лазерна епіляція зони обличчя чоловіка

Мабуть, абсолютно безболісного способу видалення небажаного волосся не існує. Хіба що, гоління, але такий метод найбільш ненадійний і неефективний. Вже на другий-третій день після використання бритви на шкірі з'являється щетина, яка свербить. А у деяких зонах тіла, наприклад, в області бікіні, гоління часто викликає сильне подразнення. Непогані результати дають шугарінг і воскова депіляція, проте такі методи досить болючі і викликають вростання волосся. Сьогодні найпрогресивнішим методом вважається лазерна епіляція, остільки тільки вона дає максимальні результати, але багатьох цікавить, чи боляче робити лазерну епіляцію? Адже лазер асоціюється з руйнівною дією і тому клієнти побоюються йти на таку процедуру. Прочитайте нашу статтю, щоб точно знати які відчуття можуть бути під час сеансу і чому.

ЗМІСТ:

окуляри для процедур лазерної епіляції

Лазерна епіляція - боляче чи ні?

Будь-які фізичні відчуття дуже індивідуальні - все залежить від больового порогу. У разі, коли одна людина буде корчитися від болю, наприклад, при переломі, для іншого ці відчуття здаватиметься цілком стерпними. Щоб точно розуміти боляче чи ні робити лазерну епіляцію, її потрібно зробити, оскільки чужі відчуття не можуть бути достовірними.

Можна зробити кілька пробних імпульсів, щоб зрозуміти, як Ви сприймаєте лазерний вплив. Якщо буде некомфортно і Ваші відчуття будуть неприємними, попросіть лікаря нанести знеболюючий крем або спрей.

 

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ? Записуючись до салону, обов'язково скажіть адміністратору, що буде застосовуватися анестезія. У цьому випадку для Вас потрібно буде відвести більше часу.

Які чинники впливають на відчуття

За статистикою, більшість пацієнтів під час процедури лазерної епіляції відчувають легке поколювання, або просто тепло. Але деякі все ж говорять про больові відчуття. Які фактори, крім больового порогу, можуть впливати на це:

  • вид лазера;
  • кваліфікація лікаря, який проводить процедуру;
  • зона, яка піддається обробці.

Розглянемо докладніше всі ці пункти. Що стосується виду лазера, то апарати останнього покоління - це діодні лазери, при створенні яких були враховані всі недосконалості попередніх лазерних апаратів. Наприклад, рубінові - перші косметологічні лазери для епіляції - відрізнялися болючою дією. Крім того, процедура, яка проводиться з їх допомогою, була досить тривалою. Все це обумовлено низькою частотою подачі імпульсу. Такі лазери сьогодні вже не використовуються.

головний лікар лазерної епіляції Вусала

ДУМКА ЕКСПЕРТА: Відчуття при лазерній епіляції, як правило, комфортні. Тепло, легке поколювання і нагрівання легко переносяться клієнтами. Виняток - особливо чутлива шкіра. У цих випадках ми завжди використовуємо препарати, які знімають будь-які неприємні відчуття.

Наступним поколінням були александритові лазери, які успішно застосовуються і по сьогоднішній день. Ефективність такого обладнання доведена багаторічним досвідом, з недоліків - апарат працює не на всіх фототипах шкіри, багато клієнтів скаржаться на болісність процедури.

Діодні лазери вважаються «золотим стандартом» видалення небажаного волосся. Клінічні дослідження підтвердили їх безпеку, найвищу ефективність і безболісність проведення процедур.

У деяких моделях використовується вдосконалена система охолодження, є моделі з вакуумним посиленням. Такі технології дозволяють клієнту під час сеансу не відчувати болю. Лазерна епіляція діодним лазером - найбільш комфортна процедура.

 

ВАЖЛИВО:Уважно поставтеся до вибору лікаря - некваліфікований лікар може невірно виставити параметри апарата і травмувати шкіру.

Чому відчуття на різних ділянках тіла можуть відрізнятися

Як відомо, на різних ділянках тіла знаходиться різна концентрація рецепторів, тому однозначно відповісти, чи боляче робити лазерну епіляцію обличчя, бікіні, пахв, рук та ніг, неможливо. В одної людини у різних зонах можуть бути абсолютно не однакові відчуття. Наприклад, у зоні верхньої губи або глибокого бікіні буде боляче, а на ногах і на руках - ні. Гормонозалежні ділянки (губа, інтимні місця), як правило, вимагають знеболення.

Кардинальна відмінність лазерної епіляції від усіх інших методів у тому, що лазер руйнує волосяну цибулину і з часом волосся перестає рости. Таким чином, після повного курсу шкіра набуває бездоганної гладкості і залишається такою мінімум 5-7 років. І це незаперечна перевага лазерної епіляції.

Якщо у Вас залишилися питання або сумніви - записуйтеся на безкоштовну консультацію та детально обговоріть з лікарем все, що Вас цікавить. Приєднуйтесь до мільйонів людей, які обрали лазерну епіляцію і гладеньку, доглянуту шкіру.

Відповіді на типові запитання

✅ Скільки коштує лазерна епіляція❓

Ціна лазерної епіляції коливається від 170 до 2000 грн. Це залежить від зони, яку потрібно обробити, а також від апарата, на якому буде проводитися процедура. Вартість сеансу лазерної епіляції ще залежить від того, чи буде використовуватися знеболювання, це плюс 10% від ціни у прайсі. Консультація наших фахівців - безкоштовна.

⚡ Чи небезпечна лазерна епіляція❓

Лазерна епіляція абсолютно безпечна для здоров'я процедура. Вона не викликає негативних наслідків, таких як опіки, подразнення, алергічні реакції. Дія лазерного променя націлена винятково на волосяний фолікул. Шкірні покриви, внутрішні органи, кровоносна система жодним чином не страждають. Багато хто побоюється, що лазерна епіляція може спровокувати деякі захворювання, у тому числі - зростання онкологічних клітин. Ще раз нагадаємо, що у лазерах використовується червоне випромінювання, яке на відміну від ультрафіолетового, рентгенівського і гамма випромінювань, не шкодить організму і не викликає побічних ефектів.

✋ Чи боляче робити лазерну епіляцію❓

Процедура видалення небажаного волосся за допомогою лазера проходить досить комфортно для клієнта. Під час сеансу відчувається легке поколювання. Однак, якщо людина має низький больовий поріг, особливо в інтимних зонах, можна використовувати місцевий анестетик у вигляді спрею або крему на основі лідокаїну. Щоб зрозуміти свої відчуття, перед першим сеансом можна зробити кілька пробних імпульсів.

⌛ Скільки потрібно сеансів лазерної епіляціі❓

Середній курс лазерної епіляції становить від 8 до 10 процедур. Але, у кожному індивідуальному випадку кількість сеансів може варіюватися. Це залежить від типу шкіри і волосся, інтенсивності росту волосся, гормонального фону та інших факторів. Більш точно може сказати тільки фахівець лазерної епіляції.

⭐️ Чи можна позбутися небажаного волосся назавжди❓

Так, цілком можливо, що після проходження повного курсу лазерної епіляції, волосся припинять своє зростання назавжди. У деяких випадках таке буває. У більшості клієнтів результат зберігається 5-10 років, за умови, що двічі на рік необхідно робити підтримуючу процедуру.

❤️ Який краще лазер для видалення волосся❓

На сьогоднішній день «золотим стандартом» лазерної епіляції є діодний лазер. Це апарат 4-го, останнього покоління лазерів, який було створено спеціально для видалення небажаного волосся на будь-яких частинах тіла і на обличчі. Він безпечний, процедура проходить безболісно, а також діодний лазер забезпечує максимально можливий ефект, при цьому - за мінімальну кількість сеансів. Наприклад, остання модель діодного лазера Lumenis LightSheer Desire дозволяє проводити процедури на всіх фототипах шкіри, включаючи смагляву і незалежно від сезону, а також видаляє не тільки темне, але й русяве і тонке волосся.

Автор статьи
Аскєрова Вусала  (спеціаліст Люменіс) - ЛАЗЕРНАЯ ЭПИЛЯЦИЯ
Спеціаліст в області: ЛАЗЕРНАЯ ЭПИЛЯЦИЯ


Додати відгук
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться