робота на апараті Люменіс

Періодичність процедур лазерної епіляції залежить як від стандартних рекомендацій лікарів-косметологів, так і від ваших індивідуальних показників (особливостей росту волосся, рівня меланіну, фототипу шкіри і т.д.).

Який рекомендований графік курсу лазерної епіляції?

Для отримання найкращого результату після першого сеансу необхідно буде зробити перерву, тривалість якої визначить лікар-косметолог. Орієнтовні інтервали між лазерною епіляцією зазвичай складають від 30 днів до 4 місяців, кількість процедур - від 8 до 10, розрахованих на період до року і більше. Повторно вдатися до процедури можна буде за 4 тижні через особливості фаз росту волосся:

  • анагену - фаза активного росту волосся, що є найбільш сприятливим періодом для проведення процедури;
  • катагену - фаза ороговіння волосся, коли припиняється процес ділення клітин фолікул;
  • телогену - "фаза спокою", коли з фолікула випадає старий волосок і зароджується новий.

Оскільки після кожної маніпуляції кількість волосся на тілі помітно зменшується, інтервали між наступними відвідуваннями салону, навпаки, будуть збільшуватися. Перерви між завершальними етапами курсу можуть досягати 10 тижнів і більше. У майбутньому вам потрібно буде вдаватися до підтримуючих сеансів не частіше, ніж 1-2 рази на рік.

https://www.youtube.com/embed/TYruV-8rXnY?rel=0&autoplay=1&mute=1

Важливо! Через можливі гормональні та вікові зміни організму, за пару років після курсу під шкірою можуть знову утворитися фолікули волосся. У цьому випадку епіляцію можна буде повторити приблизно з такою ж періодичністю.

Названі проміжки характерні для типових показників фаз росту волосся. Вони можуть відрізнятися через персональні особливості та зони єпіляції (наприклад, пахви і бікіні вважаються місцями активного росту фолікул), а також можливі захворювання, зокрема гормонального характеру. З урахуванням цих нюансів інтервали між епіляцією можуть бути скориговані косметологом.

Ознайомтеся з деякими особливостями лазерної епіляції:

  • найбільш щільні, помітні на тілі волоски випадуть відразу ж після першої процедури;
  • кожен сеанс буде займати менше часу, ніж попередній (зазвичай від 5 до 40 хвилин,залежно від зони епіляції);
  • знову пророслі волоски з кожним разом ставатимуть помітно світлішими і тоншими.

Важливою перевагою лазера від інших видів епіляції є те, що вам не потрібно буде перед кожною процедурою «відрощувати» волосся. Навпаки, перед кожним сеансом і в перервах між ними вам потрібно буде голити зону, де буде проводитися процедура. Тому ви зможете проводити епіляцію навіть навесні чи влітку, не ховаючи тіло під одягом в очікуванні наступної маніпуляції.

Чого не варто робити у проміжок між сеансами

Для швидкого відновлення і щоб уникнути подразнень шкіри після лазерної епіляції вам слід утриматися від наступного:

  • відвідування лазні, сауни, купання у басейні або у водоймах протягом 48 годин;
  • оброблення шкіри спиртовмісними лосьйонами і тоніками протягом 3 днів;
  • на два тижні відмовитися від відвідування солярію і прийому сонячних ван;
  • видалення волосся в зонах епіляції пза допомогою епілятора, воску або пінцета. Замість них можна скористатися кремом для депіляції або бритвою.

У перерві між сеансами лазерної епіляції рекомендується використання сонцезахисних, живільних і зволожуючих засобів. Пам'ятаєте, щоб курс епіляції пройшов для вас максимально ефективно і безпечно - в обов'язковому порядку дотримуйтеся порад лікаря-косметолога по догляду за шкірою до і після процедур.

Чи знаєте ви? Лазерна епіляція може бути застосована для видалення волосся майже на всіх частинах тіла, включаючи вуха і ніс. Це вигідно відрізняє її від шугарингу, воскової та електроепіляції.

Якщо у вас немає протипоказань до процедури (наявність ряду захворювань, вагітності, лактації, світлого, пушкового або сивого волосся, хірургічного втручання в зону проведення процедури незадовго до відвідування салону), то лазерна епіляція - це той метод боротьби із зайвим волоссям, який принесе вам довгоочікуваний і найкращий результат.


Додати відгук