епіляція в зоні бікіні

Видалення волосся у зоні бікіні викликає незручності у будь-якої жінки. Існує безліч різноманітних способів видалення небажаної рослинності, але не всі підходять для такої делікатної зони, оскільки шкіра у зоні бікіні дуже ніжна. І тому питання «як прибрати волосся у зоні бікіні?» хвилює багатьох жінок. Який же обрати спосіб, щоб вирішити цю проблему кардинально? Щоб назавжди забути про подразнення, вростання і відчувати сорому на пляжі і у басейні. Як видалити небажану рослинність, щоб не відчувати дискомфорту в будь-яких життєвих ситуаціях, а також не витрачати кошти на регулярні процедури. Як отримати гладеньку, ніжну шкіру за допомогою найбільш ефективного методу, дізнайтеся з нашої статті.

Зміст

Видалення волосся за допомогою воску: переваги і недоліки

Видалення волосся в області бікіні за допомогою воску прийшло до нас з азіатських країн. Цей простий спосіб дозволяє позбавлятися небажаної рослинності швидко і дає відносно довготривалий результат. Ефект гладенької шкіри буде зберігатися приблизно 2-3 тижні. До переваг воскової депіляції можна віднести:

 • витончення волосяного стрижня, порушення його структури;
 • особливу м'якість шкірного покриву після процедури;
 • уповільнення зростання волосся.

Основним недоліком воскової депіляції бікіні вважається болісність. Крім того, у деяких випадках, можливо вростання волосків під верхній шар епідермісу з наступним запаленням на цій ділянці.

головний лікар лазерної епіляції Вусала

Думка експерта: Лазерна епіляція - це безконтактний і безболісний спосіб видалення волосся у найделікатніших і чутливих зонах. Він вирішує проблеми дискомфорту і вростання волосся, які бувають під час гоління, шугаринга і епіляції воском.

Механічне видалення волосся у зоні бікіні

До цієї групи належить відразу кілька способів. Найпоширеніший домашній спосіб - гоління, яке приваблює доступністю, простотою і безболісністю. Однак, видалення рослинності в області бікіні бритвою не дає тривалого результату. Уже за кілька днів з'являється колюча щетина. Крім того, часто виникають такі побічні ефекти як: серйозне подразнення шкіри, міні порізи і супутні їм запалення. Деякі використовують пінцет для видалення волосся у зоні бікіні, але це надзвичайно болісно і складно, тому до даного способу вдаються далеко не всі. Своєрідний аналог пінцета - епілятор. Застосування епілятора дає непогані результати, але це дуже болісно і зумовлює появу великої кількості врослого волосся.

стоп бритва, старт епіляція

Електроепіляція

Електроепіляція є досить ефективною процедурою. Спеціаліст вводить найтоншу голку всередину волосяної цибулини, після чого по ній пропускають розряд струму. Такий вплив повністю руйнує фолікул і назавжди видаляє волосок, який з нього ріс. Незаперечні переваги методики - висока ефективність. Однак, на видалення волосся у зоні бікіні за допомогою електрики наважуються лише одиниці і пов'язано це з такими недоліками:

 • ймовірність появи шрамів і гипопігментації;
 • висока трудомісткість і тривалість процедури;
 • болісність процесу;
 • наявність цілого переліку протипоказань, серед яких проблеми з венами, цукровий діабет, схильність до утворення рубців на шкірі, онкологія і безліч інших.

Цікавий факт: Дослідження показали, що, якщо під час електроепіляції застосувати місцевий анестетик, то процедура може призвести до зворотнього ефекту - в зоні знеболення відбувається посилення росту волосся.

Як комфортно видалити волосся у зоні бікіні назавжди?

Лазерна епіляція допоможе остаточно вирішити проблему видалення небажаної рослинності. Промінь лазера впливає на волосяний фолікул і руйнує його, через 10-14 днів після процедури волосся випаде. Чим темніше колір волосся, тим краще результат. Видалення волосся лазером застосовується і у зоні глибокого бікіні, це безболісний і безпечний вплив, який можна проводити навіть у період місячних. Щоб повністю позбавитися рослинності знадобиться близько 8-10 процедур, для досягнення найкращого ефекту і щоб виключити негативні наслідки, потрібно обов'язково дотримуватися порад фахівця, який робить процедуру. До переваг лазерної епіляції можна віднести:

 • швидкість процедури, і можливість проводити обробку багатьох ділянок;
 • безконтактний метод, за бажанням, із застосуванням анестезуючих засобів;
 • безпеку, невелике почервоніння проходить досить швидко.

Подаруйте собі бездоганну гладкість шкіри вже сьогодні, скористайтеся найсучаснішим способом - лазерною епіляцією, зателефонуйте і запишіться на безкоштовну консультацію. Наші фахівці детально розкажуть все про процедуру безболісного видалення волосся у зоні бікіні, і, повірте, Ви більше не захочете повертатися до старих і неефективних методик, які дають лише тимчасовий результат.

Автор статьи
Аскєрова Вусала (спеціаліст Люменіс) - ЛАЗЕРНАЯ ЭПИЛЯЦИЯ
Спеціаліст в області: ЛАЗЕРНАЯ ЭПИЛЯЦИЯ


Додати відгук