епіляція носа

Епіляція носа - це процедура, яка дозволяє позбутися проблеми небажаного волосся шляхом руйнівного впливу на фолікул. Ніс є однією з найбільш помітних частин обличчя, тому дуже важливо утримувати його у доглянутому стані.

Виявивши рослинність у носі, багато чоловіків і жінок намагаються самостійно вирішити цю проблему, але такі традиційні методи як вистригання ножицями або вищипування пінцетом дають лише тимчасовий ефект. У сучасних косметологічних центрах сьогодні пропонують більш ефективні способи, що забезпечують тривалий результат, найкращим з них вважається лазерна епіляція носа. Розглянемо цей та інші способи у нашій статті.

Зміст

епіляція носу

Фотоепіляція носа

Суть фотоепіляції полягає у тому, що світлові імпульси взаємодіють з меланіном, який міститься у волосі, в результаті чого виробляється теплова енергія і фолікул руйнується. Це щадний спосіб, що не порушує цілісність навколишніх тканин. Дана процедура не буде ефективною, якщо у вас світле, сиве і пушкове волосся. Як правило, у чоловіків більш жорстке і темне волосся, ніж у жінок, тому чоловіча епіляція носа завжди буде ефективнішою.

 

Важливо: Непрофесійно проведена фотоепіляція може призвести до появи пігментації та опіків.

Елос епіляція

Елос епіляція волосся з носа - це видалення рослинності під впливом енергії світла і біполярної частоти. Фолікул руйнується під сукупним впливом двох джерел енергії. Спочатку на цибулину впливає світлова енергія - її поглинає пігмент, а потім на фолікул впливає радіочастотна хвиля, яка і руйнує його. Щоб видалити фолікул напевно, світлової енергії недостатньо, тому на цибулину впливає додаткова енергія. Елос видаляє волосся на носі будь-якого кольору і будь-якої структури, але для видалення занадто світлої рослинності знадобиться набагато більше процедур. Цей метод не кожному по кишені, оскільки процедура досить дорога.

Лазерна епіляція

Принцип дії лазера заснований на тепловому ефекті, який виникає при поглинанні меланіном світлового випромінювання. У результаті цього відбувається руйнування фолікула і припинення росту волосся. Найкращий результат досягається на темному волоссі і світлій шкірі. Великою популярністю користується лазерна епіляція носа у чоловіків.

Сучасні лазерні установки, такі як діодні лазери LUMENIS LightSheer ET, LUMENIS LightSheer DESIRE та LUMENIS LightSheer DUET, які використовують у центрах «Люменіс», оснащені спеціальною системою охолодження, тому епіляція носа проходить менш болісно, ніж, наприклад, вищипування пінцетом або видалення воском. Але даний метод не застосовується при занадто світлій рослинності на обличчі і тілі.

головний лікар лазерної епіляції Вусала

Думка експерта: Лазерну епіляцію носа роблять тільки на зовнішній поверхні. Небажану рослинність в ніздрях краще видалити за допомогою елос-епіляції. Цей метод дорожче, однак для даної ділянки найбільш ефективний.

Особливості епіляції

Не варто сподіватися, що повністю видалити волосся можна за один раз. Необхыдний цілий курс процедур, графік яких фахівець складе індивідуально при першому відвідуванні. Під час одного сеансу епіляції носа знищується певний відсоток волосяних цибулин. Це пояснюється циклом зростання волосся.

Розрізняють три фази зростання:

  • активна стадія (анаген);
  • перехідна стадія (катаген);
  • стадія спокою (телоген).

ріст волосся

Будь-який метод епіляції впливає на волосся, що знаходяться на момент процедури в активній стадії росту. На наступних процедурах знищуються цибулини, які на момент попереднього сеансу перебували в інших фазах.

Який спосіб видалення волосся обрати?

Який би спосіб ви не обрали, звертайтеся до косметолога. Самостійні спроби видалити волосся у носі в домашніх умовах не тільки не дадуть результату, але і можуть нашкодити. Крім того, ручні методи, такі як воскова депіляція, висмикування пінцетом - це болісно, а підрізання ножицями - неефективно.

 

Чи знаєте Ви? Висмикування волосся в носі пінцетом тягне ризик пошкодження кровоносних судин, що може викликати кровотечу, інфікування та інші непередбачувані наслідки.

видалення волося ніс

Лазерна епіляція носа в Києві визнана найбільш ефективним способом видалення волосся. При дотриманні всіх порад фахівця, ви отримаєте гарні результати без ризику для здоров'я, за доступною ціною. Але не варто довіряти своє обличчя непрофесіоналам. Пам'ятайте, що кваліфікація майстра і рівень обладнання є запорукою гарного результату процедури. Обираючи, де зробити лазерну епіляцію носа в Києві, звертайтеся до центрів "Люменіс". Компанія є лідером з надання послуг лазерної епіляції та косметології обличчя і тіла. «Люменіс» - це високий рівень сервісу, гарантований чудовий результат і безпека.

Автор статьи
Аскєрова Вусала  (спеціаліст Люменіс) - ЛАЗЕРНАЯ ЭПИЛЯЦИЯ
Спеціаліст в області: ЛАЗЕРНАЯ ЭПИЛЯЦИЯ


Додати відгук
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться