видалення волосся під пахвами

Сучасна косметологічна індустрія володіє таким арсеналом засобів і різноманітністю методик, що практично будь-які дефекти можна усунути без болю і назавжди. Лазерна епіляція - одна з таких диво-процедур, завдяки яким можливе радикальне перетворення зовнішності. Найпоширенішим питанням, мабуть, є питання, на скільки вистачає ефекту від лазерної епіляції, чи дійсно можна позбутися непотрібної рослинності на тілі назавжди? Читайте у нашому матеріалі детальну інформацію про те, як працює лазерна епіляція, і на які результати можна розраховувати після курсу процедур.

Зміст

Принцип роботи лазера

Головна причина, за якій лазерна епіляція лідирує серед інших методик видалення волосся, полягає у тому, що лазер прибирає не волосся, а впливає на волосяний фолікул. Імпульс руйнує фолікул і волоссю більше нема звідки рости. Ось як це працює.

У волосині знаходиться велика концентрація пігменту меланіну, який додає волоссю олір. Меланін поглинається лазерним променем, після чого відбувається процес перетворення світлової енергії у теплову. Теплова енергія досягає фолікула і руйнує її. Таким чином, процес росту волосся зупиняється. На скільки часу вистачає лазерної епіляції, буде залежати від особливостей організму кожного клієнта. Велику роль відіграє гормональний фон, вік, гендер, тип волосся і шкіри. У середньому результат зберігається від 3 до 7 років.

 

Чи знаєте Ви? Чоловіче волосся, за рахунок того, що воно жорсткіше і темніше. лазер розпізнає краще, тому процедура буде ефективнішою, а загальна кількість сеансів - меншою.

Тривалість імпульсу лазерного апарата настільки коротка, що клієнт під час сеансу відчуває себе повністю розслаблено і комфортно. Крім того, сучасні лазери мають вбудовану систему охолодження, яка забезпечує безболісність під час сеансу видалення волосся.

Унікальність процедури у тому, що лазерний промінь не зачіпає навколишні м'які тканини, внутрішні органи і шкірні покриви. Він розпізнає тільки фолікул і проникає виключно на глибину його залягання, тобто не глибше, ніж на 1-4 мм. Це дозволяє гарантувати повну безпеку від впливу лазера.

Чому необхідний курс процедур і наскільки вистачає ефекту після першого разу

Це одна з найбільш незрозумілих для клієнтів тем. Спробуємо відповісти на це питання вичерпно. Особливість даного методу полягає у тому, що лазерний промінь може діяти на волосся, яке знаходиться в активній фазі. Всього існує три фази росту волосся:

  • анаген - стадія активного росту, яка триває 28 днів, під час неї волосся активно росте;
  • катаген - припинення росту волосся і період формування фолікула, тривалість цієї фази 2-3 тижні;
  • телоген - стадія «сну», під час якої припиняється зростання волосся, як правило, вона триває від 3 до 9 місяців.

У фазі анагена одночасно на тілі людини у середньому від 10% до 30% всього волосся. За один сеанс буде видалена лише його частина. на наступних процедурах обробці піддадуться ті фолікули, які будуть перебувати саме у фазі анагена. Протягом 10-14 днів цибулини відмирають і волоски випадають. З кожною процедурою буде видалятися більше і більше волосяних цибулин. Тому, неможливо прибрати всю рослинність за один сеанс.

Після першої процедури результат триватиме 4 тижні, потім на вас чекає наступний візит до центру лазерної епіляції. Між сеансами інтервал буде збільшуватися з кожним разом на 2 тижні, тобто проміжок між 2-ою і 3-ою процедурами вже буде 6 тижнів, потім - 8 і т.п. Коли курс закінчиться, вам знадобиться 1-2 процедури на рік для підтримки отриманого результату.

Скільки років не росте волосся після лазерної епіляції

Період відродження анагена у людей у середньому триває до 8 років. Але, це за умови, якщо немає таких факторів, як гормональна перебудова, вікові зміни в організмі. захворювання, прийом лікарських препаратів, сильні стреси і т.інш. Саме від них буде залежати, наскільки вистачає лазерної епіляції. Потрібно враховувати, що процедури, проведені в області бікіні, ніг, верхньої губи, пахв, можуть давати різні ефекти. У гормонозалежних зонах, таких як, обличчя або інтимні ділянки, волосся може відростати інтенсивніше і цілком можливо, що корекція знадобиться частіше, ніж на інших частинах тіла.

Так чи інакше, після курсу лазерної епіляції ви на кілька років забудете про небажане волосся, і зберігати красу зовнішності буде набагато простіше. Якщо у вас залишилися питання, зателефонуйте нашим консультантам або зверніться до сервісу підтримки онлайн на нашому сайті. Ми відповімо на всі ваші запитання і запишемо на процедуру у зручний для вас час.


Додати відгук
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться