эпиляция для мужчин

Вирушаючи на процедуру лазерної епіляції, клієнти, у першу чергу, сподіваються позбутися волосся назавжди. Адже суть методу полягає у знищенні саме фолікула, а не помітної на поверхні шкіри частини волосини. Головне питання, яким задаються відвідувачі салонів краси - «після лазерної епіляції волосся росте або можна розраховувати на стовідсотковий ефект?», У нашій статті ми детально опишемо, як діє лазер, і якого результату можна очіуцвати. Читайте, щоб отримати відповідь на це питання.

Зміст:

Чому лазерна епіляція визнана найефективнішим способом видалення волосся

У косметології існує маса процедур, які допомагають позбутися небажаної рослинності. Лазерна епіляція сьогодні лідирує у цьому переліку. Дана методика довела найвищу ефективність і безпеку.

Лазер працює за технологією селективного фототермолиза, тобто, промінь розпізнає виключно меланін, що знаходиться у волосі і ніяк не діє на шкіру і внутрішні органи. Поглинаючись пігментом меланіном, енергія лазера переходить із світлової у теплову. Це тепло нагріває волосяну цибулину (фолікул) і руйнує її. Фолікула більше не існує, з цього випливає, що волосу більше немає звідки рости. Тому думка про те, що після лазерної епіляції волосся росте сильніше, абсолютно неправильна.

Здавалося б, все дуже просто, але навіщо тоді потрібно пройти кілька сеансів, якщо у процесі процедури руйнуються фолікули?

Чому потрібно пройти кілька сеансів

Лазерна епіляція забезпечує ефект гладенької шкіри на кілька років тільки у тому випадку, якщо ви пройдете повний курс процедур. Це обумовлено особливістю росту волосся на тілі людини. Нагадаємо, що є три стадії:

  • анаген - активна фаза;
  • катаген - фаза переходу з активної стадії у «сплячу» (волосся не росте, але ще не випадає);
  • телоген - у цій фазі випадає волосся, яке вирісло і тільки починає формуватися нове.

Перебуваючи в активній фазі, волосся має найбільшу концентрацію меланіну, і його легко «розпізнає» лазерний промінь. Такого волосся на тілі зазвичай знаходиться від 15 до 30%. Їх і обробить лазер під час сеансу, а на наступній процедурі будуть оброблені волоски, які на той момент увійдуть у фазу анагена. І таким чином, поступово, усі фолікули будуть зруйновані. Це повністю спростовує ще один міф про те, що після епіляції волосся росте під шкірою.

Однак, лазерна епіляція дає шанс позбутися волосся назавжди. Курс епіляції передбачає всього 6-8 процедур, а за рахунок тривалих перерв розтягнеться більш ніж на рік. Ріст волосся після епіляції лазером істотно зменшується. Волоски, що знаходяться в активній стадії за тиждень почнуть випадати. З кожним сеансом їх буде ставати все менше, а після проходження всього курсу шкіра набуде ідеального і такого довгоочікуваного гладенького стану.

 

ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ? Необхідно суворо дотримуватися графіка відвідувань, який призначить лікар. Від цього багато у чому залежить остаточний результат.

Скільки не росте волосся після лазерної епіляції

Формування нових фолікулів почнеться у середньому за 5-7 років. Звичайно, у кожному індивідуальному випадку ці терміни можуть варіюватися. Що впливає на цикл зростання волосся:

  • вік і будь-які вікові зміни;
  • зачаття дитини, період лактації;
  • гормональні проблеми, захворювання щитовидної залози;
  • прийом певних лікарських препаратів;
  • дисбаланс вітамінів в організмі, стреси.

Як довго не росте волосся після лазерної епіляції залежить від багатьох факторів, але у середньостатистичної, здорової людини результат лазерної епіляції протримається від 3 до 7 років, а деяким клієнтам вистачає навіть на 10 років. Головне, не забувати 1-2 рази на рік приходити на профілактичну процедуру, це необхідно для закріплення і підтримки досягнутого ефекту.

 

ВАЖЛИВО: Ознайомтеся з протипоказаннями до лазерної епіляції і переконайтеся, що у вас процедура не викличе негативних наслідків.

Переваги лазерної епіляції

Лазерний метод має величезні переваги. Догляд за шкірою стає легше, ви економите час і фінанси, це швидко і комфортно. Крім того, застосовувати лазер можна на всіх, без винятку, зонах тіла і на обличчі. У проміжках між сеансами лазерної епіляції набагато повільніше росте волосся, воно стаєь тонше і менш помітнішим. Після проходження курсу, ви повністю позбавляєтесь небажаної рослинності, адже, недокучливої проблеми.

Приходьте на безкоштовні консультації до наших фахівців, звертайтеся через онлайн-сервіс, задавайте питання, що цікавлять і записуйтеся на процедуру. Не відмовляйте собі бути красивими.

Автор статьи
Аскєрова Вусала  (спеціаліст Люменіс) - ЛАЗЕРНАЯ ЭПИЛЯЦИЯ
Спеціаліст в області: ЛАЗЕРНАЯ ЭПИЛЯЦИЯ


Додати відгук
Написати директору
×
Замовити дзвінок close
1
2
0 Корзина
Далі
Салон
Show list salon
Мінська
Героїв Дніпра
Оболонь
Контрактова
Голосіївська
Васильківська
Іподром
Теремки
Виноградар
Троєщина
Академмістечко
Житомирська
Шулявська
КПІ
Арсенальна
Дарниця
Вокзальна
Чернігівська
Соф.Борщагівка
Борщагівка
Лук'янівська
Палац Спорту
Дружби Народів
Осокорки
Позняки
Харківська
Севастопольська
Дарницька
Ірпінь
Записаться