Лікування та видалення мозолів на пальцях ніг, ступнях - процедура, що вимагає професійного підходу. Мозолі - вкрай болюче та естетично непривабливе явище, які з'являються в результаті тривалого тертя або тиску. Лікування мозолів в Києві - це ефективні методики та використання сучасного обладнання. Фахівці косметологічного центру в Києві мають вищу медичну освіту, це гарантує якість і безпеку послуг, що надаються. Всі процедури проводяться в стерильних умовах, що зводить ризик запалень до нуля. Після лікувальних процедур в Києві ваші ніжки стануть доглянутими та ніжними, а хода - граціозною!

Самолікування може призвести до виникнення запалень, тому видалення натоптишів на ступнях і пальцях ніг необхідно довіряти тільки фахівцям з медичною освітою.

Види мозолів

лікування й видалення мозолівМозолі класифікують залежно від товщини і змісту. Водяні або мокрі мозолі це міхур, що наповнений лімфою. Виникають вони в результаті тривалого механічного впливу на шкіру (тертя) і є найболючішими, неприємними і важковиліковними. Категорично не можна зривати прозорі бульбашки, оскільки в ранку може потрапити інфекція. Якщо бульбашки вчасно не вилікувати, продовжуючи піддавати їх тертю, то з часом вони стануть сухими й пустять «корінці» в глибокі шари шкіри. Досить трудомісткий і тривалий процес, що не допускає самодіяльності - видалення сухих мозолів на ступнях і пальцях ніг. Але найбільше проблем доставляє видалення застарілих натоптишів. Лікування сухих і стрижневих мозолів на пальцях ніг і ступнях в Києві проводиться з використанням сучасного обладнання та ефективних методик і препаратів. 

Профілактика

Для запобігання появи натоптишів і стрижневих мозолів подологи рекомендують:

  • дотримуватися правил гігієни;
  • використовувати доглядаючу косметику для ніг;
  • носити зручне взуття за розміром;
  • використовувати ортопедичні устілки;
  • видаляти ороговілу шкіру на стопах.

Звичайно, завдяки сучасним методикам вилікувати мозолі на пальцях ніг і ступнях сьогодні можна швидко і без побічних ефектів, але краще все ж запобігти їх появі, адже при відсутності своєчасного лікування можуть з'явитися більш глобальні проблеми, пов'язані із захворюванням суглобів.


Додати відгук