епіляція лобка

У наш час епіляція лобка давно вже стала процедурою звичною і вельми затребуваною. Більшість людей, що піклуються про гігієну в інтимній зоні, вважає за краще видаляти зайву рослинність. Замислюючись над тим, як видалити волосся на лобку, одні обирають домашні варіанти, такі, як депіляція воском, гоління або використання спеціальних кремів або гелів. Це досить прості способи, на жаль, вони не дають довготривалого ефекту. Щоб розпрощатися з рослинністю назавжди, варто звернутися до фахівців.

Зміст

 

Видалення волосся електроепіляцією: боляче, але ефективно

Електроепіляція - суть методу проста. Крізь верхній шар епідермісу, саме всередину волосяного фолікула вводиться тонка голка. По ній пропускається розряд струму, який руйнує цибулину і унеможливлює подальше зростання волосся.

Є ще негативні сторони:

  • Болісність косметичної операції;
  • Можливість появи подразнення після сеансу, а у деяких випадках навіть ускладнень у вигляді рубців і т.п.;
  • Епіляція електрикою триває досить довго.

Можна виділити лише одну перевагу: тільки ця косметична операція дозволить з часом повністю видалити всю небажану рослинність, якого б кольору і структури вона не була.

 

Видалення волосся фотоепіляцією: переваги і недоліки

Під час проведення процедури світлові імпульси безпосередньо впливають на фолікул. Він руйнується, і зростання волосся припиняється. Плюс у тому, що за одну процедуру можна обробити велику зону тіла, отже, зробивши кілька сеансів, можна позбутися повністю рослинності на шкірі.

Але ця процедура має ряд недоліків:

  • Болісність, нагрівання шкіри, печіння і поколювання при обробці;
  • Щоб отримати хороший результат, знадобиться велика кількість процедур;
  • Неякісно виконана епіляція може призвести до набряків, опіків і навіть рубців;
  • У рідкісних випадках можлива поява небажаної гіперпігментації.
головний лікар лазерної епіляції Вусала

Думка експерта: Лазерну епіляцію в інтимній зоні роблять як жінки, так і чоловіки. Як правило, клієнти побоюються опіків - адже шкіра тут дуже ніжна. Однак, при виконанні процедури досвідченим фахівцем, будь-які ускладнення виключені.

 

Лазерна епіляція лобка - ефективно, комфортно, безпечно

Процедура лазерної епіляції лобка по праву вважається однією з найбільш безпечних та ефективних для видалення рослинності в цій зоні. Метод заснований на впливі лазерного променя на фолікул, теплова енергія руйнує волосяну цибулину і розсіюється, а ріст волосся припиняється. Для того, щоб повністю забути про те, як видалити волосся на лобку, потрібно провести кілька сеансів лазерної епіляції лобка. Пов'язано це з тим, що лазер не діє на так звані «сплячі» волосяні цибулини. Як тільки вони активізуються, ріст волосся продовжиться і виникне потреба у наступній процедурі. Зробивши кілька процедур лазерної епіляції лобка, Ви повністю позбудетеся зайвої рослинності.

лазерна епіляція лобка

Сеанс проходить дуже комфортно і досить швидко. Уникнути перегріву шкіри допомагає спеціальний охолоджувальний пристрій, який вбудовано у лазерний апарат. Для тих, хто все ж таки побоюється виникнення дискомфорту під час епіляції лобка лазером, за бажанням клієнта, можливе застосування місцевого анестетика.

 

Важливо: Епіляцію інтимних зон не можна проводити жінкам при таких захворюваннях, як ерозія шийки матки, запалення яєчників, молочниця.

Довірте себе спеціалістам центрів «Люменіс»

Багато людей соромляться говорити про видалення волосся на лобку, вважаючи цю тему некоректною. Приходьте до наших центрів лазерної епіляції та косметології "Люменіс" і довірте своє тіло висококваліфікованим фахівцям з медичною освітою, які пройшли додаткове навчання на діодному лазері. Наші фахівці професійно визначать тип шкіри, поріг чутливості, і проведуть докладну безкоштовну консультацію. Перебування у центрах «Люменіс» - це компетентні спеціалісти, комфорт і максимальний результат.

Автор статьи
Аскєрова Вусала  (спеціаліст Люменіс) - ЛАЗЕРНАЯ ЭПИЛЯЦИЯ
Спеціаліст в області: ЛАЗЕРНАЯ ЭПИЛЯЦИЯ


Додати відгук
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться