Жіночі вусики зазвичай представляють собою ледь помітний пушок. Однак у багатьох жінок вони бувають темні і жорсткі. І це справжня проблема, тому що такий дефект псує навіть привабливе личко. Як прибрати вусики у жінок, щоб шкіра залишилася гладенькою і не з'явилося подразнення, розповімо у нашій статті.

Зміст:

Чому ростуть вусики над верхньою губою

Спочатку розповімо про те, чому у жінок над верхньою губою росте волосся. Насправді пушковий волосяний покрив на тілі з'являється ще у дитинстві та виконує важливі захисні функції: нормалізує теплообмін і роботу сальних залоз. Якщо ж волосся на жіночому тілі темне, довге і грубе, то можна говорити про збої у роботі організму або інших причинах.

Як видалити волосся над верхньою губою, який спосіб обрати буде залежати від причини його появи.

Лазерна епіляція вусиків

Найбільш ефективним способом видалення небажаного волосся, у тому числі і над верхньою губою, є лазерна епіляція. Сьогодні цей спосіб дуже популярний і затребуваний, як у жінок, так і у чоловіків. Чому? За його незаперечні переваги перед усіма іншими методами видалення волосся.

Переваги лазерної епіляції

Лазерна епіляція верхньої губи триває усього 5 хвилин. І отже, усього за 6-8 сеансів, можна повністю позбутися небажаного волосся у цій зоні.

На відміну від таких методик, як воскова депіляція і депіляція цукровою пастою (шугарінг), лазерна епіляція вусиків цілком комфортна для клієнта процедура, яка не викликає врослого волосся, синців і почервоніння.

Особливості лазерної епіляції вусиків

Головною особливістю є те, що зона над верхньою губою є гормонозалежною, тому досить важко чітко встановити необхідну кількість сеансів. На першій консультації фахівець визначить тип волосся, тип шкіри, врахує інші специфічні моменти - вік клієнта, наявність хронічних захворювань і т.інш., після чого зможе більш точно сказати, скільки потрібно процедур лазерної епіляції вусиків.

 

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ ? Не пізніше, ніж за 12 годин до процедури потрібно поголити зону над верхньою губою і не наносити ніяких косметологічних засобів (кремів, лосьйонів та інш.).

За допомогою діодного лазера можна домогтися найбільш вдалих результатів, причому на будь-якому фототипі шкіри і практично на всіх типах волосся, крім пушкового, сивого і світлого. Тому, якщо стоїть питання «як прибрати пушок над верхньою губою», то знадобиться шукати інший спосіб.

Протипоказання

Незважаючи на вагомі переваги, лазерна епіляція має протипоказання:


  • Онкологічні новоутворення
  • Цукровий діабет
  • Період вагітності і лактації
  • Порушення в роботі серцево-судинної системи
  • Будь-які інфекційні та запальні процеси у стадії загострення
  • Прийом антибіотиків тетрациклінового ряду і фторхінолонів
  • Аутоімунні захворювання
  • Механічні пошкодження шкірного покриву в зоні верхньої губи
  • Вік до 18 років

У виняткових випадках, за медичними показаннями, такими, як гірсутизм, позбутися вусиків дівчині підлітку можна і у 15 років. Можливо провести процедуру лазерної епіляції, тільки необхідна письмова згода батьків або опікуна. Також допускається їх присутність під час процедури.

 

ВАЖЛИВО: Якщо у зоні верхньої губи було хірургічне втручання, Вам слід відкласти лазерну епіляцію на 3 місяці.

Як прибрати вусики над губою в домашніх умовах

Звичайно, якщо з яких-небудь причин Ви не маєте можливості йти до салону краси, можна прибрати вусики в домашніх умовах.

 

 

 

 

У статті ми розповіли, як видалити волосся над верхньою губою домашніми і салонними способами. Обирайте для себе сучасні безпечні методи, звертайтеся до досвідчених косметологів і будьте красиві.


Додати відгук
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться