Задать вопрос
інтимна епіляція

Інтимна епіляція була поширена ще за стародавніх часів. Так, у Стародавньому Єгипті і в азіатських країнах до видалення рослинності на тілі вдавалися виключно з естетичних міркувань - ідеально гладеньке тоді вважалося еталоном краси. У ті часи волосся видаляли ниткою, гострим камінням і мушлями, цукровою пастою, однак сьогодні існує багато прогресивних апаратних методів для видалення волосся в інтимних місцях, але багатьох жінок турбує два питання: який спосіб краще і як зробити інтимну епіляцію ефективно, швидко і безболісно?

Зміст:

 

Інтимна епіляція: делікатний підхід

Якщо ви вирішили видалити волосся, то перш за все, потрібно враховувати, що епіляція інтимних місць, включаючи глибоке бікіні, має бути дуже делікатною і не викликати негативних наслідків (подразнень, алергій, врослого волосся), адже рослинність видаляється з найчутливіших і ніжних місць, і шкіру в цій зоні дуже легко травмувати. І, найголовніше, ефективність процедури повинна бути високою, щоб не довелося дуже часто вдаватися до неї. Тому видалення волосся в інтимних місцях вимагає дбайливого і серйозного підходу. Існує безліч методів видалення рослинності, розглянемо найпопулярніші процедури.

інтимна лазерна епіляція

 

Інтимна епіляція вдома

Гоління дійсно найпростіший спосіб епіляції, але у нього є ряд недоліків. Лезо не видаляє волосся надовго, буквально вже наступного дня волосся відросте і стане більш грубим. Мабуть, це відчуття знайоме багатьом. А разом з ним - проблема врослого волосків, порізів, подразнення і навіть маленьких гнійників. Щоб шкіра була більш-менш гладенькою, потрібно голити волосся у зоні бікіні кожного дня, що не дуже зручно і викличе нові подразнення ніжної зони.

головний лікар лазерної епіляції Вусала

Думка експерта: Лазерна епіляція для зони бікіні - доступний і зручний спосіб видалення небажаного волосся. Результат - оксамитова шкіра без порізів, подразнень і фолікуліту. Ані бритва, ані віск не дадуть такого результату.

 

Лазерна епіляція інтимних зон

Інтимна лазерна епіляція вважається одним з найбільш ефективних способів боротьби з небажаним волоссям. До того ж, даний метод вирішує проблему врослого волосків, подразнень, і є менш болючим, ніж, наприклад епілятор або віск. Якщо процедури будуть проводитися за допомогою сучасного діодного лазера і кваліфікованими фахівцями, як у центрах лазерної епіляції «Люменіс», то результат перевершить всі ваші очікування. Але треба розуміти, що жоден лазер не здатний знищити всю рослинність за один сеанс - потрібно пройти курс процедур. Промінь лазера розпізнає і знищує лише волоски, що знаходяться на момент сеансу в активній стадії росту. Сплячі волоски видаляються під час наступних процедур.

Лазерна епіляція інтимних зон так само популярна у чоловіків, як і у жінок. Сьогодні, як, втім, і у стародавні часи, сильна половина людства охоче вдається до послуг фахівців, прагнучи зробити своє тіло гладеньким. Епіляція в інтимній зоні - це не тільки естетично. Процедура спрямована, у першу чергу, на підтримання ідеальної гігієни цих делікатних місць.

https://www.youtube.com/embed/mAR6pfO_SpA?rel=0&autoplay=1&mute=1

 

Важливо: Жіноча епіляція інтимних зон проводиться тільки за відсутності гінекологічних захворювань.

 

Рекомендації для після процедурного періоду

  • Не застосовувати спиртовмісні лосьйони / тоніки протягом 3 днів після епіляції лазером
  • Дуже рекомендується використання поживних, зволожуючих засобів, наприклад, "Пантенол" або "Бепантен"
  • Протягом 14 днів після процедури утриматися від прийому сонячних ванн, відвідувань солярію. Наносити сонцезахисний засіб
  • Протягом 48 годин після сеансу не відвідувати сауну, лазню, не приймати гарячу ванну, не купатися у басейні або відкритих водоймищах
 

Ваш вибір – лазерна епіляція

Лазерна епіляція стає все більш звичною процедурою. Завітайте у центри лазерної епіляції та косметології "Люменіс" і ви дізнаєтесь, що таке справжня гладкість шкіри в області бікіні надовго, без врослого волосся, порізів або опіків. Кваліфіковані фахівці, які використовують у своїй роботі діодний лазер Lumenis LightSheer ЕТ і діодний лазер Lumenis LightSheer Desire, допоможуть вам відчути себе справжньою богинею. У порівнянні з іншими методами, інтимна епіляція лазером набагато менш болюча і максимально ефективна. Наші майстри проведуть процедуру професійно, швидко і делікатно. Приходьте і відчуйте усі переваги лазерної епіляції.

Автор статьи
Аскєрова Вусала  (спеціаліст Люменіс) - ЛАЗЕРНАЯ ЭПИЛЯЦИЯ
Спеціаліст в області: ЛАЗЕРНАЯ ЭПИЛЯЦИЯ


Додати відгук