робота на апараті Люменіс

Періодичність процедур лазерної епіляції залежить як від стандартних рекомендацій лікарів-косметологів, так і від ваших індивідуальних показників (особливостей росту волосся, рівня меланіну, фототипу шкіри і т.д.).

Який рекомендований графік курсу лазерної епіляції?

Для отримання найкращого результату після першого сеансу необхідно буде зробити перерву, тривалість якої визначить лікар-косметолог. Орієнтовні інтервали між лазерною епіляцією зазвичай складають від 30 днів до 4 місяців, кількість процедур - від 8 до 10, розрахованих на період до року і більше. Повторно вдатися до процедури можна буде за 4 тижні через особливості фаз росту волосся:

  • анагену - фаза активного росту волосся, що є найбільш сприятливим періодом для проведення процедури;
  • катагену - фаза ороговіння волосся, коли припиняється процес ділення клітин фолікул;
  • телогену - "фаза спокою", коли з фолікула випадає старий волосок і зароджується новий.

Оскільки після кожної маніпуляції кількість волосся на тілі помітно зменшується, інтервали між наступними відвідуваннями салону, навпаки, будуть збільшуватися. Перерви між завершальними етапами курсу можуть досягати 10 тижнів і більше. У майбутньому вам потрібно буде вдаватися до підтримуючих сеансів не частіше, ніж 1-2 рази на рік.

https://www.youtube.com/embed/TYruV-8rXnY?rel=0&autoplay=1&mute=1

Важливо! Через можливі гормональні та вікові зміни організму, за пару років після курсу під шкірою можуть знову утворитися фолікули волосся. У цьому випадку епіляцію можна буде повторити приблизно з такою ж періодичністю.

Названі проміжки характерні для типових показників фаз росту волосся. Вони можуть відрізнятися через персональні особливості та зони єпіляції (наприклад, пахви і бікіні вважаються місцями активного росту фолікул), а також можливі захворювання, зокрема гормонального характеру. З урахуванням цих нюансів інтервали між епіляцією можуть бути скориговані косметологом.

Ознайомтеся з деякими особливостями лазерної епіляції:

  • найбільш щільні, помітні на тілі волоски випадуть відразу ж після першої процедури;
  • кожен сеанс буде займати менше часу, ніж попередній (зазвичай від 5 до 40 хвилин,залежно від зони епіляції);
  • знову пророслі волоски з кожним разом ставатимуть помітно світлішими і тоншими.

Важливою перевагою лазера від інших видів епіляції є те, що вам не потрібно буде перед кожною процедурою «відрощувати» волосся. Навпаки, перед кожним сеансом і в перервах між ними вам потрібно буде голити зону, де буде проводитися процедура. Тому ви зможете проводити епіляцію навіть навесні чи влітку, не ховаючи тіло під одягом в очікуванні наступної маніпуляції.

Чого не варто робити у проміжок між сеансами

Для швидкого відновлення і щоб уникнути подразнень шкіри після лазерної епіляції вам слід утриматися від наступного:

  • відвідування лазні, сауни, купання у басейні або у водоймах протягом 48 годин;
  • оброблення шкіри спиртовмісними лосьйонами і тоніками протягом 3 днів;
  • на два тижні відмовитися від відвідування солярію і прийому сонячних ван;
  • видалення волосся в зонах епіляції пза допомогою епілятора, воску або пінцета. Замість них можна скористатися кремом для депіляції або бритвою.

У перерві між сеансами лазерної епіляції рекомендується використання сонцезахисних, живільних і зволожуючих засобів. Пам'ятаєте, щоб курс епіляції пройшов для вас максимально ефективно і безпечно - в обов'язковому порядку дотримуйтеся порад лікаря-косметолога по догляду за шкірою до і після процедур.

Чи знаєте ви? Лазерна епіляція може бути застосована для видалення волосся майже на всіх частинах тіла, включаючи вуха і ніс. Це вигідно відрізняє її від шугарингу, воскової та електроепіляції.

Якщо у вас немає протипоказань до процедури (наявність ряду захворювань, вагітності, лактації, світлого, пушкового або сивого волосся, хірургічного втручання в зону проведення процедури незадовго до відвідування салону), то лазерна епіляція - це той метод боротьби із зайвим волоссям, який принесе вам довгоочікуваний і найкращий результат.


Додати відгук
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться