Задать вопрос
логотип Люменис

Лазерна епіляція вусиків - процедура, до якої часто вдаються багато дівчат, які страждають від надмірної рослинності над верхньою губою. Звичайно, це зовсім не прикрашає жіноче обличчя, а самостійні спроби позбутися негарних волосків, як правило, не приносять бажаного результату. Пінцет і бритва, віск і шугарінг - всі ці способи не настільки ефективні, як лазерна епіляція вусиків у Києві.

Видалення вусиків лазером є самим щадним і безпечним методом, крім того, він дає найбільш тривалий результат. А найголовніше - не викликає подразнення, запалення, вростання волосся і проходить цілком комфортно для клієнта, у порівнянні з іншими методами.

Зміст:

Переваги лазерної епіляції вусиків

Над верхньою губою шкіра дуже чутлива, особливо у жінок. Ідеальним варіантом у цьому випадку буде лазерна епіляція вусиків. Ціна на процедуру достатньо низька, тому вона доступна всім бажаючим. У методики є ще цілий ряд незаперечних переваг, а саме:

 • швидкість проведення процедури (сеанс триває 5 хвилин);
 • безболісність (при низькому больовому порозі можна застосувати місцевий анестетик);
 • безпеку та відсутність побічних ефектів (немає подразнення, врослого волосся, прищів);
 • висока ефективність епіляції вусиків (волосся не росте протягом кількох років).

Позбутися вусиків назавжди не вийде, проте результат після проходження повного курсу процедур гарантовано зберігається на тривалий період. У середньому шкіра залишається гладенькою від 3 до 7 років, а у деяких людей і до 10 років. Погодьтеся, цифри значні. До того ж, це економія часу і грошей.

Скільки потрібно сеансів

Нагадаємо, що лазерна епіляція проводиться курсом. Потрібна певна кількість сеансів, які проводяться за чітким графіком. Як правило, це від 6 до 10 процедур, але враховуючи, що верхня губа є гормонозалежної зоною, може знадобитися і до 12 процедур епіляції вусиків.

Графік визначається лікарем, інтервал між 1-ою і 2-ою процедурою становить 4 тижні, і з кожним наступним візитом збільшується на 2 тижні. Таким чином, повний курс займає близько року-півтора. У цей період не можна застосовувати методи депіляції (ваксинг, шугарінг), а також користуватися пінцетом або електроепілятором. Волоски можна тільки підбривати.

 

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ? Лазер не розпізнає світле, сиве і пушкове волосся. У таких випадках лазерна епіляція вусиків буде неефективною.

Підготовка до процедури

Щоб прибрати вусики лазером необхідна спеціальна підготовка. Дуже важливо дотримуватися правил, інакше процедура може не надати належного ефекту і навіть викликати негативні наслідки, такі, як опіки або гіперпігментація. Отже, готуємося до процедури заздалегідь:

 • за 2 тижні до процедури не піддавати шкіру впливу ультрафіолету (не відвідувати солярій і пляж, а також не застосовувати засоби для автозасмаги);
 • за 14 днів використовувати тільки бритву при необхідності видалити волосся;
 • за 3 дні до сеансу не завдавати на шкіру засоби, що містять спирт або олію;
 • якщо Ви приймали антибіотики тетрациклінової або фторхінолонової групи, після закінчення прийому має пройти не менше 2-х тижнів;
 • в день процедури (але не пізніше, ніж за 12 годин) ретельно поголити зону над верхньою губою і не наносити на шкіру ніяких засобів.

Також дуже важливо дотримуватися правильного догляду за шкірою після проведення сеансу. Необхідно користуватися зволожуючим спреєм Пантенолом, а, виходячи на вулицю, наносити сонцезахисний засіб з SPF не менше 30, причому незалежно від пори року. Слід утриматися від засмаги протягом 2-х тижнів, а протягом 3-х наступних днів - від відвідування сауни, лазні та басейну. Докладні рекомендації дасть фахівець і їх слід обов'язково виконувати.

Протипоказання

Дотримання протипоказань не менш важливо, адже, якщо зробити процедуру, маючи протипоказання, можна завдати істотної шкоди своєму здоров'ю. Лазерну епіляцію вусиків проводити не можна, якщо є:

 • онкологічні захворювання;
 • цукровий діабет;
 • захворювання крові;
 • порушення у роботі серцево-судинної системи;
 • механічні пошкодження шкіри у зоні епіляції;
 • при запальних та інфекційних процесах;
 • у період вагітності і лактації.
 

ВАЖЛИВО: Клієнтам, які не досягли 18-тирічного віку, процедура проводиться тільки за письмовою згодою батьків.

Довіртеся фахівцям

Результат процедури залежить від професіоналізму лікарів і від обладнання. Мережа центрів лазерної епіляції та косметології «Люменіс» пишається своїм кваліфікованим персоналом і кращими на сьогоднішній день діодними лазерами. Ми гарантуємо своїм клієнтам безпеку і максимальну ефективність. «Люменіс» - це золоте співвідношення високої якості послуг, що надаються, європейського сервісу і доступних цін. Ми чекаємо на Вас у наших центрах, щоб зробити Вас красивими і задоволеними.

Чи була корисною стаття?
1 1 1 1 1 1 1 1 1 1
Рейтинг 3.38[24 Голосів]
Встановлюйте наші додатки
GooglePlayAppStore

Лазерна епіляція вусиків Відгуки


Додати відгук