лазерна епіляція підборіддя

Лазерна епіляція - один з найбільш широко використовуваних методів, які допомагають видалити небажане волосся. ТПроте, нюанси її проведення до цих пір викликають багато запитань. Одне з них - чи можна висмикувати волосся після лазерної епіляції?

Цього робити не можна і причина для цієї заборони проста - після процедури волосся має випадати природним чином. Це відбувається протягом декількох тижнів (зазвичай від 3 до 6) після впливу лазера на цибулинку. Інший негативний результат - ви можете видалити пінцетом не тільки «мертві» волоски, але й ще «живі». У результаті весь курс з видалення зайвої рослинності буде для вас менш ефективним.

ЯК ВІДБУВАЄТЬСЯ ПРОЦЕС ЕПІЛЯЦІЇ ЛАЗЕРОМ

Під час епіляції апарат спрямовує промінь світла на волосяні фолікули. Енергія лазера поглинається пігментом меланіном, що знаходиться всередині волосся, які нагріваючись потім передають тепло до коріння і годує їх судинах. Під час курсу після кількох сеансів цибулини стають слабкішими, а нові волоски - більш тонкими і рідкісними. Зрештою волосся пошкоджуються до такої міри, що перестають рости.

 

Чи знаєте ви? Лазерна епіляція вважається однією з найбільш безболісних процедур по видаленню волосся.

Процес видалення небажаного волосся на тілі за допомогою лазера досить тривалий і дає результат, якщо виконується під час активного росту волосся. Для ефекту від епіляції аппарат має впливати на «живі» волоски. Якщо ж у проміжках між сеансами ви висмикуєте волосся або робите депіляцію воском, то лазеру не буде з чим «працювати». Тому лікарі-косметологи настійно рекомендують не виривати волосся в перервах між сеансами.

Технологія лазерної епіляції полягає у руйнуванні волосяного фолікула, відповідно, припинення зростання волосся. Інші способи видалення волосся, такі як вищипування, воскова депіляція і шугарінг, навпаки, можуть призвести до того, що волосся стає ще сильнішим. Це пояснюється тим, що під час таких процедур посилюється приплив крові місця дії. Це абсолютна протилежність тому ефекту, якого домагається лазерна епіляція, суть якої - зменшити кровопостачання волосяних фолікул і таким чином змусити волоски «голодувати», викликаючи їх ослаблення, зменшення, а потім і зупинку росту.

ЩО ЩЕ Є НЕСУМІСНЕ З ЛАЗЕРНОЮ ЕПІЛЯЦІЄЮ

Деякий час після сеансу видалення волосся лазером шкірі потрібно буде надавати простий, але грамотний післяпроцедурний догляд, що включає зволоження та уникнення зайвих подразників. Після того, як шкіра відновиться, на тілі можуть стати помітні пророслі волоски, які ще не випали і які не можна висмикувати і піддавати депіляції. У декого може виникнути питання, а чи можна у цей період використовувати креми для депіляції? Тут відповідь також буде негативною, тому що креми можуть зробити шкіру більш чутливою до впливу лазера, що, у свою чергу, збільшить ймовірність появи побічних ефектів від процедури. Крім того, оскільки крем впливає на структуру волосся, це може негативно відбитися на результативності епіляції.

««Чи можна вибілювати волосся під час курсу лазерної епіляції?», - запитаєте ви. Це категорично не рекомендується, оскільки вибілене волосся не має меланіну і лазер не зможе за них «вхопитися».

ЯК БОРОТИСЯ З ВОЛОСАМИ У ПРОМІЖКАХ МІЖ ЛАЗЕРНОЮ ЕПІЛЯЦІЄЮ

Незважаючи на те, що епіляція лазером вважається безпечною косметичною процедурою, після її завершення вам все одно необхідно дотримуватись рекомендацій фахівців для повноцінного відновлення. Тому щоб уникнути подразнень, пошкоджень шкіри і для збереження ефективності курсу наполегливо рекомендуємо не висмикувати волоски. Якщо ж вам між сеансами буде докучати зайва рослинність, то кращим рішенням буде вдатися до гоління. Однак сголити можна не раніше, ніж за 10-14 днів після обробки шкіри лазером, а найкраще - безпосередньо за день до повторного сеансу. Якщо у вас залишилися питання щодо лазерної епіляції і післяпроцедурного догляду ви можете задати їх фахівцям центру «Люменіс» на безкоштовній консультації у зручний для вас час.


Додати відгук
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться