позбутися від пушкова волосся

Тонке, ледве помітне волосся з'являється на тілі дитини ще в утробі матері. Зазвичай їх довжина не перевищує двох міліметрів, і волосяні цибулини не пов'язані з сальними залозами. Це природний спосіб регуляції потовиділення, і, відповідно, регуляції температури тіла. З віком пушкове волосся може ставати більш грубим і темним. Чоловіків, як правило, це не турбує, а от жінки прагнуть прибрати пушкове волосся. Як же позбутися пушкового волосся та зберегти привабливість, ми розповімо у цій статті.

Зміст:

Пушкове волосся: причини зростання

Пушкове волосся ми можемо спостерігати на животі, грудях, спині, на тильній стороні пальців ніг і рук. Легкий волосяний покрив відмінно утримує тепло, забруднення та мікроорганізми. Пушок відрізняється від структури звичайного волоса тим, що у ньому відсутній стрижень медулли, завдяки чому пушкове волосся м'яке та коротке. Зазвичай, таке волосся світле, це обумовлено або повною відсутністю, або вмістом малої кількості меланіну.

З самого народження ми можемо спостерігати на тілі пушкове волосся, але його зовнішній вигляд і кількість під впливом багатьох факторів може змінюватися. Найчастіше це відбувається через внутрішні зміни у самому організмі або прийом лікарських препаратів. Аномальне зростання пушкового волосся може свідчити про розлади в організмі: гормональному збої, анорексії або голодуванні, генетичних хворобах. Особливо яскраво це проявляється у гормонозалежних зонах, таких як верхня губа, груди, підборіддя, спина, живіт.

головний лікар лазерної епіляції Вусала

ДУМКА ЕКСПЕРТА: Світле пушкове волосся видалити лазером неможливо. В цьому випадку ми рекомендуємо лужну епіляцію або шугарінг. Темне пушкове волосся успішно видаляється на будь-якій ділянці обличчя лазером.

Як прибрати пушкове волосся на обличчі?

І хоча пушкове волосся ледь помітно, багато хто воліє його видаляти, аби шкіра була ідеально гладенькою. Найпоширеніші способи, якими можна скористатися у домашніх умовах - видалення пінцетом, кремом або воском.

Пінцет

Особливо гостро жінки переживають, якщо пушок на щоках, верхній губі, підборідді починає грубіти й темніти. Якщо це поодинокі волоски, у цьому випадку можна скористатися пінцетом і не вдаватися до будь-яких процедур.

Депіляційний крем

Ну, а якщо волосків досить багато, можна скористатися кремом для депіляції. До складу таких кремів входить компонент, який руйнує кератин, за рахунок чого волосся стає м'яким і ламким та відривається від кореня. Плюс цього засобу в тому, що дана процедура не займатиме багато часу, а ефект буде миттєвим. І ще - на відміну від воскової депіляції або шугаринга, процедура абсолютно безболісна.

З мінусів: при неправильному використанні крему або наявності алергічної реакції на один з компонентів, може з’явитися хімічний опік, а якщо ваша шкіра чутлива - може з'явитися подразнення. Ефект від даної процедури триватиме 2, максимум 5 днів.

видалення пушкового волосся депіляційним кремом

Воскова депіляція

Воскова депіляція ефективніше, ніж використання електробритв, бритв або депіляційним кремів. Це абсолютно доступний за вартістю метод видалення волосся, до того ж результат зберігається 3-4 тижні. Часто жінки обирають саме цей метод, застосовуючи його для видалення волосся над верхньою губою, на підборідді та щоках.

З мінусів можна назвати те, що навіть після попередньої підготовки до депіляції воском виникає подразнення на шкірі, яке супроводжується неприємними відчуттями. Багато жінок відзначають, що після депіляції виникає проблема врослого волосся, червоні горбки, які не тільки болять, але й додають естетичного дискомфорту.

депіляція ніг воском

ВАЖЛИВО: Після воскової депіляції не слід використовувати олії та засоби на їх основі. При використанні цих засобів забиваються пори, що у свою чергу веде до запалення епідермісу.

Лазерна епіляція

Лазерна епіляція — це найдієвіший метод видалення небажаного волосся на обличчі. Але, на жаль, він підійде не кожному. Суть методу лазерної епіляції полягає у тому, що потужний потік світла «полює» на меланін, пігмент, який надає волоссю темний колір. Найбільша концентрація меланіну знаходиться у корені волосся. Лазерний промінь «знаходить» темний фолікул волосся і нагріває його, фолікул руйнується, а волосся - випадає і більше не росте.

З плюсів даного методу те, що можна назавжди забути про небажане волосся на обличчі. Жінки відзначають швидкість проведення процедури (всього кілька хвилин), а відчуття описують як легке поколювання. Лазерна епіляція виключає вростання волосся. З мінусів: дана процедура не може бути спонтанною, адже до лазерної епіляції слід готуватися заздалегідь.

Ми рекомендуємо перед застосуванням того чи іншого методу звернутися за консультацією до фахівця. Досвідчені лікарі центрів лазерної епіляції та косметології «Люменіс» на безкоштовній консультації нададуть відповіді на усі Ваші запитання, розкажуть про особливості лазерної епіляції та порадять, яким способом краще видалити волосся саме Вам, оцінивши тип шкіри і волосся. Записуйтеся на зручний для Вас час ы день, ми працюємо цілодобово, 7 днів на тиждень.