стоп бритва старт епіляція

У чоловіків і жінок ранок починається не тільки з кави і душа, але і з гоління. Небажане волосся на обличчі, ногах, в області пахв і в зоні бікіні створює потребу в щоденному голінні, яке забирає час і, по суті, не дає результатів. Адже такий спосіб боротьби з рослинністю хоч і ефективний, але недовговічний - день, максимум, два, і процедуру доводиться повторювати. Що краще бритва або лазерна епіляція? У багатьох лазер викликає побоювання, до того ж, сеанси лазерної епіляції недешеві, на відміну від домашнього гоління. Щоб відповісти на це питання, розглянемо переваги і недоліки обох методик.

Зміст:

 

Лазерна епіляція - прогресивна методика видалення волосся

Зараз лазерна епіляція є однією з найпопулярніших косметологічних процедур по видаленню волосся, оскільки методика виявилася найнадійнішою з усіх відомих. З роками підтвердилася її безпека, максимальна ефективність, а сучасні технології з кожним роком удосконалюються, і компанії-виробники лазерних систем випускають найкраще обладнання. Лазери останнього покоління дозволяють видаляти волосся абсолютно безболісно, швидко, безпечно і надовго.

 

Чи знаєте Ви? Інноваційний діодний лазер LUMENIS LightSheer DESIRE з вбудованою вакуумною системою не лише комфортно і безболісно усуває весь волосяний покрив, але і підтягує шкіру, надаючи ліфтинг-ефекту.

https://www.youtube.com/embed/hOnSfm5j3qE?rel=0&autoplay=1

Процедура лазерного видалення волосся вже не вимагає застосування анестезії, а результат зберігається від 3 до 10 років, за умови, що після закінчення всього курсу процедур Ви будете робити підтримуючу процедуру 1-2 рази на рік, за призначенням фахівця лазерної епіляції. Те, що колись здавалося недосяжним, сьогодні доступно кожному. Чи потрібна бритва або все ж лазерна епіляція сьогодні замінить її назавжди? Давайте дізнаємося, у чому переваги лазерної епіляції.

 

Переваги

 • сеанс проходить без болю - система контактного охолодження і вакуумного посилення забезпечує клієнтам комфортні відчуття без додаткового знеболення;
 • швидкість проведення процедури - верхня губа, наприклад, обробляється за 5 хвилин, ноги повністю - за 30 хвилин максимум;
 • відсутність побічних ефектів - подразнень, алергічних реакцій, врослого волосся, свербіння, почервоніння, механічних пошкоджень шкіри, інфікування і т.п .;
 • відсутність реабілітаційного періоду - після процедури Ви відразу повертаєтеся до свого звичайного ритму життя;
 • з кожним сеансом волосся стає тоншим, менш помітним і росте повільніше;
 • безпека методу - немає впливу на шкірні покриви, внутрішні органи, кровотворну і лімфатичну системи;
 • економія часу, оскільки сеанси призначаються з великими інтервалами (від одного до чотирьох місяців);
 • довготривалий результат - ідеально гладенька шкіра зберігається на період від 3 до 10 років.
 

Недоліки

 • є протипоказання;
 • курс процедур займає рік-півтора;
 • під час проходження курсу процедур є деякі обмеження (лікар про це докладно розповідає на консультації);
 • сеанси вимагають попередньої підготовки;
 • лазерна епіляція коштує дорожче, ніж воскова депіляція або гоління.

лазерная эпиляция или бритва

 

Гоління - класичний спосіб боротьби з небажаним волоссям

Бритва - незамінний атрибут догляду за тілом та обличчям. Вона є в арсеналі у кожного, і виручає у будь-який момент. Бритву можна навіть виявити у косметичці, яку ми кожен день носимо з собою. У якихось ситуаціях це просто порятунок. Крім того, вона необхідна для використання між сеансами лазерної епіляції, оскільки інші способи видалення волосся у цей період заборонені. Одже, без бритви нам не обійтися ніяк. Але наскільки вона ефективна, як самостійний спосіб видалення небажаного волосся? Розглянемо докладніше.

головний лікар лазерної епіляції Вусала

Думка експерта: На перший погляд, бритва - це дешево, швидко і комфортно. Однак давайте згадаємо дискомфорт і роздратування після гоління, а також частоту використання бритви. Чи готові ви терпіти це раз в 1-3 дня все життя? Лазерна епіляція дозволяє уникнути будь-яких незручностей, пов'язаних з видаленням волосся.

 

Переваги

 • гоління не викликає больових відчуттів;
 • поголитися можна швидко і, у випадках крайньої необхідності - без використання додаткових засобів і навіть без води;
 • це найдешевший спосіб видалення небажаного волосся;
 • немає протипоказань і обмежень - процедуру можна провести у будь-який зручний час, без підготовки.
 

Недоліки

 • головний і найбільший мінус гоління - слабкий ефект, адже вже за 1-2 дні процедуру необхідно повторювати, оскільки починає пробиватися щетина;
 • побічні ефекти - свербіж, подразнення, почервоніння, фолікуліт, вросле волосся, сухість шкіри, ймовірність порізів і т.інш.;
 • волосся після гоління росте більш жорстке і з більшою інтенсивністю;
 • сумнівна економія - якщо порахувати частоту сеансів гоління і витрати на бритву і косметику для проведення якісної процедури, то витрати виявляться дуже не маленькими.
 

Висновки

Аналізуючи всі за і проти обох методів, стає зрозумілим відповідь на питання «Бритва або лазерна епіляція?». Безумовно - лазерна епіляція. Вона є радикальним методом, завдяки якому проблема вирішується на тривалий час, а весь цей період Ви насолоджуєтеся красою і гладкістю шкіри, а головне - у будь-якій ситуації Ви відчуваєте себе впевнено. Адже саме такого результату Ви хотіли, чи не правда? Звертайтеся до професійних центрів лазерної епіляції і переконайтеся, що можна позбутися проблеми швидко, просто і з найкращим результатом.

Автор статьи
Аскєрова Вусала (спеціаліст Люменіс) - ЛАЗЕРНАЯ ЭПИЛЯЦИЯ
Спеціаліст в області: ЛАЗЕРНАЯ ЭПИЛЯЦИЯ


Додати відгук