видалення волосся під пахвами

Сучасна косметологічна індустрія володіє таким арсеналом засобів і різноманітністю методик, що практично будь-які дефекти можна усунути без болю і назавжди. Лазерна епіляція - одна з таких диво-процедур, завдяки яким можливе радикальне перетворення зовнішності. Найпоширенішим питанням, мабуть, є питання, на скільки вистачає ефекту від лазерної епіляції, чи дійсно можна позбутися непотрібної рослинності на тілі назавжди? Читайте у нашому матеріалі детальну інформацію про те, як працює лазерна епіляція, і на які результати можна розраховувати після курсу процедур.

Зміст

Принцип роботи лазера

Головна причина, за якій лазерна епіляція лідирує серед інших методик видалення волосся, полягає у тому, що лазер прибирає не волосся, а впливає на волосяний фолікул. Імпульс руйнує фолікул і волоссю більше нема звідки рости. Ось як це працює.

У волосині знаходиться велика концентрація пігменту меланіну, який додає волоссю олір. Меланін поглинається лазерним променем, після чого відбувається процес перетворення світлової енергії у теплову. Теплова енергія досягає фолікула і руйнує її. Таким чином, процес росту волосся зупиняється. На скільки часу вистачає лазерної епіляції, буде залежати від особливостей організму кожного клієнта. Велику роль відіграє гормональний фон, вік, гендер, тип волосся і шкіри. У середньому результат зберігається від 3 до 7 років.

 

Чи знаєте Ви? Чоловіче волосся, за рахунок того, що воно жорсткіше і темніше. лазер розпізнає краще, тому процедура буде ефективнішою, а загальна кількість сеансів - меншою.

Тривалість імпульсу лазерного апарата настільки коротка, що клієнт під час сеансу відчуває себе повністю розслаблено і комфортно. Крім того, сучасні лазери мають вбудовану систему охолодження, яка забезпечує безболісність під час сеансу видалення волосся.

Унікальність процедури у тому, що лазерний промінь не зачіпає навколишні м'які тканини, внутрішні органи і шкірні покриви. Він розпізнає тільки фолікул і проникає виключно на глибину його залягання, тобто не глибше, ніж на 1-4 мм. Це дозволяє гарантувати повну безпеку від впливу лазера.

Чому необхідний курс процедур і наскільки вистачає ефекту після першого разу

Це одна з найбільш незрозумілих для клієнтів тем. Спробуємо відповісти на це питання вичерпно. Особливість даного методу полягає у тому, що лазерний промінь може діяти на волосся, яке знаходиться в активній фазі. Всього існує три фази росту волосся:

  • анаген - стадія активного росту, яка триває 28 днів, під час неї волосся активно росте;
  • катаген - припинення росту волосся і період формування фолікула, тривалість цієї фази 2-3 тижні;
  • телоген - стадія «сну», під час якої припиняється зростання волосся, як правило, вона триває від 3 до 9 місяців.

У фазі анагена одночасно на тілі людини у середньому від 10% до 30% всього волосся. За один сеанс буде видалена лише його частина. на наступних процедурах обробці піддадуться ті фолікули, які будуть перебувати саме у фазі анагена. Протягом 10-14 днів цибулини відмирають і волоски випадають. З кожною процедурою буде видалятися більше і більше волосяних цибулин. Тому, неможливо прибрати всю рослинність за один сеанс.

Після першої процедури результат триватиме 4 тижні, потім на вас чекає наступний візит до центру лазерної епіляції. Між сеансами інтервал буде збільшуватися з кожним разом на 2 тижні, тобто проміжок між 2-ою і 3-ою процедурами вже буде 6 тижнів, потім - 8 і т.п. Коли курс закінчиться, вам знадобиться 1-2 процедури на рік для підтримки отриманого результату.

Скільки років не росте волосся після лазерної епіляції

Період відродження анагена у людей у середньому триває до 8 років. Але, це за умови, якщо немає таких факторів, як гормональна перебудова, вікові зміни в організмі. захворювання, прийом лікарських препаратів, сильні стреси і т.інш. Саме від них буде залежати, наскільки вистачає лазерної епіляції. Потрібно враховувати, що процедури, проведені в області бікіні, ніг, верхньої губи, пахв, можуть давати різні ефекти. У гормонозалежних зонах, таких як, обличчя або інтимні ділянки, волосся може відростати інтенсивніше і цілком можливо, що корекція знадобиться частіше, ніж на інших частинах тіла.

Так чи інакше, після курсу лазерної епіляції ви на кілька років забудете про небажане волосся, і зберігати красу зовнішності буде набагато простіше. Якщо у вас залишилися питання, зателефонуйте нашим консультантам або зверніться до сервісу підтримки онлайн на нашому сайті. Ми відповімо на всі ваші запитання і запишемо на процедуру у зручний для вас час.


Додати відгук