епіляція брів у дівчини

Лазерна епіляція брів - це процес видалення зайвих волосків по лінії брів для надання більшої виразності очам. Бездоганна форма брів зробить погляд більш яскравим і відкритим. Якщо за ними не стежити, то образ у цілому буде виглядати незакінченим і неакуратним. Неприваблива форма брів може безнадійно зіпсувати враження про зовнішній вигляд жінки. Лазерна епіляція вирішує проблему нерівномірного росту волосся або занадто густої рослинності брів. Традиційне вищипування волосків - досить болюча процедура, на яку жінки витрачають чимало часу, крім цього - у подальшому потрібно постійно підтримувати створену форму. Лазерна епіляція вирішить цю проблему.

Зміст

Епіляція брів у чоловіків

За своїм зовнішнім виглядом стежать не тільки жінки, лазерна епіляція сьогодні стала не менш популярною процедурою і серед чоловіків. Густі чоловічі брови зовсім не повинні бути неакуратними, кошлатими і стирчати у різні боки. Деякі чоловіки примудряються видаляти зайві волоски за допомогою бритви, але це небезпечно, та й результат може вийти зовсім несподіваним. А вискубувати волоски самостійно не так і легко. Зрощені і недоглянуті брови надають обличчю похмурого і незадоволеного вигляду. Вихід є - лазерна епіляція для чоловіків, яка додасть бровам доглянутого вигляду, при цьому зберігаючи мужній образ. Дана процедура використовується для регулювання густоти і форми брів і видалення волосків на переніссі.

Як проходить лазерна епіляція

Лазерна епіляція - це кардинальне рішення проблеми небажаного волосся і вростання волосся. Під дією променя лазера, світлова енергія перетворюється у теплову, руйнуючи цибулини. Шкіра під час впливу не ушкоджується - її нагрівання, а також і охолодження, відбувається дуже швидко. Процедура є безпечною і менш болючою, ніж видалення рослинності у цій області пінцетом. Для найкращого результату потрібно пройти курс процедур, адже лазер знищує тільки волоски, що знаходяться на момент сеансу в активній стадії зростання, а це близько 30% волосся.

Післяпроцедурний період

Після сеансу на шкірі з'являється невелике почервоніння, яке незабаром самостійно проходить. Але нескладні правила зроблять післяпроцедурний період більш комфортним.

  • Не можна засмагати і відвідувати солярій протягом двох тижнів до і після процедури.
  • Не можна відвідувати сауну, лазню, приймати гарячу ванну протягом 3-х днів після епіляції.
  • Між сеансами не можна висмикувати волоски пінцетом. Не менше двох тижнів необхідно користуватися сонцезахисними кремами з фактором захисту не нижче 50.
  • Не менее двух недель необходимо пользоваться солнцезащитными кремами с фактором защиты не ниже 50.
  • Бажано використання живильного крему для тіла.

Де краще зробити лазерну епіляцію

Турботу про свою красу краще довіряти кваліфікованим фахівцям, які працюють у центрах лазерної епіляції «Люменіс». У наших центрах використовують тільки сучасне, надійне і безпечне обладнання. До того ж, «Люменіс» формує ціни, максимально доступні для клієнтів. Діодний лазер Light Sheer ET - це гарантія бездоганного результату без шкоди для здоров'я. Досвідчені фахівці проведуть попередню консультацію та складуть індивідуальний графік відвідувань. А затишна атмосфера і ввічливий персонал зроблять приємним кожне відвідування.

Лазерна епіляція на обличчіShow more
Назва послуги Тривалість
Процедура
Lumenis ET Lumenis DESIRE
10 хв 170 грн Тільки на ET
10 хв 180 грн 210 грн
20 хв 620 грн 740 грн
10 хв 180 грн Тільки на ET
10 хв 110 грн Тільки на ET
10 хв 180 грн 210 грн
10 хв 180 грн Тільки на ET
20 хв 270 грн 320 грн
20 хв 350 грн 420 грн
15 хв 220 грн 270 грн
10 хв 190 грн Тільки на ET
10 хв 120 грн Тільки на ET
10 хв Видалення судин (імпульсно за імпульс) 50 грн Тільки на ЕТ
- Поімпульсно за імпульс (знижки не поширюються) 7 грн 20 грн
Знеболювання + 10% до повної вартості процедури
Час на кожну зону вказаний з урахуванням попередньої консультації

Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться