адміністратор салона

Чи є шкода від лазерної епіляції? Що ж собою являє процедура лазерної епіляції? На сьогоднішній день вона визнана самим високоефективним і безпечним методом боротьби з небажаним волоссям. А епіляція діодними лазерами LUMENIS Light Sheer ЕТ і LUMENIS Light Sheer DESIRE визнана в усьому світі «золотим стандартом» видалення волосся. Під час процедури теплова енергія лазера впливає на волосяний фолікул, який знаходиться в активній стадії росту. Під таким впливом фолікул нагрівається і руйнується. За 10-14 днів шматочок волоса, який залишився у шкірі, не отримуючи харчування зі зруйнованої цибулини, випадає. Однак, давайте розглянемо, у яких випадках лазерна епіляція може завдати шкоди?

https://www.youtube.com/embed/4wfJAj3lsqg?rel=0&autoplay=1&mute=1

Міф №1. Чи може після впливу лазера на шкірі залишитися опіки

Чи може після процедури на шкірі з'явитися опіки? Під час сеансу промінь лазера діє виключно на фолікул, не зачіпаючи навколишні тканини шкіри, тому поява опіків під час процедури зводиться до мінімуму. Діодний лазер LUMENIS Light Sheer ЕТ, оснащений спеціальною сапфіровою оптикою, яка охолоджує шкіру, захищаючи її від перегрівання та опіків. А діодний лазер LUMENIS Light Sheer DESIRE оснащений спеціальною вакуумною насадкою, яка робить процедуру безболісною, швидкою і підходить до будь-якого кольору шкіри.

Єдине, що може турбувати після процедури - це незначне почервоніння, яке не завдає абсолютно ніякої шкоди і самостійно минає за деякий час. Але, якщо не дотримуватися процедурного режиму, проводити процедуру на засмаглій шкірі або йти у солярій відразу після процедури, то опіки не змусять на себе чекати.

головний лікар лазерної епіляції Вусала

ДУМКА ЕКСПЕРТА: Те, що лазерна епіляція шкідлива, викликає онкологічні захворювання або посилене зростання волосся - це міф. Так кажуть люди, які не розуміють сам принцип роботи лазера. Він заснований на впливі світлового променя, який ніяк не зачіпає внутрішні органи або кров.

лазерна епіляція тільки плюси

Міф №2 лазер негативно впливає на внутрішні органи людини

Чи може промінь лазера впливати на внутрішні органи? Промінь діодного лазера націлений виключно на меланін, який міститься у волосині. Довжина хвилі лазерного апарата проникає на глибину від 1 до 4 мм, тому негативний вплив на внутрішні органи людини виключений. Діодні лазери LUMENIS Light Sheer ET і LUMENIS LightSheer DESIRE дозволяють виконати видалення волосся ефективно і безпечно. Однак, дана процедура має проводитися тільки спеціалістами з медичною освітою і тільки на сертифікованому обладнанні, при дотриманні цих правил шкода від лазерної епіляції повністю виключена.

Рекомендація лікаря

Якщо Ви вирішили робити лазерну епіляцію, ми рекомендуємо ознайомитись з акціями та спеціальними пропозиціями.

 

Міф №3 лазерна епіляція викликає нестерпний біль

Дуже боляче або абсолютно безболісно? Істина десь посередині. Лазерна епіляція не є абсолютно безболісною процедурою, під час неї Ви не розслабитеся і не заснете. Однак, якщо порівняти больові відчуття з видаленням волосся воском або епілятором, то це менш болісно. При низькому порозі чутливості, можна застосувати сучасні способи знеболювання, це не уколи і не таблетки, а спрей або крем, який не заподіє шкоди, і позбавить дискомфорту під час сеансу. Якщо Ви хочете скористатися знеболенням, обов'язково повідомте про це адміністратора центру, це збільшить проведення процедури на 20-40 хвилин.

Коли ж лазерна епіляція може заподіяти шкоди?

По-справжньому шкоду може принести лазер тільки у трьох випадках:

  • опинившись в руках людини, яка не має відповідної освіти і не знає, як робити лазерну епіляцію;
  • при повному недотриманні правил підготовки і післяпроцедурного періоду, а також протипоказань;
  • якщо процедура виконана на обладнанні, яке не пройшло сертифікацію.
  • Як зробити лазерну епіляцію без шкоди?

    Лазерна епіляція не має бути експериментом, озброївшись знаннями, можна зробити лазерну епіляцію без шкоди і насолоджуватися гладкістю і ніжністю Вашої шкіри. Що для цього потрібно? Вивчити гори літератури, проаналізувати види лазерів, отримати медичну освіту, щоб належним чином оцінити знання фахівця, який виконує процедуру .... Або звернутися до центру, де Вас гарантовано обслужать на вищому рівні і Вам залишиться тільки дотримуватися рекомендацій фахівця. Центри лазерної епіляції та косметології "Люменіс" протягом 13 років є лідером в Україні з надання послуги лазерного видалення волосся, гарантуючи клієнтам бездоганний результат, безпеку, а також доступні ціни.

    Телефонуй і запишись сьогодні, зроби свою шкіру красивою саме зараз.


Додати відгук
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться