лазерна епіляція дома

Сучасний ритм життя не завжди дозволяє приділити час собі та зробити косметичні процедури, адже для цього необхідно йти у клініку або салон, а перед цим не забути заздалегідь записатися на процедуру. Безумовно, лідером у боротьбі проти небажаного волосся є лазерна епіляція, але чи існує можливість зробити її вдома? І чи буде лазерна епіляція в домашніх умовах такою ж ефективною, як та, яку зробить фахівець у клініці? Давайте розберемося у цьому питанні.

Зміст:

Лазерна епіляція – як це працює?

Суть методу лазерної епіляції полягає у тому, що інтенсивний потік світла знаходить фолікул за кольором, а точніше за пігментом меланіном, який у ньому знаходиться. Фолікул піддається нагріванню і руйнується, після чого волосся перестає рости. Сучасні лазери, які знаходяться у клініках, добре справляються і з засмаглою шкірою і зі світлим волоссям, але ідеально все ж працюють з темним волоссям і світлою шкірою. Через те, що лазер виробляє певну довжину хвилі, зазвичай це 808HM, він не пошкоджує шкіру, а відразу працює з фолликулом волоса, проникаючи не глибше, ніж на 4 мм.

https://www.youtube.com/embed/-0LZ_-hbe9I?rel=0&autoplay=1

Чому на деяких домашніх лазерних епіляторах пишуть IPL?

IPL розшифровується як інтенсивне імпульсне світло, тобто всередині апарата знаходиться потужна ксенонова лампа, яка випромінює світло видимого спектру, що проходить через спеціальні насадки-фільтри, де частина довгих хвиль відсікається, після чого фолікул нагрівається і руйнується.

Важлива інформація: Насправді, якщо Ви побачили на епіляторі напис IPL - це означає, що перед Вами не лазерний епілятор, а фотоепілятор!

Яка різниця між IPL фотоепілятором і домашнім лазерним епілятором?

Кардинальні відмінності у випромінюваному світлі та у тому, як він впливає на цибулину волоса. У випадку з лазерною епіляцією концентрований промінь світла точково знаходить кожну цибулину і працює з нею. Довжина хвилі лазерного епілятора більша, тому промінь проникає глибше, отже, не зачіпає верхні шари шкіри. Випромінювання фотоепілятора більш широке, через що концентрація світлового потоку менша, тобто світло потрапляє на велику площу, через що вплив на волосяний фолікул зменшується.

Які переваги та недоліки домашнього IPL епілятора?

Переваги:

IPL епілятор

 • Відносно недорога вартість апарата;
 • Домашніми фотоепіляторами практично неможливо завдати собі шкоди;
 • Ви можете зробити епіляцію вдома у будь-який зручний для Вас час;
 • Сеанси епіляції займають мало часу;
 • Безболісна процедура;
 • Під час використання Ви не тільки позбудетеся волосся, але й покращете стан шкіри.

Недоліки:

фотоепілятор

 • Низька потужність домашніх фотоепіляторів. Виробники навмисно зменшують потужність апаратів, щоб Ви не змогли завдати собі шкоди, через що знижується ефективність процедури;
 • Вам знадобиться багато процедур для того, щоб позбутися небажаного волосся;
 • Фотоепілятор не працює на смаглявій та засмаглій шкірі, а також з сивим, світлим, рудим і пушковим волоссям;
 • Ксенонова лампа може перегоріти, а її заміна буде недешевою.

Які переваги і недоліки домашнього лазерного епілятора?

Преимущества:

лазерний епілятор

  • Ви можете робити процедуру в будь-який зручний для Вас час;
  • Портативний апарат, який не займає багато місця;
  • Ефективність процедури, хоча Вам знадобиться набагато більше процедур, ніж у клініці.

Для отримання помітних результатів знадобиться пройти від трьох до семи сеансів. Вже після першої фотоепіляції волосся почне інтенсивно випадати, а знов відросле буде ставати рідшим і тоншим.

Недоліки:

мінуси лазерного епілятора

 • Домашній лазерний епілятор коштує дорого;
 • Найчастіше домашній лазерний епілятор не знаходить автоматично фолікул волосся, тобто кожен волосок необхідно піддавати дії лазера окремо;
 • У домашніх умовах лазерна епіляція займає багато часу, плюс обробка інтимних зон може бути дуже незручною;
 • Якщо невірно виставити інтенсивність лазера, можна отримати опік на шкірі, а якщо шкіра схильна до рубцювання - на ній можуть залишитися шрами;
 • Процедура може бути болючою;
 • Якщо апарат зламається, то ремонтувати його доведеться за власні кошти, а це досить дорого.
головний лікар лазерної епіляції Вусала

ДУМКА ЕКСПЕРТА: Незважаючи на те, що зараз існує безліч апаратів для домашньої епіляції, ефективність від них умовна. До нас приходять клієнти після того, як два десятки сеансів домашньої фототерапії не принесли результату - волосся як росло, так і росте далі.

Чому краще звернутися до фахівців?

епіляція на апараті Light Sheer ET

 • Лазерна епіляція має ряд протипоказань, про які Ви можете не знати, а на консультації лікар розповість про протипоказання, про можливі побічні ефекти і про те, як їх уникнути;
 • Безумовно, апарати для лазерної епіляції в клініках набагато потушніші, ніж ті, що пропонують для домашнього використання. Зазвичай повний курс лазерної епіляції займає близько 6-10 сеансів;
 • Лазерна епіляція, яку проводять у клініці - це швидко;
 • Виходячи з фототипу шкіри і кольору волосся, лікар буде використовувати саме ту потужність лазерного променя, яка буде максимально впливати на фолікул волосся, але при цьому не викличе побічних ефектів на шкірі;
 • Якщо у клініці зламався апарат для лазерної епіляції, Вам не потрібно буде платити за його ремонт, цим займається сама компанія.

Звичайно, вибір залишається за Вами, обрати лазерну або фотоепіляцію в домашніх умовах або звернутися до кваліфікованих фахівців. Ми розповіли про всі переваги і недоліки методів. Якщо у Вас залишилися будь-які сумніви, ми пропонуємо записатися на безкоштовну консультацію до фахівців центру лазерної епіляції та косметології "Люменіс". Довіряйте своє здоров'я професіоналам своєї справи!

Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться