чи опасна епіляція для нерожавших

Сьогодні таку популярність, як лазерна епіляція, не має жодна косметологічна процедура. Салони краси безперервно приймають клієнтів, причому всіх вікових категорій. Процедура доступна за ціною всім верствам населення, а за ефективністю вона перевершує інші способи видалення небажаного волосся.

За більш ніж два десятиліття існування даного методу, вже всі переконалися у безпеці лазера для шкіри і в цілому для організму. Але все ж залишається багато питань і одне з них «чи можна робити лазерну епіляцію дівчатам, які не народжували?». Висвітлимо цю тему в нашій статті.

Зміст:

Що потрібно знати про лазерну епіляцію

Перше і найголовніше, що відрізняє лазерну епіляцію від інших процедур по видаленню волосся, це принцип впливу. Під час сеансу відбувається руйнування фолікула, а не усунення тієї частини волосинки, що ми бачисо на поверхні шкіри, як, наприклад, при голінні. Саме цим обумовлені такі високі результати методу. Проникаючи у дерму на глибину 1-4 мм, лазерний промінь досягає волосяної цибулини, руйнує її, але при цьому не зачіпає шкіру, внутрішні органи, кровоносну систему і т.інш., відповідно, ніякої шкоди для здоров'я не завдає.

 

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ? Не існує доведених фактів того, що лазер викликає безпліддя або може негативно впливати на здоров'я майбутньої дитини, тому робити лазерну епіляцію і, зокрема, зони бікіні дівчатам, які не народжували, не заборонено.

Протипоказання

При всіх перевагах і безпеці лазерної епіляції важливо знати основні правила, яких слід дотримуватися під час проходження курсу процедур. По-перше, це Підготовка до лазерної епіляції, без якої можуть виникнути ускладнення, по-друге, дотримання рекомендацій по догляду за шкірою після процедури.

І, нарешті, ознайомтеся з переліком захворювань, при яких слід утриматися від лазерної епіляції:

  • дерматологічні захворювання, а також механічні пошкодження шкіри;
  • цукровий діабет;
  • онкологічні захворювання;
  • вірусні інфекції та запальні процеси;
  • прийом антибіотиків тетрациклінової групи і препаратів, які відносяться до фторхінолонів;
  • хірургічне втручання у зоні проведення процедури менш, ніж за 3 місяці;
  • період вагітності і лактації;
  • слабо пігментоване волосся - сиве, світле, пушкове (лазер їх «не бачить»).

Як бачимо, серед протипоказань немає пункту про те, що дівчині, яка не народжувала, не можна робити лазерну епіляцію. Статистика показує, що серед клієнток салонів краси більшість молодих дівчат, які не народжували, але згодом стають щасливими матусями і народжують здорових дітей.

головний лікар лазерної епіляції Вусала

ДУМКА ЕКСПЕРТА: Лазерна епіляція безпечна навіть для юних дівчат, тим більше - для жінок, що не народжували. Лазер проникає в товщу шкіри всього на кілька міліметрів, не зачіпаючи ніяких органів. Основна умова - відсутність медичних протипоказань та засмаги.

Які наслідки можуть бути після процедури

Недотримання правил підготовки до процедури і догляду за шкірою після неї, ігнорування протипоказаннями - все це неприпустимо, оскільки може призвести до таких негативних наслідків, як подразнення, опіки, а на чутливій шкірі - навіть до рубців. Всіх рекомендації слід чітко дотримуватися, тим більше, що вони не вимагають особливих зусиль з вашого боку.

 

ВАЖЛИВО: Одним з найважливіших моментів є відсутність свіжої засмаги. Процедуру на засмаглій шкірі проводити заборонено, оскільки в цьому випадку опіки неминучі.

Чи можна робити лазерну епіляцію дівчатам, які не народжували

Якщо підійти з повною відповідальністю до цього процесу, вже за рік-півтора (саме стільки приблизно триває повний курс лазерної епіляції) на шкірі не залишиться рослинності, вона стане гладенькою і здоровою.

А питання «чи небезпечна епіляція для дівчат, які не народжували?» отримує негативну відповідь. Абсолютно небезпечна, причому на будь-якій ділянці тіла, як над верхньою губою, так і в області бікіні. Якщо під час проходження курсу ви завагітніли, то слід відкласти продовження курсу процедур до післяпологового періоду.


Додати відгук
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться