Лікування та видалення мозолів на пальцях ніг, ступнях - процедура, що вимагає професійного підходу. Мозолі - вкрай болюче та естетично непривабливе явище, які з'являються в результаті тривалого тертя або тиску. Лікування мозолів в Києві - це ефективні методики та використання сучасного обладнання. Фахівці косметологічного центру в Києві мають вищу медичну освіту, це гарантує якість і безпеку послуг, що надаються. Всі процедури проводяться в стерильних умовах, що зводить ризик запалень до нуля. Після лікувальних процедур в Києві ваші ніжки стануть доглянутими та ніжними, а хода - граціозною!

Самолікування може призвести до виникнення запалень, тому видалення натоптишів на ступнях і пальцях ніг необхідно довіряти тільки фахівцям з медичною освітою.

Види мозолів

лікування й видалення мозолівМозолі класифікують залежно від товщини і змісту. Водяні або мокрі мозолі це міхур, що наповнений лімфою. Виникають вони в результаті тривалого механічного впливу на шкіру (тертя) і є найболючішими, неприємними і важковиліковними. Категорично не можна зривати прозорі бульбашки, оскільки в ранку може потрапити інфекція. Якщо бульбашки вчасно не вилікувати, продовжуючи піддавати їх тертю, то з часом вони стануть сухими й пустять «корінці» в глибокі шари шкіри. Досить трудомісткий і тривалий процес, що не допускає самодіяльності - видалення сухих мозолів на ступнях і пальцях ніг. Але найбільше проблем доставляє видалення застарілих натоптишів. Лікування сухих і стрижневих мозолів на пальцях ніг і ступнях в Києві проводиться з використанням сучасного обладнання та ефективних методик і препаратів. 

Профілактика

Для запобігання появи натоптишів і стрижневих мозолів подологи рекомендують:

  • дотримуватися правил гігієни;
  • використовувати доглядаючу косметику для ніг;
  • носити зручне взуття за розміром;
  • використовувати ортопедичні устілки;
  • видаляти ороговілу шкіру на стопах.

Звичайно, завдяки сучасним методикам вилікувати мозолі на пальцях ніг і ступнях сьогодні можна швидко і без побічних ефектів, але краще все ж запобігти їх появі, адже при відсутності своєчасного лікування можуть з'явитися більш глобальні проблеми, пов'язані із захворюванням суглобів.


Додати відгук
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться