Люменис

Догляд GeneO+

Процедура, що підходить всім!

Догляд GeneO+ - це процедура омолодження, освітлення, зволоження та поліпшення якості шкіри клієнтам будь-якого віку і з будь-яким фототипом. Для процедур GeneO+ не потрібна спеціальна підготовка, вони відрізняються високим рівнем комфорту і не мають періоду реабілітації. На відміну від деяких процедур лазерной косметології, GeneO + можна проводити на шкірі будь-якого кольору і є ідеальною процедурою для літнього періоду, оскільки не вимагає утримуватися від сонця.

GeneO+ від компанії Pollogen (Ізраїль) є сучасною платформою, за допомогою якої проводяться косметологічні процедури для омолодження та оздоровлення шкіри. У цьому невеликому апараті міститься чотири модулі з різними функціями. Використовувати їх можна як окремо, так і комбінуючи під час сеансу. Також добрий результат дає поєднання апаратних методик з іншими процедурами. За один сеанс клієнт отримує три унікальні процедури та апаратний масаж.

 

АКЦІЙНА ПРОПОЗИЦІЯ!

Де у Києві зробити догляд GeneO+:

Всі
Лівий берег
Правий берег
Close
Заказать звонок
Имя*
Контфктный телефон:*
Салон:*
Салон
Я даю согласие на обработку моих персональных данных
Отправить

GeneO + від компанії Pollogen (Ізраїль) являє собою сучасну платформу, за допомогою якої проводяться косметологічні процедури для омолодження та оздоровлення шкіри. У цьому невеликому апараті міститься три модуля з різними функціями. Використовувати їх можна як по-окремо, так й комбінуючи під час сеансу. Також хороший результат дає поєднання апаратних методик з іншими процедурами. За один сеанс клієнт отримує три унікальних процедури та апаратний масаж.

Модулі апарату GeneO+

До платформи підключаються наступні модулі:

TriPollar- під час процедури з цим модулем, в дермі активно виробляються молоді волокна колагену. Внаслідок цього, навіть глибокі зморшки стають менш вираженими, шкіра підтягується, контур обличчя стає більш чітким. Також відбувається радикальне омолодження зони навколо очей.

OxyGeneo - з його допомогою виконується глибоке якісне очищення шкіри, дбайливий пілінг та видалення відмерлих клітин, а також насичення шкіри біоактивними компонентами й киснем. Після 30 років капіляри стають крихкими, менш проникними. Це призводить до того, що шкіра страждає від кисневого голодування, стає менш пружною, обвисає, на ній з'являються зморшки. Оксигенація на апараті Geneo + проводиться за допомогою живильного біогеля, який проникає в глибокі шари шкіри.

UltraSound- даний модуль застосовується в поєднанні з біоактивним гелем, який живить і зволожує шкіру, проникаючи до глибоких шарів дерми.

На додаток, за допомогою апарату можна проводити процедуру NeoMassage. Це приємний розслабляючий масаж, метою якого є приведення м'язів в тонус, робота зі спазмованними м'язами, лімфодренаж, позбавлення від набряків, посилення обміну речовин і кровообігу.

Результати процедур на апараті GeneO + в центрі «Люменіс»

Завдяки комплексному впливу рукояток платформи можна досягти такого ефекту:

 • моментальне перетворення шкіри;
 • глибоке зволоження;
 • усунення дрібних мімічних зморшок;
 • звуження пор, зниження надлишкової жирності шкіри;
 • очищення й насичення вітамінами;
 • усунення тьмяного кольору обличчя, набряків та синців під очима;
 • освітлення або повне усунення пігментації;
 • підтяжка контуру обличчя.

Як проходить сеанс на апараті GeneO +

Радіохвильовий ліфтинг TriPollar сприяє моментальній підтяжці шкіри, а також її рівномірному прогріванню за допомогою активних електродів апарату. Технологія є запатентованою, являє собою подачу енергії одразу з трьох точок без ризику пошкодити шкіру. Завдяки глибокому нагріванню, в товщі дерми утворюються молоді волокна колагену та еластину, шкіра підтягується, стає більш пружною й свіжою.

