Задать вопрос
логотип Люменис

Інтимна епіляція була поширена ще за стародавніх часів. Так, у Стародавньому Єгипті і в азіатських країнах до видалення рослинності на тілі вдавалися виключно з естетичних міркувань - ідеально гладеньке тоді вважалося еталоном краси. У ті часи волосся видаляли ниткою, гострим камінням і мушлями, цукровою пастою, однак сьогодні існує багато прогресивних апаратних методів для видалення волосся в інтимних місцях, але багатьох жінок турбує два питання: який спосіб краще і як зробити інтимну епіляцію ефективно, швидко і безболісно?

 

Інтимна епіляція: делікатний підхід

Якщо ви вирішили видалити волосся, то перш за все, потрібно враховувати, що епіляція інтимних місць, включаючи глибоке бікіні, має бути дуже делікатною і не викликати негативних наслідків (подразнень, алергій, врослого волосся), адже рослинність видаляється з найчутливіших і ніжних місць, і шкіру в цій зоні дуже легко травмувати. І, найголовніше, ефективність процедури повинна бути високою, щоб не довелося дуже часто вдаватися до неї. Тому видалення волосся в інтимних місцях вимагає дбайливого і серйозного підходу. Існує безліч методів видалення рослинності, розглянемо найпопулярніші процедури.

інтимна лазерна епіляція

 

Інтимна епіляція вдома

Гоління дійсно найпростіший спосіб епіляції, але у нього є ряд недоліків. Лезо не видаляє волосся надовго, буквально вже наступного дня волосся відросте і стане більш грубим. Мабуть, це відчуття знайоме багатьом. А разом з ним - проблема врослого волосків, порізів, подразнення і навіть маленьких гнійників. Щоб шкіра була більш-менш гладенькою, потрібно голити волосся у зоні бікіні кожного дня, що не дуже зручно і викличе нові подразнення ніжної зони.

головний лікар лазерної епіляції Вусала

ДУМКА ЕКСПЕРТА: Лазерна епіляція для зони бікіні - доступний і зручний спосіб видалення небажаного волосся. Результат - оксамитова шкіра без порізів, подразнень і фолікуліту. Ані бритва, ані віск не дадуть такого результату.

 

Лазерна епіляція інтимних зон

Інтимна лазерна епіляція вважається одним з найбільш ефективних способів боротьби з небажаним волоссям. До того ж, даний метод вирішує проблему врослого волосків, подразнень, і є менш болючим, ніж, наприклад епілятор або віск. Якщо процедури будуть проводитися за допомогою сучасного діодного лазера і кваліфікованими фахівцями, як у центрах лазерної епіляції «Люменіс», то результат перевершить всі ваші очікування. Але треба розуміти, що жоден лазер не здатний знищити всю рослинність за один сеанс - потрібно пройти курс процедур. Промінь лазера розпізнає і знищує лише волоски, що знаходяться на момент сеансу в активній стадії росту. Сплячі волоски видаляються під час наступних процедур.

Лазерна епіляція інтимних зон так само популярна у чоловіків, як і у жінок. Сьогодні, як, втім, і у стародавні часи, сильна половина людства охоче вдається до послуг фахівців, прагнучи зробити своє тіло гладеньким. Епіляція в інтимній зоні - це не тільки естетично. Процедура спрямована, у першу чергу, на підтримання ідеальної гігієни цих делікатних місць.

https://www.youtube.com/embed/mAR6pfO_SpA?rel=0&autoplay=1&mute=1

 

ВАЖЛИВО: Жіноча епіляція інтимних зон проводиться тільки за відсутності гінекологічних захворювань.

 

Рекомендації для після процедурного періоду

  • Не застосовувати спиртовмісні лосьйони / тоніки протягом 3 днів після епіляції лазером
  • Дуже рекомендується використання поживних, зволожуючих засобів, наприклад, "Пантенол" або "Бепантен"
  • Протягом 14 днів після процедури утриматися від прийому сонячних ванн, відвідувань солярію. Наносити сонцезахисний засіб
  • Протягом 48 годин після сеансу не відвідувати сауну, лазню, не приймати гарячу ванну, не купатися у басейні або відкритих водоймищах

РЕКОМЕНДАЦІЇ ДЛЯ ПІСЛЯПРОЦЕДУРНОГО ПЕРІОДА

нанесення тоніка на гомілку
Не користуватися лосьонами/тоніками з вмістом спирту протягом 3 днів після процедури лазерної епіляції
бепантен
Використовувати зволожуючи засоби, таки як «Пантенол» чи «Бепантен»
нанесення сонцезахисного засобу на плече
Протягом 14 днів після процедури утримуватись від відвідування солярія та перебування під прямим сонячним промінням. Наносити сонцезахисні засоби
дівчина в сауні
Протягом 48 годин після процедури не відвідувати сауну, лазню, не приймати гарячу ванну/душ, не купатися в басейні чи відкритих водоймах

 

Ваш вибір – лазерна епіляція

Лазерна епіляція стає все більш звичною процедурою. Завітайте у центри лазерної епіляції та косметології "Люменіс" і ви дізнаєтесь, що таке справжня гладкість шкіри в області бікіні надовго, без врослого волосся, порізів або опіків. Кваліфіковані фахівці, які використовують у своїй роботі діодний лазер Lumenis LightSheer ЕТ і діодний лазер Lumenis LightSheer Desire, допоможуть вам відчути себе справжньою богинею. У порівнянні з іншими методами, інтимна епіляція лазером набагато менш болюча і максимально ефективна. Наші майстри проведуть процедуру професійно, швидко і делікатно. Приходьте і відчуйте усі переваги лазерної епіляції.

Автор статьи
Аскерова Вусала Яшар (спеціаліст Люменіс) - ЛАЗЕРНАЯ ЭПИЛЯЦИЯ
Спеціаліст в області: ЛАЗЕРНАЯ ЭПИЛЯЦИЯ

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 4.36[7 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore

Інтимна епіляція Відгуки


Додати відгук