Задать вопрос
види епіляції і депіляції

Процедури з видалення небажаного волосся, мабуть, найпоширеніші в косметології. Різні види епіляції і депіляції викликають суперечки, обговорення, помилкові думки. Воно й не дивно! На сьогоднішній день існує багато методів, за допомогою яких можна видалити волосся на деякий час і назавжди. Розібратися в цьому питанні допоможе наша стаття. Ми розповімо про всі види епіляції і депіляції, їх переваги, недоліки та протипоказання.

Зміст:

Види депіляції

Депіляція - метод видалення тільки тієї частини волоска, яка знаходиться на поверхні шкіри. Жоден з видів депіляції не впливає на волосяний фолікул. Саме тому, волосся досить швидко відростає. Це головний недолік методу, з переваг - низька вартість процедури і невелика кількість протипоказань.

https://www.youtube.com/embed/hOnSfm5j3qE?rel=0&autoplay=1

Гоління

Найдоступніший спосіб видалення волосся, але найменш ефективний. Волосся пробиваються вже на другий день, і процедуру доводиться повторювати знову і знову. Крім того, велика ймовірність появи подразнення шкіри. З протипоказань - будь-які пошкодження шкірних покривів в зоні гоління.

Віск

Досить болючий спосіб, однак, шкіра залишається гладенькою від 2 до 4 тижнів. Є велика ймовірність вростання волосся й опіків.

Шугарінг

Сеанси цукрової депіляції так само, як і воскової, повторюють приблизно раз на місяць. Протипоказання до цих процедур однакові - механічні пошкодження шкірних покривів, схильність до алергічних реакцій і варикозне розширення вен.

Хімічна депіляція

До неї відносяться креми, гелі, лосьйони, які наносяться на шкіру і руйнують волосся. Повторювати таку процедуру доводиться раз на 1-2 тижні. Існує велика ймовірність алергічних реакцій і опіків.

Висмикування

Механічне видалення волосків за допомогою пінцета, нитки або електроепілятора - метод досить ефективний, але дуже болісний.

ВАЖЛИВО: Який вид депіляції краще, точно сказати не можна. Все залежить від Вашої больового порогу, індивідуальної непереносимості, а також густоти, кольору й інтенсивності росту волосся.

Види епіляції

Епіляція - це метод видалення небажаної рослинності, який спрямований на руйнування волосяної цибулини (фолікула). Саме за допомогою епіляції можна позбутися волосся на тілі, якщо не назавжди, то, принаймні, на декілька років (5-8 років).

Ензимна депіляція

Засіб, до складу якого входять ензими (ферменти) наносять на зону, де потрібно видалити волосся. Потім покривають плівкою і накладають термобандаж. Під впливом температури ензими розщеплюються і запускають хімічну реакцію, яка згубно діє на волосяні цибулинки. За кілька сеансів фолікул гине, а волосяний мішечок заростає.

ВАЖЛИВО: Не рекомендується проводити процедуру під час місячних, при порушеннях згортання крові й алергії на ферментативні препарати.

депіляція

Електроепіляція

Досить болюча і довготривала процедура - у кожен волосок вводиться тонка голка, по якій подається низькочастотний струм, що і вбиває фолікул. Протипоказаннями є психо-неврологічні розлади і вік до 18 років.

Елос-епіляція

Суть методу полягає в комбінованій дії світлової енергії та електричного струму. З переваг - підходить для всіх типів волосся, з недоліків – болісні відчуття під час процедури і висока вартість.

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ? До появи лазерних технологій цей метод вважався, як найефективніший вид епіляції.

Фотоепіляція

Вплив інтенсивного імпульсного світла знищує волосяні цибулини. Але - великий діапазон випромінювання, який генерують криптонові лампи, нагріває не тільки волосяну цибулину, а й шкірні покриви, що створює ризик виникнення опіків або пігментації. З цієї ж причини не можна проводити фотоепіляцію на обличчі й у зоні бікіні. До того ж, вартість процедури досить висока.

Лазерна епіляція

Певно, найефективніший вид епіляції. Існує декілька видів лазерних апаратів для видалення небажаного волосся:

 • рубіновий;
 • олександритовий;
 • діодний.

На сьогоднішній день найкращим лазером вважається діодний. Це апарат нового покоління, удосконалений і абсолютно безпечний для здоров'я. Процедура, яка проводиться за допомогою такого обладнання, не викликає больових відчуттів і негативних наслідків. Навіть обробка такої делікатної зони як бікіні, проходить досить комфортно для клієнта.

Світлова енергія лазера поглинається пігментом меланіном, що знаходиться у волосі. Потім перетворюється у теплову, нагріває волосяний фолікул, від чого той гине. Лазерний промінь діє прицільно, не пошкоджуючи шкірні покриви. Тому цей метод є щадним.

головний лікар лазерної епіляції Вусала

ДУМКА ЕКСПЕРТА: Який вид епіляції підійде саме вам — визначається дослідним шляхом за сукупністю безлічі чинників: стану організму, протипоказань, кількості та типу волосся та т.п. Однак, на сьогодні, найбільш зручним і ефективним методом визнана саме лазерна епіляція.

Протипоказання до епіляції

Незважаючи на те, що усі види епіляції випробувані роками і довели свою безпеку, вони мають ряд протипоказань. Записуючись на процедуру, ознайомтеся з протипоказаннями і переконайтеся, що Ви не в зоні ризику.

 • вагітність і лактація;
 • інфекційні та запальні процеси;
 • цукровий діабет;
 • варикоз;
 • онкологічні захворювання;
 • серцево-судинні захворювання;
 • дерматологічні захворювання;
 • засмага, якій менн, ніж 2 тижні.

Який вид епіляції найбільш ефективний

На питання про те, який найбільш ефективний вид епіляції, важко відповісти однозначно. Швидше, це дуже індивідуально і залежить від багатьох факторів: больового порогу, структури волосся, чутливості шкіри. За співвідношенням ціна-якість, а також з огляду на відсутність побічних явищ, найкращим видом епіляції вважається лазерна епіляція.

Сьогодні у кожному салоні краси Вам запропонують кілька видів депіляції або епіляції. Центр лазерної епіляції та косметології «Люменіс» - не виняток. Тут Ви знайдете для себе безліч сучасних послуг, а на безкоштовній консультації фахівець детально розповість про кожну з них, щоб Ви могли обрати для себе найкраще. Телефонуйте, записуйтеся і будьте красивими!

стоп бритва


Додати відгук