Процедура відбувається без ризику перегріву шкіри - адже апарат оснащений спеціальним датчиком температури. Як тільки вона перевищує допустиме значення, система автоматично припиняє подачу енергії.

OxyGeneo – насичення шкіри киснем, її очищення та підживлення корисними речовинами (оксигенація).

Дана методика дозволяє провести безін'єкційна карбоксітерапіі, мікропілінг та наситити шкіру біоактивними речовинами. Під час неї використовується спеціальні капсули Capsugen та поживний гель, який наноситься на шкіру. Ці речовини вступають в реакцію, виділяючи крихітні бульбашки вуглекислого газу. Під впливом ультразвуку, в тканинах підвищується кількість кисню, збільшується кровообіг і клітинний метаболізм.

Капсула відлущує верхній ороговілий шар шкіри. Вона стає більш гладенькою, сяючою та молодою. Після чого відбувається очищення шкірного покриву, та насичення його поживними речовинами. Поживний гель є в двох варіантах: NeoRevive - для омолодження, та NeoBright - для усунення легкої пігментації й освітлення та гель для лікування жирної шкіри.

Дія процедури: омолодження, освітлення шкіри, усунення дрібних зморшок, вирівнювання рельєфу шкіри.

Процедуру UltraSound спеціаліст починає після прогріву та ліфтингу. Так називається швидка доставка біологічно активних поживних речовин в товщу шкіри. Ця процедура давно відома в медицині під назвою сонофорез. Ультразвук впливає на роговий шар шкіри, внаслідок чого підвищується його проникність. На відміну від звичайної косметичної процедури, коли живильний крем знаходиться тільки на поверхні, в даному випадку глибокі шари шкіри отримують харчування. Під час сеансу фахівець підбирає засобив індивідуальному порядку, залежно від типу та стану шкіри клієнта.

Переваги комплексу процедур GeneO +

Цей комплекс може проводитися як в теплу, так й в холодну пору року. Процедури призначені для клієнтів з будь-яким типом шкіри. Сеанс триває 60-80 хвилин комфортно для клієнта, з дотриманням всіх необхідних правил гігієни та асептики. Рельєф шкіри вирівнюється, завдяки чому на ній особливо добре тримається святковий макіяж. Реабілітаційний період не потрібний, відразу після процедур можна вести звичайний спосіб життя.

Протипоказання для сеансів на апараті GeneO +

Незважаючи на безпеку і ефективність даної процедури, існує ряд протипоказань до неї:

 • Онкологічні захворювання - актуальні або в стані ремісії. Також протипоказанням до процедури є наявність новоутворень, які трансформуються в онкологічні
 • Важкі захворювання серцево-судинної або нервової систем
 • Наявність в зоні проведення процедури металевих імплантантів (крім зубних), а також золотих ниток
 • Порушення в роботі імунної системи (ВІЛ)
 • Вагітність або годування груддю
 • Ураження та захворювання шкіри в області, де планується проведення процедур. До них відноситься висип будь-якого характеру, опіки, акне в активній стадії, псоріаз, герпес.
 • Особливо уважними слід бути тим клієнтам, шкіра яких схильна до появи акне. Після процедур можливі прояви короткочасних висипань.

Реабілітаційний період GeneO +

Реабілітація відсутня. Фахівці  центру «Люменіс» Київ після процедури рекомендують:

 • використовувати зволожуючий крем з високим фактором захисту від сонячного випромінювання (не менше 50);
 • кілька днів уникати відвідування сауни, лазні;
 • не засмагати на сонці, виключити відвідування солярію.

Ефект від процедури на платформі GeneO + зберігається кілька днів. Для досягнення стійких результатів рекомендується поєднувати сеанси на даному апараті з іншими процедурами в центрі лазерної епіляції та косметології «Люменіс».

Ціни

Закрити
Видалити все
Запис на прийом
Назад
Замовити дзвінок
Ім'я*
Контфктный телефон*
Салон*
Салон
Show list salon
Загальна сума:
Далі
Відправити

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.72[9 Голосів]
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться