на процедури у центрах лазерної епіляції та косметології «Люменіс» найнижчі. У нас клієнти можуть пройти доступні і якісні процедури на сучасному обладнанні і вже за 5-7 сеансів повністю позбутися грибка.

Дане захворювання є не тільки естетичним дефектом. Треба пам'ятати, що, якщо грибок нігтів не лікувати на ранніх стадіях, то нігтьова пластина може повністю зруйнуватися, а захворювання може вразити і сусідні нігті. Також є велика ймовірність ускладнення у вигляді грибка шкіри. Тому, при перших симптомах слід звернутися до фахівця. Як зрозуміти, що у Вас грибок нігтя? Нігтьова пластина змінює колір, з'являється жовто-коричневий відтінок, нігтьова пластина розшаровується або потовщується, під нею утворюється товстий роговий шар. Можуть з'явитися свербіж і неприємний запах. Всі ці ознаки свідчать про патологічні зміни, які вимагають лікування. Вартість лазерної подології невелика, тому не варто відкладати візит до лікаря, а негайно вживати заходів.

Лікування грибка нігтів у Києві в центрах «Люменіс» проводиться за допомогою неодимового лазера. Процедури проходять абсолютно безболісно. Лазерний промінь діє виключно на пошкоджені тканини і не зачіпає здорові зони. Якщо почати курс процедур вчасно, то, відповідно, ціна лазерної подології буде значно нижче, адже у такому випадку знадобиться мінімальна кількість сеансів. Приходьте до наших центрів та усувайте проблему швидко, без болю і негативних наслідків.

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 3.72[9 Голосів]