лазерна епіляція відмінний результат

Результати лазерної епіляції залежать від декількох умов. По-перше, для досягнення бажаного ефекту необхідно використовувати обладнання з високою потужністю і кількома рівнями захисту. По-друге, для гарного результату важлива кваліфікація фахівця, який виконує процедуру. Навіть якщо у косметологічному центрі або салоні є найсучасніший і якісний апарат, процедура, що проведена недосвідченим спеціалістом, не тільки не забезпечить бажаного результату, але й зможе призвести до серйозних наслідків Лазерну епіляцію повинен виконувати тільки досвідчений лікар. І третє, але не менш важливе - це дотримання всіх порад фахівця.

Яких результатів чекати від лазерної епіляції

Лазерна епіляція є найнадійнішою і ефективною методикою видалення волосся, оскільки результати процедури зберігаються довше, ніж після застосування інших методик. Так, після проходження повного курсу процедур, шкіра залишається гладенькою протягом тривалого часу, а точніше від 3 до 10 років. Ці цифри відносні і залежать від індивідуальних показників - типу шкіри, структури і кольору волосся, а також від стану здоров'я, стабільності гормонального фону і т.інш. Але, тим не менше, тільки за допомогою лазера можна домогтися пролонгованого результату, при цьому без ризику побічних ефектів.

Цей спосіб видалення волосся не викликає подразнення шкірних покривів, алергічних реакцій, свербіння, а найголовніше - вростання волосся. Якщо Ви схильні до такої реакції після депіляції, лазер вже на першій процедурі видаляє все вросле волосся і більше воно не з’являється. Це теж одна з величезних переваг лазерної епіляції.

ВАЖЛИВО: Суворе дотримання графіка відвідувань і подготовки до процедури є запорукою хорошого результату, а також запобігає виникненню негативних проявів. Дотримуватися графіка необхідно для того, щоб не довелося вдаватися до додаткових сеансів. Графік складається, виходячи з особливостей циклу росту волосся, пропущена процедура буде віддаляти результат. Допустимо, з поважних причин, відкласти візит на 3 дні, максимум на тиждень.

Шкіру слід підготовити до сеансу, щоб уникнути побічних явищ, таких як пігментація, опіки, лущення і т.п.

Необхідна підготовка до лазерної епіляції

 • Перед процедурою не менше ніж за 2 тижні потрібно відмовитися від видалення волосся епілятором, воском або пінцетом;
 • Необхідно припинити прийом антибіотиків тетрациклінового ряду не менше ніж за 2 тижні;
 • Не менш ніж за 7-14 днів слід утриматися від відвідування солярію і знаходження під прямими сонячними променями;
 • За добу до і після процедури необхідно відмовитися від використання косметичних засобів, що містять спирт;
 • За кілька годин до сеансу потрібно поголити оброблювану зону, щоб активізувати ріст волосся і не наносити на шкіру буль-яких засобів;

Где лучше делать лазерную эпиляцию?

У центрах лазерної епіляції «Люменіс» працюють фахівці з вищою медичною освітою. Два діодних лазера Lumenis Light Sheer ЕТ і Lumenis LightSheer DESIRE дозволяють домогтися бездоганного результату. Спробувавши на собі дію сучасного діодного лазера, ви забудете, що таке вростання і подразнення, які часто виникають після гоління або епілятора. Під час процедури відбувається нагрівання фолікула, але завдяки сапфіровій оптиці, оброблювана ділянка швидко охолоджується, в результаті чого процес буде не таким болісним. Лазерна епіляція в «Люменіс» - це гарантія відмінного результату за доступною ціною.

главный врач лазерной эпиляции Вусала

ДУМКА ЕКСПЕРТА: Зверніть увагу, що ще 10-12 днів після лазерної епіляції відбувається так зване «помилкове зростання» волосків. Це відбувається тому, що фолікули руйнуються і як би виштовхують волоски на поверхню. На ділянках, де була зроблена епіляція, навіть жорстке волосся рідшає, стає м'якше і пропадає.

Протипоказання

 • Наявність захворювань шкіри;
 • Цукровий діабет (інсулінозалежний);
 • Захворювання імунної системи;
 • Онкологічні захворювання;
 • Активна стадія герпесу;
 • Період вагітності;
 • Індивідуальна непереносимість процедури;
 • Засмагла, смаглява шкіра;
 • Дуже світле, сиве і пушкове волосся, позбавлене пігменту меланіну;
 • Алергія у стадії загострення

Ефективність лазерної епіляції

Щоб досягти бездоганного і стійкого результату, необхідно буде пройти курс процедур, кількість яких залежить від того, на якій ділянці буде проводитися епіляція, а також від кольору і структури волосся. За одну процедуру неможливо одразу видалити всю рослинність. Лазер знищує тільки цибулини, які на момент процедури перебували в активній фазі, а це близько 30% волосся. Під час наступних сеансів знищуються ті фолікули, які раніше перебували у сплячої фазі. Лазерна епіляція підходить для будь-якої ділянки тіла і обличчя. Промінь лазера ефективно видаляє рослинність навіть у важкодоступних і чутливих місцях, таких, як зона пахв або бікіні. Видалення волосся лазером - це безпека, ефективність і доступність.

Автор статьи
Аскєрова Вусала (спеціаліст Люменіс) - ЛАЗЕРНАЯ ЭПИЛЯЦИЯ
Спеціаліст в області: ЛАЗЕРНАЯ ЭПИЛЯЦИЯ


Додати відгук